• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Skrýš Billyho Kidda

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12347
  • Vytvořeno

Líbí se vám tato soutěž?


  • Celkový počet hlasujících
    13
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12347

Guest
Jednou týdně 2 hodinyby byla soutěž o poklady ze skrýše Billyho Kidda.Jednaloby se o soutěž kdeby všichni hráčí šli na jedno místo na mapě a tam všichni duelovali o to kdo dá za 2 hodiny nejvíc poranění na jiných hráčích takzvaně DEATHMATCH ten kdo dá největší poranění vyhrává samozřejmě ,že by vyhrávali jenom samé 120 tak mě napadlo ,aby byli skupiny do 60 lvl a do120 lvl.Odměny by byli speciálně sestavené truhly pro první místa do 60 lvl truhlu,která má hodnotu do 5000 dollarů a pro lvl do 120 má truhla věci do 10000 dollarů samožřejmě místo by mělo vlastní ikonu na mapě a počátek hry do ,kterého by nikdo nemohl na nikoho jiného útočit a samozřejmě cestování po mapě hráči by měli čas 120 až 300 min (2 až 5 hodin) podle uvážení moderátorů čas dojít na místo na mapě.

:zásek: :lovec: :zásek: :lovec: :zásek: :lovec: :zásek: :lovec: :zásek: :lovec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15910

Guest
je tu problém s tím že kdyby si lidi udělaly dohody tak třeba 5 vydueluje jednoho a ten je ko podle mě by se mělo při deatmachy přejít do arénového módu tzn neodcházely by peníze hp a energie
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem NE, protože jenom popis projektu je humus, který se nedá číst.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru