• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Skupina města New TrpCuzco S5 | 5 -> Buffalo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Jitušika
[SPOIL]
[report=2295301262a7966356]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
S5 byl třetím světem, kam jsem se přihlásila.Rozhodla jsem se tu být čistokrevný tulák. Plnit úkoly,nechat se pozvat na nákup, vypít kávičku, poděkovat a jít dál. Město TrpCuzco, které jsem na svých toulkách navštívila, však zhatilo mé plány. Byla tu skvělá parta a vládla pohoda. Bylo to slavné město, které se pohybovalo okolo pátého místa v žebříčku. Stalo se součástí aliance West, se kterou postupně ovládlo všechny pevnosti. Bavila mne týmová spolupráce při bojích o pevnosti. Potom náš největší soupeř Andělé a Démoni ztratil motivaci a už nebylo o co hrát. Pěkným zpestřením hry byla skupinová akce Výstavba města. Ta přinesla oživení v upadající alianci. Pak ale vypukl ten velký požár.
[report=2378918416bb4d7ff2]Modlitba dokončena[/report][/SPOIL]

Geronimo
[SPOIL]
[report=22974107f7cce0b401]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Jmenuji se Geronimo a nekolik let jsem bydlela na svete 5.Mela jsem stadecko koni,kteri me pri mem putovani po mape doprovazeli.Postupne jsem si nastradala slusny satnik,ktera jsem podle potreby obmenovala.Jsem dobrodruh,takze mne obcas napadl neznamy bandita,kteremu jsem se statecne branila zlatou savli.Jednou v zime jsem zakotvila ve meste Trp Cuzco,kde mne velice mile privitali.Pomahala jsem s vystavbou mesta a ochranou delniku pred najezdnymi loupezivymi bandami.Zabrali jsme nekolik pevnosti,o ktere bylo treba casto bojovat.S nekolika cleny jsem se zapojila do akce Rudolf,pri niz jsme za vykonanou praci dostali krasneho soba.Postupne ale zacal zajem o hru od spousty lidi upadat,budovy chatraly,pevnosti osirely.Nas krasny klidny svet zanikl a ja se s par prateli presunula na Buffalo a doufam,ze nam tu bude stejne dobre jako na "petce". [/SPOIL]

Lee Kershaw
[SPOIL][report=22953017d815c36982]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

Ahoj, jmenuji se Lee Kershaw a pocházím ze světa 5. Kde jsem vzal to jméno už ani sám nevím. Chtěl jsem něco co by se týkalo západu a tak mám tohle. Nedávno jsem se od hráčky Geronimo dozvěděl že se tak jmenuje nějaká modelka (tak podle ní to jméno není :)) Hru jsem začal hrát 1. 8. 2011 a tak jako u většiny lidí to všechno začalo tím osudovým kliknutím. Hra se mi líbila už od začátku od mala jsem měl slabost pro divoký západ. Mé první město bylo West Acapulco kam mě vzala hráčka Silver Fox. Později jsme tam zůstali jen my dva. Schopnosti jsem si dával všelijak nebyl jsem na nic zaměřený. To mělo jednu výhodu, i když jsem v ničem nevynikal mohl jsem dělat všechno ale jen jako průměr. Byl jsem dobrodruh, zlatokop takže jsem hodně dělal úkoly ale i duely a bitvy. Na ty jsem se soustředil později. Byli jsme v Alianci west a naši největší nepřátelé byli Andělé a démoni. Bitvy byli pomalu každý den ale my jsme pod velením janj ovládli celou pětku. Pak přišel projekt výstavba, hned jsem rozjel nábor do skupiny. Kvůli projektu jsem přestoupil do města West Trpcuzco. Bylo úžasné jak po takové době aliance zase spolupracovala. Skupinu vedla hráčka Jituška a já zapisoval reporty a za to jsem jí moc vděčný protože bez ní bysme to nedokázali. Tak jsem získal svého druhého Rudolfa, prvního jsem získal za pozitivní působení na foru. Pak se nic moc nedělo už ani bitvy se nevyhlašovali proto jsem docela rád že je konec můžeme to ted rozjet znovu na nějakém aktivnějším světě. Tak jsme Jitušika, Geronimo, misoc4 a já přestoupili na Bufalo abychom začali znovu s čistým štítem.

[report=23789577d0d0650752]Modlitba dokončena[/report]
[/SPOIL]

pavlikt

[SPOIL][report=230185847ec15098b6]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Moje postava vznikla 4. 4. 2011. Ke hře mě přesvědčil spolužák. Hrálo nás to ze začátku ze třídy

několik, ale ostatní po pár levelech skončili. Podařilo se mi dostat do města New Star mezi

výborné lidi, kteří si navzájem pomáhali. Nejvíc mi pomohl zakladatel MirekL. Na začátku mi velmi

levně prodal zbraň na duely a když končil, prodal mi levně hodně dobrých věcí a převedl na mě dost

peněz. To mi pomohlo se lépe vybavit. Když se změnily podmínky duelů a zrušila se vyznamenání,

duely mě přestaly bavit. Od té doby hlavně plním úkoly. Pár zkušeností mám i z bitev.
[report=23789037df6219d67c]Modlitba dokončena[/report][/SPOIL]

SauronM
[SPOIL]
[report=23018585a622dd3ec8]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Pocházím ze světa 5, moje datum narození je 9.5.2011. Původně měla být moje postava obávaným, "temným" duelantem. To mělo vystihovat i moje jméno. Je mi ale docela proti srsti škodit někomu, kdo mi nikdy neublížil (i když jde jen o hru), proto už téměř nedueluju. Momentálně hlavně sbírám dluhopisy a plním úkoly.
Nebyl ani žádný problém hned na začátku najít vhodné město. Na tomto světě bylo hodně plně vybavených opuštěných měst, jen se nastěhovat...
Moje postava měla být spíš v pozadí, tajemná a samotářská. Nakonec mě ale přesvědčili zapojit se aktivněji a vstoupit do aliance Andělé a démoni. Společně jsme se účastnili bitev, já ale častěji jen off.
[report=23788740859f9e31b1]Modlitba dokončena[/report][/SPOIL]

Sabazios
[SPOIL][report=2301858182cb2e9b04]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Jmenuji se Sabazios a můj původní svět byl 5 . Na původním světě jsem byl potulný lovec a kuchař hledající suroviny pro své řemeslo. Po určité době jsem toulání ukončil a vstoupil do města které jsem pomohl dobudovat a kterému jsem pomáhal bránit jeho pevnost. Za několik měsíců se ale začalo společenství ve městě rozpadat a obyvatelé odcházet a někteří i daly hře West sbohem. Takže jsme zůstali ve městě 2 a nakonec já sám. Osamocen jsem přeházel své schopnosti
a začal pracovat jako kupec abych našel 3 klíč a mohl získat -zlatou pušku- tuto výbornou zbran´pro bitvy o pevnosti. Občas jsem se zůčastnil nějaké bitvy o pevnosti a párkrát zkusil získat nějakou odměnu u šerifa za dopadené a zlikvidované hráče na které byla odměna vypsána. No a pruběžně jsem plnil i další úkoly po celém světě. Také jsem obchodoval a sháněl recepty pro své řemeslo .Ze začátku byl 5 svět poměrně plný aktivních hráčů ale postupně hráčů bylo čím dál míń až bylo rozhodnuto o srušení tohoto světa . A já jsem zbalil svůj bágl a přesunul se na svět Buffalo kde jak doufám budou aktivní hráči a já budu moci pokračovat v plnění úkolů a rozvíjení své postavy.. Sabazios .
[report=2378980045a1006e16]Modlitba dokončena[/report][/SPOIL]

misoc4
[SPOIL]
[report=229741224a2ccdfcbf]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
: Moje jméno vzniklo podle mého jména v skutečnosti (Michal).
Začínal jsem když byl ještě starý the west. The west bez zlatých zbraní kde byl pánem ten kdo měl precizní šestiranný kolt. Vybral jsem si svět pět protože tam hrál můj kamarád s který jsem první rok bydlel. Ze začátku mi kamarád hodně pomáhal a během měsíce jsem se dostal na level 30. Moje první město bylo stepakov který bohužel zanikl když tu kámoš přestal hrát. Přišlo mi to docela škoda tak jsem řekl pár kamarádům ze třídy o téhle bezva hře a začal jim pomáhat do levelu 50. Potom to šlo už samo a spolu s nimi jsem dueloval skoro každého který se opovážil napadnout jednoho z naší pětice. Měl jsem sice jen přesnou předovku ale byla dost silná s mými schopnostmi střílení. Po čase když přišel update s kalhotama a páskama jsem si jeden hned pořídil a byl jsem ještě silnejší a měl jsem dostupné skoro všechny práce které tu byli. Zlatý kolt jsem získal jen s pomocí štěstí a usilovného pracování a když jsem ho už měl byl jsem šťastný jako nikdy předtím a nikdy na ten den nezapoměl.[/SPOIL]


seydy
[SPOIL]
[report=22912006ec6ecbb254]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Jmenuji se Seydy,voják Seydy. Přicházím ze světa 5 kde jsem byl ve městě Centrála Byrokracie.Toto město založil kamarád a jeho spolupracovníci.Na světě 5 jsem zažil spoustu super zážitků, první bitvy o pevnost, první duely a hlavně první obchody na trhu. Zažil jsem tam i špatné věci, okrádání na trhu, hrdinské duly na dělníkya jiné další. To mi však nezkazilo dojem ze hry na 5.Na Buffalo jsme přešli celé město a tak doufám, že jsme si sebou přenesli i tu pohodu.Seydy

[report=2378928543247f5dc6]Modlitba dokončena[/report][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:
bohužel vaši skupinu musíme vyřadit...minimální počet členu ke splnění podmínek je 10....což vaše skupina nesplnila...
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru