• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sloučení světů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16407
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
A přemýšleli jste, zda navrhujete něco reálného ? Tj. jestli v nějaké jiné jazykové mutaci existuji obousměrná migrační pásma ? Za mě klidně toho může být něco, přes co lidově proste nejede vlak a proto to je zaseklé tam, kde to je ...
Opravdu si nedokáže za rok vynutit odpověď na něco, co Vás zajímá ? To mám věřit tomu, že INNO vás (nás) má tak na háku, nebo jde jen o vlažnější přístup tazatele ?
 

DeletedUser13017

Guest
Zkusím taky zatlačit. Vážně si INNO neuvědomuje, o jak jedinečnou hru se postupně dobrovolně pokouší přijít? Jasně - česká mutace určitě není pupek světa, ale předpokládám, že to od 10 k 5 vedou stejně všude.
Zkoušel jsem plno her, ale všechno jsou jen obměny Travianu (Divoké kmeny, Grepolis) nebo FoE (teď dokonce prakticky totožný Elvenar od stejného tvůrce) - nic, ani jen náznakem podobného, se neobjevilo.
A nechť se na mě majitelé nezlobí - ač nugeťák, nebudu investovat do něčeho (podle všech příznaků na to vážně sejou) evidentně umírajícího...
Howgh

P.S. jo - a hada jsem si nekoupil právě kvůli tomu, co píšu výše
 

DeletedUser6833

Guest
Ty, Merline - proc by slouceni CZ svetu nebo migrace na CZ svetech nebo cokoliv jinyho na CZ svetech melo mit globalni dopad?

nemyslim si, ze tu nekdo ceka mavani kouzelnym proutkem, ale ruku na srdce, myslim ze je nas vic, kteri by radi videli jinou odpoved, nez - to nemecko, nemci nereaguji, tvurci neresi, my nic nevime. Popravde, marne tapu v pameti, kdy jsem videl jinou odpoved :)

Klidne si prectu odpoved ve stylu - nechceme to, prijde nam to zbytecne, vetsine to tak vyhovuje (idelane kdyz by treba probehla naka ingame anketa), techto nazoru je malo, nechce se nam to delat... vlastne cokoliv co by bylo nejakou reakci, ktera by ale neznela trosku jakoze vymluvicka po tech letech. Ostatne, migrace uz jednou probehla, takze uplne odmitave stanovisko nemcu nevidim.
Jo, nebo at prijde odpoved - provozovatel to nechce delat, protoze mu soucasny stav vyhovuje (tj. vydelava to tolik, ze nema potrebu cokoliv resit). Pak chapu zbytecne polemiky, protoze tohle vlak neprejede. Muzeme se cilit, muzeme cokoliv, ale bude jasno :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Uzavírám toto téma. Momentálně pracuji na obsáhlém feedbacku o aktualizacích a hlavně reakcích hráčů na ně od 1.1.2015. Až se dořeší jedna věc, můžeme v diskuzi pokračovat.
A sloučení světů nebude!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru