• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Smazané příspěvky

DeletedUser

Guest
"Já jsem Daniel Moonhawk a potkal jsem se s Buffalo Billem v jedné hospodě.Billy mi způsobil tuto jizvu"ukazujíc na jizvu na čele."Odpravil jsem několik zlejch lidí a vidělal jsem si pětset dolarů a doufám že Billy pro nás nebude žádný problém.Podle mého není zas tak hrozný jak vypadá ale je taky možné že nás může v noci odpravit.Tenkrát když sem se s ním setkal tak po mně hned střílel.Takže nevím jestli je takový vrahoun jak vypadá.Proto navrhuji aby promluvil další kdo se chce s námi vydat."A čekal kdo promluví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
Leonard nejdříve jen kouká na Moonhawka, jeho slova se mu zdají zajímavá.
Myslím, že by jsme již mohli vyrazit. Řekne Leo.
Více věci si myslím můžeme říci po cestě.... Budu rád, když už nebudeme na tomle místě, plném různého hmyzu *Prásk, zatloukne komára co ho furt otravuje.. *Popadne Batoh, strčí si tam kamení co mu vypadlo, utáhne, a čeká na reakci ostatních.
 

DeletedUser

Guest
"Skvělý nápad Mal Amigo.Ale víme že Billy míří do Nebrasky.Co kyž je to jen domění že myslíme že udělá to co většinou.Ale co když je na druhém konci Ameriky.Hodně zlodějů a lupičů se schovává v Mexiku"dodal suše Daniel."A ještě něco nevím jak ty ale já bych zas tak rychle nehrnul pryč.Billy má spoustu přátel takže musíme promyslet taktitu kudy půjdeme.Nechci aby nás někam nesli nohoma napřed s pár olověnejma bonbónkama v břiše.Myslím že nejlepší tu bude ještě chvíly tak den dva počkat." Daniel vytáhl deseti dolarovku a křikl na hostinského" Platím ůtratu za všechny nebo si pánové ještě něco dáte ? Odpovídejte rychle málokdy rozdávám.S pokojem ještě počkám podle toho jak se rozhodneš jestli ti můžu tykat Leo."A očekával co mu na jeho názor poví Mal Amigo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
...

Leonard Vezme svůj krumpáč a praští Jacka Granta do hlavy ..... Pak ho rozmlátí a vykuchá mu střeva, vykašle se na vás a jde vy víte kam.
 

DeletedUser16557

Guest
Poté co Leonardo chtěl hodit krumpáč po Jackovi a chtěl odejít na louku,se Jack naštval.
Ty poleno jedno,zničils mi můj dlouho malovaný obrázek střev!,ale to už Leonardo neslyšel,protože jak již řekl,šel na louku.
 

DeletedUser16495

Guest
Odfrkne si... Banda tupců honíci se za Tupcem co vydá 20 000$ ?
 

DeletedUser

Guest
Žene nás pomsta a jestli se ti to nelíbí nemusel jsi se vůbec vydávat s námi.Klidně si zhiň v pustině.odpověděl naštvaně Harry.Nechápu proč nás chceš rozehnat proti sobě?
 

DeletedUser16495

Guest
Odfrkne si.. Omlouvám se... Ale najednou jsem viděl všude kolem Horníky ... Horníky co mi pomohli zapálit dům jednoho...... No, na to nezáleží.
 

DeletedUser

Guest
Tak Drd můžeme považovat za uzavřené. Nezbývá než poděkovat organizátorovi za snahu, kterou bohužel porazila internetová přirozenost.
 

DeletedUser

Guest
Kubiku, jsi arogantní, namyšlený a dětinský hlupák. Nevím proč sem vůbec přispíváš. Asi proto aby jsi naštval co nejvíce lidí, ale mě tím nenaštveš. Já tě lituji, tak ubohý jsi člověk, opravdu upřímně tě lituji. Když neumíš napsat nic smysluplného, tak to sem ani nepiš. Vlastně promiň, ty za to vlastně nemůžeš, protože se chováš jako malý kluk, jaksi jsi ještě nedospěl.
 
Nahoru