• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Smazané postavy pro neaktivitu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím vás
je to přes rok co jsem hrál tuto hru, ale neměl jsem moc času a musel jsem s hraním přestat.
Hral jsem na několika světech. Ale dnes jsem se zkoušel přihlásit, ale ukazuje mi to, že tam již nejsem. Chtěl bych se zeptat zda se dá herní postava obnovit. Měl jsem dosti vysoké levely. Teď bych musel začít od úplného začátku. Prosim o radu
 

DeletedUser13514

Guest
Postavy se mažou po 45 dnech neaktivity (pokud nemáš nastaven režim dovolené, který však po 2 měsících končí, takže i tak by se smazal, ale později), takže budeš muset začít hrát od znova.
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel, postava po smazání nejde obnovit, pokud chceš hrát, budeš muset začít od začátku. Avšak myslím si, že brzy naženeš levely zpátky, za ten rok se hra dosti změnila, aspoň si budeš moci ozkoušet i ostatní aspekty hry.. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru