• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Smiem prosiť?

DeletedUser132

Guest
Chudoba nebola lákadlom už od staroveku.Z mojou sestrou Nurri sme sa túlali po rušních uliciach Kazachstanu.Ale hlavne bavil nás tanec.Po námahe a skúškach na strednej škole nás zadelovali do tanečních škôl.Skoro ráno nestýhame do školi.Našimi trenérmi boli sexy chlapci LynX a kopix.Bola som škaredá no na Nurri letel každý.Opačne to bolo na talente.,,Nezačneme s hodinou?"pýta sa už pomaličky naštvaný LynX.,,Ano patrilo by sa."povie Nurri a obtáča sa okolo neho ako had.Ona tancuje s LynXom a ja sedím na lavičke smutná.,,Smiem prosiť?"ozve sa z úst a mne to vyčarí hned úsmev na perách.Pravdaže tancuje sa tango.A vy si len tipnite s kým.Tancovali sme dlhšie ako Nurri s LynXom dokonca až do noci.Vraciam sa domou z poriadnou svalovicou.Na druhé ráno klopeme na dvere a tu otvorí kopix a úsmev dokorán.Usmejem sa naspäť ale neodpovedám.Obidvaja boli iný ako ostatný.,,O týždeň je prvá súťaž bol by som rád keby sme vyhrali táto hala potrebuje rekonštrukciu.A zajtra je tu kontrola toho čo sme vás už naučili."láme zúfalo ruky kopix.,,Co vlastne vieme?Ak tak už tango,valčík a ruské národné tance?"a idem sa napiť vody.Nikto mi neodpovedal.Bol už skoro večer ani som si toho nevšimla.,,Mi už ideme.Potom ked pôjdete zavrite dvere."povedal kopix a z Nurri už odišli preč.LynX vypol svetlo.Cítila som že je pri..................
 
Nahoru