• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Snizeni maximalni duelove urovne

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11928
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11928

Guest
Ahoj,
spolecne s bitvami a dobrodruzstvim jde do kytek dalsi soucast hry - duely.
Mnoho hracu ma vysokou duelovku a i na tak "zivem" svete jako je arizona maji malo cilu. Mnohdy zadny.
1576916481985.png

V celem radiusu mam 3 cile. Z toho jsou 2 v pracovnim. Co maji duelanti delat?
Vsechno by dle meho nazoru vyresilo snizeni maximalni duelove urovne. 350? 300? Vsechno je krok vpred.


Plusy:
-Hracum by narostla motivace k duelovani, shaneni setu a tedy by narostly i prijmy pro INNO.
-Nenarusilo by to herni rovnovahu.
-Svety by o neco ozily.
-Rapidne by narostl seznam moznych cilu, kteri dueluji take.
-"Moudrym" snizenim maximalni duelove urovne by tento zasahl nepocitili hraci, kteri dueluji malo nebo vubec. Kdo jednou dueloval, nemuze se ale potom divit, ze na nej chodi duelanti, ikdyz uz ma vse ve vystavbe. Na nas s vysokyma duelovkama chodi taky. A neptaji se, zda jsem zrovna bitvar, stavar ci duelant.

Minusy:
-Par hracu by brecelo. Ale to nevidim jako problem, protoze i nyni na ne mohou duelanti chodit.


Zaverem:
Duelova uroven je prezitek. Dneska o ni absolutne nejde, lide ji neresi a pouze je omezuje.
 

DeletedUser15301

Guest
na rovinu... myslim, ze ta duelovka tolika lidem problemy nedela... co si budeme povidat? na kazdym svete to je par lidi, co jsi jdu posedle navzajem po krku... ty "normalni" duelanti, co maji duelovku kolem 250, tenhle problem nemaji... a co se bavim s duelujicima hracema napric svetama, tak zadnej nema problem behat za nekym treba pul hodiny...
pokud by se neco delalo s duelovou urovni, tak bych spis rozsirila "rozsah" na koho muzes a dala tam nejakou pojistku na normalni lvl, aby nenastalo, ze 150 bije 20...
 

DeletedUser11928

Guest
na rovinu... myslim, ze ta duelovka tolika lidem problemy nedela... co si budeme povidat? na kazdym svete to je par lidi, co jsi jdu posedle navzajem po krku... ty "normalni" duelanti, co maji duelovku kolem 250, tenhle problem nemaji... a co se bavim s duelujicima hracema napric svetama, tak zadnej nema problem behat za nekym treba pul hodiny...
pokud by se neco delalo s duelovou urovni, tak bych spis rozsirila "rozsah" na koho muzes a dala tam nejakou pojistku na normalni lvl, aby nenastalo, ze 150 bije 20...
Pojistka neni problem. Staci ale stahnout max duelovku na 350/300 a hned je po problemu s nedostatkem oponentu. Nejednou se mi stalo ze jsem na celem svete nemel na koho jit.
A duelovku si muzou hraci udrzovat nizkou jen tim, ze budou duelovat s motivaci 10%.... A muzou byt sebelepsi..
 

Deleted User - 825207

Guest
Já na Hudsonu skončil právě kvůli tomu, prakticky jsem neměl konkurenci a cíle žádný a když bylo štěstí tak jednou za 3 dny se někdo probral, dal jsem jeden/dva duely a zase nic..

Na bete o tom psali a byl tam návrh na tzn. potion-elixír který by třeba stál plácnu 50 nugget a instantně by snížil duelovku třeba o 50 levelů.
Ale zjevně se nápad nelíbil protože se nic nezměnilo..Inno má tuto hru někde a každý ví kde..
 

DeletedUser15301

Guest
tak za predpokladu, ze zacnou lidi vic duelovat (tomu teda moc neverim), tak by bylo lepsi reseni tu duelovku naopak zvednout, protoze by se zvednul "rozsah"

na snizeni je zatim akorat ten divnej gulas, ale ten sunda jenom 1 lvl a to ten maximalni, pokud se nepletu... snizovaci item je dobrej napad, ale nekterym z tech na max to asi ego nedovoli...
 

Deleted User - 825207

Guest
tak za predpokladu, ze zacnou lidi vic duelovat (tomu teda moc neverim), tak by bylo lepsi reseni tu duelovku naopak zvednout, protoze by se zvednul "rozsah"

na snizeni je zatim akorat ten divnej gulas, ale ten sunda jenom 1 lvl a to ten maximalni, pokud se nepletu... snizovaci item je dobrej napad, ale nekterym z tech na max to asi ego nedovoli...
Takže když sním já nevím 100 gulášů tak mi maximální duelový level klesne o 100?

EDIT: A jaký guláš to je?Já vím jen o jednom od kuchaře pokud se nepletu a ten snad duelovku nesnižuje..
 
Možnost snížení ano, ale nějak rozumně, aby se to nedotklo hráčů s duelovou úrovní okolo 150.

V praxi, aby se nestalo, že si hráč, mající duelovou úroveň 400 sníží duelovou úroveň o 200 a půjde napadat opět hráče s duelovou úrovní 150/160.
 

Deleted User - 825207

Guest
Možnost snížení ano, ale nějak rozumně, aby se to nedotklo hráčů s duelovou úrovní okolo 150.

V praxi, aby se nestalo, že si hráč, mající duelovou úroveň 400 sníží duelovou úroveň o 200 a půjde napadat opět hráče s duelovou úrovní 150/160.
Tak pracovat se dá se vším, klidně může být nějaký max o kolik..
Nejde ani tak o to vymyslet vhodný způsob jako spíš o to aby ti "mistři" v inno vůbec chtěli něco dělat a to je ten problém..



a celkove si myslim, ze snizovani duel. lvl neni reseni... sunda se lvl a za rok se resi to same...
A to "yagé" nebo jak, se získá kde?

A za rok se nebude řešit nic protože se nic nezmění...Trochu zde popíšeme, něco se možná vymyslí, třeba se to pošle do inna a tam to půjde rovnou do koše.Takže takhle to vidím jà..
 

DeletedUser15301

Guest
yagé se dalo sehnat při poslednim velkym prekopani duelovyho systemu... tusim, ze bylo v shopu, mozna jeste je...
 

Deleted User - 825207

Guest
yagé se dalo sehnat při poslednim velkym prekopani duelovyho systemu... tusim, ze bylo v shopu, mozna jeste je...
Aha, v shopu není, a pokud jo tak někde schované.
No tak kdyby bylo něco třeba podobné trvale v shopu třeba za UPD, nebyl bych proti..Říkám možností je plno, ale to se musí chtít že jo..A to už je věc druhá..

Díky Acaro za odpověď.
 

DeletedUser11928

Guest
To Yage je na tyc.... Muzes ho pouzit pouze pokud mas duelovku 450, takze jedine, se stane, je, ze si snizis duelovku ze 450 na 449. A to jen jednou.
A celkove... Hraci, kteri dueluji, se mnou souhlasi. Neduelanti nevedi, jak se citime. :-D
 
když někdo dueluje jako smyslů zbavenej tak čemu se pak divit když má tak velkou duelku? Nemám nic proti duelování, je to součást hry, jen je to občas dost nuda když na někoho chodí jeden pořád dokolečka dokola. Za mě tedy ne e
 

Deleted User - 825207

Guest
Chodí jeden protože třeba jiné cíle nemá?
Ano je to součást hry a kupodivu jsou zde hráči kteří hrají jen kvůli duelům.A komu se duely nelíbí tak se každý může uspávat a má klid na 3 dny a komu se nechce tak pak musí počítat s tím že může být zduelován kýmkoli a kdykoli o tom to je..
Pokud nedueluješ, jseš bitevník/nálezkář nebo cokoli a duely nemáš rád ale zároveň nechceš hrát bez města tak se v pohodě můžeš uspávat, snadné a stačí jen hlídat konec KO.
 

Deleted User - 586785

Guest
Som proti, podľa mňa je to zámer inno, aby hráči s vysokým duelovým levelom mali pokoj od duelov, ajkeď sú členmi mesta, zároveň je to trap na hráčov, ktorý duelujú len pre umiestnenie v duelovom rebríčku. Skôr som za to aby maximálna duelová úroveň nebola vôbec limitovaná.
// stačí pár ľudí naštvať, aby viac duelovali :D
// ja sa častokrát nepohnem ani z mesta (kvôli banke) a idem skoro vždy podľa vzdialenosti (alebo hp), nevynechám nikoho, aj tých s ktorými viem že prehrám
// vedeli ste, čo sa stane, keď budete mať taký level, meniť stále systém hry je demotivujúce
// je to ako karma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Přestat zakládat postavy na nových světech a tím pohřbívat hru....
No tak to nejsou jen duelanti, spíš naopak, duelantů je podle méně než bitevníků a třeba vychcánků "dám tady, chci tam"..
A myslím že inno hru pohřbí dřív než duelanti, zatím to innu jde na výbornou.. :D

EDIT:Kdyby třeba na Jerichu byli jen duelanti tak to bych čuměl, tam na salonu jen lidi fňukaj "já být dělník, fňuk, on mě zdueloval" a nebo se řeší "on kopnul v 21h místo 20h, fňuk", teď je hit abe, nějaký makovec rozesílal hromadně lidem na Jerichu telegramy jak je abe zlý a ještě něco o alianci, nějaké plky prostě, takže toto se řeší na Jerichu.. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
No tak to nejsou jen duelanti, spíš naopak, duelantů je podle méně než bitevníků a třeba vychcánků "dám tady, chci tam"..
A myslím že inno hru pohřbí dřív než duelanti, zatím to innu jde na výbornou.. :D

EDIT:Kdyby třeba na Jerichu byli jen duelanti tak to bych čuměl, tam na salonu jen lidi fňukaj "já být dělník, fňuk, on mě zdueloval" a nebo se řeší "on kopnul v 21h místo 20h, fňuk", teď je hit abe, nějaký makovec rozesílal hromadně lidem na Jerichu telegramy jak je abe zlý a ještě něco o alianci, nějaké plky prostě, takže toto se řeší na Jerichu.. :D

Nejlepší by bylo, kdybyste to tam ukončili....dokud to nedojde vám, není co tu řešit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru