• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Solovicsz city

Ansol

Guest
Solovicsz City nabírá další kolonisty z Divokého západu! HLEDÁME VŠECHNY DOSTUPNÉ SPOJENCE.

Jsme drobné, rozvíjející se městečko na světě Buffalo. Snažíme se být trochu stranou všech sporů a spíše si hrát pouze sami pro sebe, jedná-li se však o obranu zájmů obyvatel našeho města, nebojíme se tasit kolty. :střelec:

Hledáme :bandita:

schopné dělníky, kteří nám pomohou s výstavbou dalších budov, neúnavné dobrodruhy, kteří rádi ukládají své úspory do banky či městské pokladny, rychlé duelanty, jejichž ruce jsou vždy připraveny namířit kolt na hruď konkurence a odvážné vojáky odhodlané chránit naši zástavu tělem i duší. Kováři, kuchaři, sedláři i mastičkáři zde jistě též najdou odbytiště svých produktů.

Podmínky pro vstup do našeho města
1) Aktivita
2) Solidní vystupování
3) Znalost vulgárního slovníčku (abyste se těm slovům uměli vyvarovat) :)
4) Uznávání autorit
5) Dodržování daných pravidel
6) Ochota pomoci/poradit spoluobčanům v nouzi
7) Čtení městského fóra
8) Aktivní zapojování se do městských akcí, hlasování a diskuzí
9) Přispívání do městské kasy (výše příspěvků dle vlastního úsudku)
10) Level 1 a více

Na oplátku za váš přínos městu vám jsme ochotni poradit, pomoci a vyslyšet vaše žádosti, bude-li to v našich silách.
Informace i podporu lze též nalézt mezi řadami našich spojenců z aliance Neutrální území. S tímto spolkem máme mnoho společného a věříme v pevnost našeho pouta.

Zájemci pište PMka zde na fóru, nebo přímo ve hře hráči Ansol. :radní:

DODATEK O VÝSTAVBĚ:
V současné době se zaměřujeme na aktivní rozvoj našich hráčských schopností, neboť město již bylo vystaveno na standardní úroveň. Zbývá nám pouze rozvíjet kostel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ansol

Guest
Nová krev do našich žil, naše krev do nových žil

:klubun: Území neutrality - spolek nového věku :klubun:


Již mnoho myšlenek proteklo vodami světového dění. Mnoho jich bylo zapomenuto, několik setrvalo a zbytek bojuje o přežití. Pak jsou tu též nevtíravé idee, jež si žijí vlastním životem. Jedna taková zůstává s námi po několik staletí, s nezkalenou slávou. Známe ji; Švýcarsko.

Jsem rád tou osobou, která vám představuje virtuální Švýcarsko - alianci Území neutrality.

Není naším cílem nic jiného, než pouze putovat skrz naskrz Buffalem, obchodovat, stavět. Naším spojencem není ani vítr, ani voda, ani země, ani oheň, ani člověk a přitom si se všemi udržujeme dobré vztahy. Jsme všem známí pouze tak, jak chceme být. Někdy s vámi, někdy proti vám - stále však sami se sebou a mezi všemi.

Solovicsz City se dne 25. června 2012 v 19:22 připojilo k tomuto seskupení svobodníků širého světa a vybízí i ty z vás, kterým jsou tyto myšlenky blízké, abyste se rozhodli (a hlavně svobodně), zda-li je vám politická hra zapotřebí!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru