• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

SOUTĚŽ NA YUKONU

Víte, podle čeho dostalo město své jméno - že by to bylo podle známého filmu je malá pravděpodobnost a tak ze staroangličtiny by to mohlo být podle stromu VRBA,jelikož je tam hotel U vrby pak se pravděpodobně v okolí vyskytují :)

Uhádněte hádanku a napište, proč zrovna tuto zvolil Matěj:Najdeš to v minutě, dvakrát v každém momentě, ale ani jednou v roce a hádanku zvolil protože se vše točí kolem písmene "M" - Matěj,Marie,mapa co se ztratila v Marylandu
 

Mikosansobi

Člen týmu
Marie s Matějem prozkoumali část břehu se starými vrbami. Ke skalnímu převisu se jim nepodařilo dostat. Nezbývalo jim nic jiného, než se vrátit do Salónu a počkat na Waupeeho.

"Waupee je častým hostem. Mělo mě hned napadnout, že on bude vědět, co dál."
Marie odbíhá do kuchyně a přináší večeři. V tom se otevřou dveře a vchází Waupee.
"To je dobře, že jdeš, už tu na tebe čekáme!" Marie se usmívá a netrpělivě čeká až si Waupee připraví svůj kamulet.
Třikrát si bafne. "Ano, ano, vše má svůj čas Marie. Mluvil jsem se Smutnou vrbou. Za vaši pomoc na poli s bramborami vám posílá tento balíček.
Prý chceš vědět, jak se dostat k těm vrbám na skalách. Hmmm, vzpomínám si, že jako dítě jsme museli k té skále po vodě. Jestli chceš, můžeme se tam vydat zítra dopoledne na kánoi. Myslím, že 9 hodina dopolední bude fajn. A teď mě omluv, potřebuji rozjímat. Waupee zavírá oči a začne podřimovat.


Do inventáře získáš za dnešní splněný úkol tyto předměty: 51184000, 2117000 2x , 2130000 2x , 2200000 10x .
 
Nahoru