• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž - název nového světa "K"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 825207

Guest
Spíše by to chtělo zainvestovat do reklam a více se propagovat.
V dnešní době moc nových hráčů do prohlížečové hry nenajdeš (kor do the west, kde vývoj(když se to dá nazvat vývoj) hry jde opravdu pomaloučku, přímo slimáčím tempem), proto utrácet peníze za reklamu a doufat v nové hráče co přinesou zisk se innu nevyplatí tolik jak otevřít nový svět což nestojí prakticky nic a trochu vyždímat zisk od těch stávajících hráčů a oni moc dobře vědí že vždy se najdou "veteráni" co na nový svět jdou (a je jedno z jakého důvodu) a utratí zde nějakou tu korunu, a teď to neříkám jen z pohledu cz ale globálně, pak ta částka nemusí být vůbec malá.Takže inno sází spíš na jistotu (dokud to jde) než na nějaké investice do reklam které stojí peníze ale návratnost skrze nové hráče je nejistá.
 

z3l1

Člen týmu
Investice do reklamy probíhá avšak né do The West. Nejčastější reklamy jsou na FoE a Elvenar protože tyto 2 hry jim vynáší nejvíce ještě jsem možná někde narazil na reklamu na Warlords nebo jak se to jmenuje od innogames.
 

Deleted User - 825207

Guest
Přesně jak píše zelí, ty hry jim vynáší o dost víc si myslím, ale taky o ně víc pečují.V porovnání s the west by jeden brečel..
Ale to jak to je, a to, že líp už bylo, snad tady ví každý a myslím že to nikoho nepřekvapuje..
 
Můžu se zeptat, proč byl smazán můj návrh Katastrofa? Jsem bytostně přesvědčen o tom, že splňuje všechna kritéria soutěže a jediné, čím jsem si nebyl jistý bylo, zda mě někdo nepředběhl, ale teď jsem si ověřil, že žádný příspěvek zveřejněný předemnou tam není.
 
@Symphie : pravidla jsem si přečetl a Polkoi, to již řekl za mne. Prosím, kde přesně je problém ?

Můžu se zeptat, proč byl smazán můj návrh Katastrofa? Jsem bytostně přesvědčen o tom, že splňuje všechna kritéria soutěže a jediné, čím jsem si nebyl jistý bylo, zda mě někdo nepředběhl, ale teď jsem si ověřil, že žádný příspěvek zveřejněný předemnou tam není.

Musí mít souvislost s westernovou tématikou (místa, kraje, western...aj.) - asi nesplňuješ toto
 

Symphie

Člen týmu
Již jsem to psala vedle. Pokud byl příspěvek smazán, nebo nebude v anketě, nesplnili jste zadání. Nebudu dál o tom diskutovat, vše bylo s konzultací s administrátorkou a její rozhodnutí je konečné. Pro některé připomenu i pravidla soutěže. Myslím, že nebylo tak těžké dodržet dvě hlavní podmínky soutěže, kdo nedodržel, bohužel.

Soutěž uzavřena. Připravíme pro vás anketu a následně budete moci hlasovat pro nejlepší návrh. Předtím ale ještě zkontroluji soutěžní návrhy, zdali jsou v souladu s pravidly soutěže. Pokud se tedy vás návrh neobjeví, nesplnili jste zadání.

Podmínky:
Název musí začínat na písmeno "K"
Musí mít souvislost s westernovou tématikou (místa, kraje, western...aj.)
Odměnu dostane první hráč, který výherní název navrhne.
Každý může navrhnout pouze jeden název.
 
Ahoj, @Symphie moc se omlouvám, že tě takle otravuju, ale já opravdu nechápu, kterou podmínku zadání jsem nesplnil a rád by se do příště poučil a tuto chybu již neopakoval:

Název musí začínat na písmeno "K"
Krásná a rozlehlá, mlékem a strdím oplývající Nevada, prostě začíná K
Musí mít souvislost s westernovou tématikou (místa, kraje, western...aj.)
Nevada - je stát na JZ USA, tj dějiště mnoha westernů
Odměnu dostane první hráč, který výherní název navrhne.
Tohle, asi také splňuji
Každý může navrhnout pouze jeden název.
Jiný návrh v anketě nemám
 
A název nemůže být věta? Resp. nejsem silný v češtině, tak mi přijde, že se pouze rozvíjí podmět, což není samo o sobě věta (což by měl být podmět a přísudek) ...

Ale dík, za odpověď a dál mi již prosím neodpovídej (asi je na čase tohle již už uzavřít), čas pro vážné návrhy jsem jako většina lidí prošvihl a s recesí budu muset být holt příště důvtipnější.
 
@Symphie : pravidla jsem si přečetl a Polkoi, to již řekl za mne. Prosím, kde přesně je problém ?



Musí mít souvislost s westernovou tématikou (místa, kraje, western...aj.) - asi nesplňuješ toto
A přitom takových katastrof na Divokém západě bylo... řekl bych přímo nepočítaně. Pořád si myslím, že jsem víc v mezích soutěže než názvy typu "Kalkata" či "Koonda", což by samo o sobě mělo vést k nějakému postihu, pokud bychom chtěli pravidla posuzovat skutečně rigorózně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru