• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o nejlepší The-West komiks

Líbí se vám soutěž?


  • Celkový počet hlasujících
    41
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Napadla mě soutěž o nejlepší The-West komiks.

Soutěž by trvala 14 dní.

Zde stručná pravidla:

1. V komiksu musí vystupovat aspoň jedna charakterová skupina (dobrodruh, duelant, dělník, voják)

Průběh:

Hráči by měli 14 dní na to, aby nakreslili co nejlepší komiks ze světa the-westu. Poté by ho odeslali administrátorům. Ti by založili anketu, ve které by se hlasovalo o nějlepší komiks.

Odměny:


Speciální jezdecké zvíře.

Klady a zápory:


Klady:

Pro ty "kreativnější" z nás to je způsob jak skoro zadarmo pořídit jezdecké zvíře.

Zápory:


"Kreativních" lidí není moc, a tudíž se zapojí míň lidí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
A proč by nemohl být komiks vytvořen i pomocí pc?
Proč jen ručně?
 

DeletedUser

Guest
Tak je to soutěž ve které rozhoduje "kreativnost" hráčů, ne PC ;)

A samozdřejmě díky za dotaz ;)
 

DeletedUser

Guest
Takže ani v PC to nemůžu vybarvit? Ani pomocí tabletu nakreslit v PC? Umět třeba s Photoshopem/AI aby z toho vylezl koukatelnej komix je umění...
 

DeletedUser

Guest
Kreativita přece není podmíněná schopností kreslit :lovec:

Kreativita je hlavně o nápadu, podmínkou využití tužky a papíru odstřelíš mnoho nápadů, což mi přijde nefér.

Je to jak pořádat pěveckou soutěž, ale její účast podmínit hraním na ukulele, trochu se mi zdá, že si hraješ do vlastní kapsy...:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Ok, měním pravidla a vymazávám pravidlo ohledně toho PC ;)
 

DeletedUser

Guest
Kreativita přece není podmíněná schopností kreslit :lovec:

Kreativita je hlavně o nápadu, podmínkou využití tužky a papíru odstřelíš mnoho nápadů, což mi přijde nefér.

Je to jak pořádat pěveckou soutěž, ale její účast podmínit hraním na ukulele, trochu se mi zdá, že si hraješ do vlastní kapsy...:střelec:
Do vlastní kapsy ? Naskenuji ti obrázky co kreslím.. :D Ale samozdřejmě díky za komentář ;)
 

DeletedUser

Guest
Mno budovy a okolí ještě zvládám.. Horší když přijdou na řadu lidi :D
 

DeletedUser

Guest
Nekecej, prostě sis chtěl udělat soutěž, na kterou si myslíš že máš a chtěl jsi vyřadit zasloužilé fotomontážisty (zdravím 7supa) a ostatní grafiky z fora, aby jsi ještě zvýšil svou šanci na výhru.

P.S.: TO že nevíš co to znamená slovo kreativní bych byl ochoten odpustit, ale to že ho používáš aniž bys věděl co to znamená a myslíš si jak nejsi chytrý když píšeš taková slova, tak za to by ses měl profackovat.

P.P.S: Nápad to není zlý, ale odmítám akceptovat, aby člověk takového smýšlení jako jsi ty něco vyhrál...:střelec:
 

DeletedUser

Guest
Tvůrčí, zajímavé, krásné...
Vymyslet a nakreslit vlastní komiks.. Dávám ANO a tady opravdu doufám, že Ti to vyjde. :-)
Dokonce i reálné ceny, bezva! :-)
 

DeletedUser8767

Guest
Nakreslit komiks může i ten, kdo malovat vůbec neumí.
Umět malovat není důležité, jde o nápad a ten je dobrý, máš ano.
 

DeletedUser

Guest
Forkronil: Daleko vícero lidí tu vymejšlí kde co, jen aby dostali Rudolfa a někteří se tím ani netají...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru