• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o workoholika

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    118
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Soutěž o workoholika:

Pro LV 100 +

Během 1 měsíce by hráči museli nasbírat co jak největší počet RŮŽÍ(Vystupovat v showBuffalo Billa) a NEOPRACOVANÝ RUBÍN(hledání vzácných drahokamů),přičemž by se počet RŮŽÍ a RUBÍNŮ nesměl lišit při konečném součtu o 3 ks.
Příklad:55 růží - 58 rubínů = v pořádku
55 růží - 60 rubínů = mimo hru (samozřejmě se dá prodat přebytek produktů na trhu)

Hráči,kteří se přihlásí do soutěže,by zaplatili každý 20 000 dolarů správci soutěže.
Správce by uvedl na foru kompletní seznam hráčů.
Po započetí soutěže,by musel každý hráč doložit své nálezy zaslanými reporty s prací,správci soutěže,tím by se zamezilo jakýmkoli spekulacím o podvodu.
Je téměř nemožné dělat tyto dvě práce najednou,tudíž je nutný reskill a šlo by o to,v jakém časovém rozmezí by hráč reskill udělal,aby měl shodu v získaných produktech.
Mezi 3 nejlepší hráče by se rozdělila vložená suma dolarů + bonus.

Příklad:bude hrát 20 hráčů
20 x 20 000=400 000

1.místo-250 000 dolarů + 200 nugetů + Truhlička s ocelovými pláty
2.místo-100 000 dolarů + 100 nugetů + Truhlička s železnými pláty
3.místo-50 000 dolarů + 50 nugetů + Dřevěná truhlička

klady - Zisk značného množství dolarů + nugety + random věc z truhličky
-Produkty se dají prodat na trhu za dost velkou částku,nebo použít u řemesla

Zápory - Vysoká náročnost na Pracovní body
-Reskill schopností
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Trochu nedomyslené, čo ak hráč nakúpi ruže a rubíny cez trh ? :)
 

DeletedUser

Guest
Tolik se jich zas na trhu nevyskytuje.Pokud někdo chce podvádět,vždy si cestu najde !
 

DeletedUser10932

Guest
nie, je to robené len pre určitú skupinu hráčov a tým sa diskriminujú ostatní
 

DeletedUser8767

Guest
bohužel tyto práce nemůže dělat každý:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Kdybych chtěl udělat soutěž pro LV 8 tak tam zadám plašit ptáky z pole a čištění bot !Nechápu o co vám jde,stejně se to nikdy nedostane do hry,tady jde spíš o solidaritu a kliknout na ANO,aby dotyčný dostal chlupáče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A ještě posílá svým lidem ve městě,aby tu klikly na ANO i kdyby se jim to nelíbilo. Takové nucení bych považoval za nevhodné. Neumí jednat. Jeho Soutěž nechce málo předělat ale Dost aby byla přijatelná. A opravdu by to chtělo aby na to měla alespoň polovina hráčů na The West. Nikoliv ,,JENOM,, Hlavičky žebříčků.
Myslím, že i bez toho předmětu do Inventu (Ať už se jedná o Zbraně,Soba nebo jiné věci jako odměna) se dá žít.
Sám soutěžím o různé výhry. Ale co je moc,to je příliš. Někdy si i říkám jestli taková věc vůbec patří na West,který by měl mít směr Divokého západu. Ale na druhou stránku chápu,že je třeba upozornit na Hru a přilákat nové hráče. Určitě by to šlo i jinak. A právě Nám dávají šanci,aby jsme jim dali návrhy takové, které by vyhovovali Nám i Ostatním. Také se naleznou tací,co mají na profilech neničte hru novými produkty atd... Ale to jen pro to,že na nic jiného se nezmůžou. Je hezké že se snaží.Snaha se cení. Ale pozor na to jednání.

Můj shrnutý názor na celou věc + bonus :D
 

DeletedUser

Guest
ja ti dam ano i kdyz to cos vymyslel je ujety:) v tom dle meho maj pravdu, ale v tom ze nejde o soba, ale o blaho nas vsech jsou zdejsi moraliste silne mimo misu a sami budou muset jeste trosku zestarnout aby to pochopili
 

DeletedUser

Guest
ja ti dam ano i kdyz to cos vymyslel je ujety:) v tom dle meho maj pravdu, ale v tom ze nejde o soba, ale o blaho nas vsech jsou zdejsi moraliste silne mimo misu a sami budou muset jeste trosku zestarnout aby to pochopili

Díky,konečně někdo kdo chápe o co tu jde "hráčům" a o co se tu vlasně jedná.Netvrdím,že moje soutěž je dokonalá,ale o dokonalost soutěže tu jde až na 2 místě :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Mně se to celkem líbí, sice trochu diskrimanace pro malé lvly či hráče zaměřené na něco jiného, ale dávám ano. Chápu, že chceš vyhrát, jak jinak než reklamou bys sem donutil lidi kliknout na "ANO" ?
 

DeletedUser8767

Guest
Kdybych chtěl udělat soutěž pro LV 8 tak tam zadám plašit ptáky z pole a čištění bot !Nechápu o co vám jde,stejně se to nikdy nedostane do hry,tady jde spíš o solidaritu a kliknout na ANO,aby dotyčný dostal chlupáče.

No tak tohle si tedy nemyslím:(

Nepochopil jsi smysl snažení týmu. Cílem není získat chlupáče, ale něco vymyslet.

Chlupáč je odměna pro nejlepší.

Tím jsi mě dost zklamal a mrzí mi, že jsem ti dal ano.
 

DeletedUser

Guest
A veškerá konstruktivní kritika byla smazána. :-D To je ještě víc k smíchu. :-)
Chtěl jsem dneska pobavit dalšího kamaráda, ale bohužel.. je tu někde archív smazaných příspěvků? Rád bych si tu srandu překopíroval.. KARASSIUSS je jediný člověk, který se veřejně netají tím, že mu jde jen o chlupáče a otravuje tím každého (aby dostal ANO)... nechápu, že nebyl diskvalifikovaný.

Na druhou stranu už alespoň upravil ceny, takže bych i dal ano. Jen ten přístup mě mrzí.
Teď už to vypadá solidně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
A veškerá konstruktivní kritika byla smazána. :-D To je ještě víc k smíchu. :-)
Chtěl jsem dneska pobavit dalšího kamaráda, ale bohužel.. je tu někde archív smazaných příspěvků? Rád bych si tu srandu překopíroval.. KARASSIUSS je jediný člověk, který se veřejně netají tím, že mu jde jen o chlupáče a otravuje tím každého (aby dostal ANO)... nechápu, že nebyl diskvalifikovaný.

Na druhou stranu už alespoň upravil ceny, takže bych i dal ano. Jen ten přístup mě mrzí.
Teď už to vypadá solidně.

Kde v pravidlech vidíš, že hráč nesmí psát o kladné hlasy (sice toto chování neschvaluji, ale vylučovat někoho, i když nic neporušil, to není správné řešení, nebo snad ano?).

K návrhu: Bohužel je to pro velmi malý počet hráčů :( Kdybys použil produkty z jiných, lehčích prací, tak by to bylo zajímavé.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně aby ty práce mohl dělat každý, nebo aby byla jedna pro chlaďáky a druhá pro střelce. (Podle bodů, které si standartně dávají). To by pak byl záhul. :-)
 

DeletedUser

Guest
Tyhle dvě práce,obtížné pro chlaďáky i střelce,jsem takhle zvolil schválně,aby to bylo hodně obtížné.Od toho se taky odvíjí ta pointa s reskillem ve správném časovém období.Za velkou obtížnost je taky vysoká odměna + nugety,aby se to vyhercům vrátilo a něco málo zbylo + malé překvápko z bedny.
 

DeletedUser

Guest
Udělal jsi velký krok dopředu. Kdyby to bylo nerozhodně a svrchovanost nic nenamítala, dal bych své NE zpět - výměnou za ano..
U jiných projektů/soutěží bych to zase udělal klidně naopak. :-( Dobrý nápad a oni ho upravěj.. po úpravě by se měli i anulovat ankety.. tohle není spravedlivé. :-(
 

DeletedUser

Guest
No nic no,tak už jsem se smířil s tím,že Ruda nebude.200 kladných hlasů je moc.I když,toto vlákno má 1,492 nahlédnutí,tak moc hlasů zde nepadlo :-(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru