• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž vlastní série vánočních úkolů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
1) Vlastní série vánočních úkolů
Pravidla:
  • Každý účastník soutěže vloží pouze jednu sérii do jednoho postu – vložení více příspěvků bude považováno za porušení pravidel, účastník bude vyloučen.
  • U příspěvků je povolená neomezená editace do data ukončení soutěže.
  • Není dovoleno kopírovat texty od jiných soutěžících, nebo vkládat cizí výtvory.
  • Vkládáte-li grafické obrázky jako doprovod, překontrolujte si funkčnost odkazů na ně.
    insertimage.gif
    Grafika není podmínkou soutěže.
  • Upozornění: Hodnotí se nejen věcný obsah (ale také gramatika) – proto si výtvor znovu po sobě přečtěte a ujistěte se, že má odpovídající úroveň českého jazyka.
Odměny:
1. místo 500
826826nuggets.png

2. místo 300
826826nuggets.png

3. místo 150
826826nuggets.png


Soutěžní díla vkládejte jako odpověď do tohoto tématu.

Aby byl trošku přehled, co ke kterému úkolu patří, tak se pokuste prosím dodržet podobnou kostru:

(Název úkolu)
Zadavatel: Úvodní text úkolu

Cíl: práce x předmět x ...
Odměna: $ x XP x předmět x produkt x ...

Zadavatel: Závěrečný text úkolu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Název úkolu)
Zadavatel: Úvodní text úkolu

Cíl: práce x předmět x ...
Odměna: $ x XP x předmět x produkt x ...

Zadavatel: Závěrečný text úkolu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
.
.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11033

Guest
Vánoční úkol

Marie: Ahoj LordMaikl, chtěla bych mít krásné Vánoce, ale nemám čas na schánění stromku a ozdob. Pomůžeš mi s tím?
ANO - Díky, začni scháněním stromku v lese, mám ráda, když to u mě na Vánoce krásně voní jehličím... (Jdi do lesa, nemělo by to zabrat víc než 5 hodin práce) Odměna-"stromek"
NE - Nevadí, snad mi pomůže někdo jiný (KONEC ÚKOLU)

Marie: Jé, přinesl jsi krásný stromek, tak pravidelný a neponičený, tady máš malou odměnu za těžkou práci v lese "100 XP"

Teď by to chtělo nějaké ozdoby, ty si vyrobím sama, ale potřebovala bych 10 kousků zlata, 10 stříbra, 10 drahokamů a 5 rolí drátu, z toho už bych mohla mít spoustu krásných a zářivých ozdobiček.

Marie: Už si to všechno sehnal? Výtečně "200 XP"

Marie: Teď mi ještě prosím pomoz nasadit stromek do stojánku, je příliš tlustý, vem si ssebou hoblík a kladívko.

Marie: Ohh, jsi tak šikovný, tady máš, krásný kožíšek, aby Tě nebila zima "kožich, kterí nic nepřidává"

Marie: Pokud bys chtěl, mohla bych Ti ten kožíšek ozdobit zbytkami surovin, co mě zbyly z výroby ozdob. To mi však zabere spoustu času a já nestihnu sehnat dárečky pro mého blízského. Chtěla jsem mu darovat hodinky a prsten, pokud mi je doneses, ozdobím Ti Tvuj nový kožíšek.

Marie: Nádhera, přesně takové hodinky a prsten jsem měla na mysli, děkuji za Tvoji pomoc a přeji krásně Vánoce. "Zdobený kožíšek do sváteční sady"
 

DeletedUser

Guest
Vánoce

Od 5.12.

Vánoce (zima buší na dveře)
Barman Henry Walker: Ahoj, Adam108, zima nám už buší na dveře a já kvůli vánočním přípravám nemám čas sehnat nějaké dřevo nebo uhlí na topení, pomohl bys nám?
Cíl: Přines Henrymu Walkerovi nějaké uhlí a dřevo.
Požadavky: 5x uhlí, 10x dřevo
Barman Henry Walker: Moc a moc ti děkujeme, teď budou přípravy na Vánoce snažší, když víme, že máme čím topit, tady máš nějakou odměnu.
Odměna: 120 XP, 120$

Vánoce (přípravy)
Barman Henry Walker: Hej, mohl bys mi s něčím pomoct? Víš, jaké to je mít na štědrovečerní večeři plný bar lidí? Bude jich tolik, že ani nestihnu do Štědrého dne sehnat všechny ingredience. Ty nám určitě pomůžeš, že? Odměna tě nemine.
Cíl: Přines Henrymu nějaký cukr, teplé jídlo, bobule a tequilu.
Požadavky: 10x cukr, 5x teplé jídlo, 1x tequila
Barman Henry Walker: Já věděl, že to zvládneš, mám další starost z krku, tady je tvá slíbená odměna a ještě něco na posilnění. Už tě nebudu dál obtěžovat.
Odměna: 90 XP, 300$ ,Whiskey

Vánoce (zloduch)
Barman Henry Walker: Jsem nešťastný. Přípravy na Vánoce mi pořád někdo kazí. Takhle přípravy na Vánoce nestihnu! Adam108, potřebuji tvoji pomoc. Víš, co by to pro mě znamenalo, kdyby jsem přípravy nestihnul? Taková ostuda! Prosím, pokus se ho najít. Mám takové podezření, že je to muž, který tu pořád okouní kolem mého salónu. Vždy, když ho uvidím, zamíří někam ke kamenolomu, mohl bys tam na chvíli jít a toho muže pozorovat a zjišťovat, co kuje?
Cíl: Pracuj v kamenolomu a pozoruj onoho muže.
Požadavky: Pracovat v kamenolomu (8 hodin)
Barman Henry Walker: Á, podle toho, co mi říkáš, to bude asi ten muž, co mi maří mé přípravy, ale máme zatím málo důkazů. Děkuji ti, požádám šerifa a on mi určitě pomůže.
Odměna: 300 XP

Vánoce (důkazy)
Šerif John Fitzburn: Henry mě požádal o pomoc s tím zloduchem. Mám podezření, které hraničí s jistotou, že to byl Billy, to je zástupce barmana v sousedním městě, takže konkurence je možná důvodem k maření Henryho příprav na Vánoce. Ale my pořád nemáme dost důkazů, měli bychom nějaké sehnat, k usvědčení Billyho. Ten bar je ještě v nedostavěném panském domě, běž tam a okoukni to. Přines s sebou samozřejmě nějaké důkazy.
Cíl: Běž stavět panský dům a přines nějaké dokumenty.
Požadavky: Stavba panského domu (5 hodin), 1x dokumenty
Šerif John Fitzburn: A heleme se, tyto dokumenty jsou o vedení baru, všimni si jedné věci: V dny, kdy u Henryho Billy mařil přípravy, tak je tu najednou neodůvodněný přísun peněz do barové pokladny. Také je tu zaznamenán brigádní plat pro Billyho, ale také bez důvodu, zdejší barman si ho najal, aby mařil plány konkurence! Už máme důkazy!
Odměna: 250 XP, 30$

Vánoce (duel)
Šerif John Fitzburn: Tak, teď jen zbývá si to s Billym vyřídit. Důkazy máme, není důvod se něčeho bát.
Cíl: Vyřiď si to s Billym.
Požadavky: Poraž Billy (duel)
Šerif John Fitzburn: No, doufejme že konkurence dá pokoj. Je vidět, že jsi nyní po tom všem shonu honu zdatnější.
Odměna: +3 vytrvalost, 50 XP

Vánoce (smutný Henry)
Marie Roalstad: Henry je v poslední době smutný. Je to asi z toho všeho shonu, co se tady odehrával. Musíme ho nějak potěšit. Pojď, uděláme mu ozdoby a pochoutky na stromeček, co říkáš? Henry bude mít určitě radost, teď je jen v baru a stále dělá přípravy na Vánoce.
Cíl: Přines Marii pomeranče, mouku, cukr, vodu, bobule, džbán a drahokamy.
Požadavky: 3x pomeranče, 5x mouka, 6x cukr, 3x vodu, 5x bobule, 2x džbán, 3x drahokamy
Marie Roalstad: Jé, Henry bude mít určitě radost! Už nebude myslet na vyzdobení vánočního stromečku.
Odměna: 500$, 600 XP

Vánoce (šála)
Barman Henry Walker:To, že ničení mých vánočních příprav zavinil barman a majtel salónu ve vedlejším městě mě překvapilo. Měl jsem s ním relativně dobré vztahy. Tady vidíš, že kvůli penězům se i vztahy rozpadají, zoufalé věci se dělají: ničení mých příprav. Ani si neumíš představit, jak jste mě potěšili! Už se díky tobě a Marii nemusím starat o výzdobu vánočního stromečku! Vem si za to ode mě jako dárek vánoční šálu.
Cíl: Vem si od Henryho šálu.
Požadavky: -
Barman Henry Walker: Tady jí máš.
Odměna: Vánoční šála

Od 21.12.

Vánoce (katastrofa) Časově omezený úkol do 24.12.
Barman Henry Walker: Adam108, rychle! Stala se katastrofa! Přes noc někdo vniknul do mého baru a úplně to tu zdevastoval! To je katastrofa! Jak mi jen to stihneme opravit? Za pár dní je Štědrý den a pokud to nestihneme, tak... To bude zlé! No, musíme se o to pokusit... Přines bednu s nářadím, ať můžeme začít opravovat. Ne ne, raději 3, pro mě, tebe a šerifa... Prosím!
Cíl: Přines 3 bedny s nářadím.
Požadavky: 3x bedna s nářadím
Barman Henry Walker: Adam108, tys mě zachránil! Sice ještě není Štědrý den, ale za tvou dobrotu si dárek vezmi už teď.
Odměna: 200$, 650 XP, 1. dárek

Od 24.12.

Vánoce (Mariin dárek)
Marie Roalstad: Šťastný Štědrý večer, Adam108. Ne ne, dárek mi nedávej. Pro mě je největší dárek to, že jsme společně zachránili Henryho. Bez nás a šerifa Johna by nezvládnul udělat všechny přípravy a sám by za 3 dny neopravil bar. Ale ty za svou snahu si dárek zasloužíš.
Cíl: Vem si od Marie dárek.
Požadavky: -
Marie Roalstad: Tak si ho jen vezmi!
Odměna: 2. dárek

Vánoce (Johnův dárek)
Ahoj, ahoj, Adam108... Dárek si opravdu zasloužíš... Nu, ty víš za co... Chudák Henry... No, tak já to nebudu prodlužovat, vezmi si ho!
Cíl: Vem si od Johna dárek.
Požadavky: -
Šerif John Fitzburn: Hele, pak bych tě chtěl ještě o něco požádat... Musíme vypátrat to, kdo zničil Henrymu bar. My už to přeci víme, ale zas nám chybějí důkazy. Ale nejdřív si vezmi dárek!
Odměna: 3. dárek


Vánoce (Waupeeův dárek)
Waupee: Ahoj, Adam108, nemysli si, že jsem na tebe úplně zapomněl. Jen jsem viděl, jak si unavený z toho, jak Henrymu někdo něco pořád dělal. Chápu to. Nechtěl jsem tě ještě víc zatěžovat. Je Santa... Tak tady máš od něj dárek! Jeho sáňky!
Cíl: Vem si od Waupeeho Santovy sáňky.
Požadavky: -
Waupee: Jsou pěkné, ne?
Odměna: Santovy sáňky

Od 25.12.

Vánoce (spravedlnost)
Šerif John Fitzburn: Musíme ještě jít dorovnat záležitost s tím konkurenčním barem. Půjdeš tam se mnou? Zadavatel úkolů je na mapě označen bílou tečkou.
Cíl: Jdi s šerifem a přines důkaz.
Požadavky: 1x Henryho barový odznáček
Šerif John Fitzburn: Hele! Henryho barový odznáček! On mi říkal, že ho stratil a oni mu ho ukradli!
Odměna: 70XP, 70$

Vánoce (konkurenční bar) úkol se objeví u zadavatele úkolů "Konkurenční bar"
Konkurenční bar: (Šerif John Fitzburn) Ha! Hlavní barman se nám postavil do cesty! Vyřiď si to s ním, já si to vyřídím s ostatními.
Požadavky: vyhraj nad Hlavní barman (duel)
Šerif John Fitzburn: Tak to bychom měli... Je tu i Billy! Prohledejme je... Hlavní barman má u sebe Henryho barové odznáček! Máme důkaz!
Odměna: 300 XP, Henryho barový odznáček


Vánoce (dokonání spravedlnosti)
Šerif John Fitzburn: Ještě o tom všem musíme napsat do novin, že nějaké natiskneš? Budeš tak hodný? A natiskni jich hodně, to se jen tak nevidí!
Cíl: Jdi tisknout noviny a pak je prodávej.
Požadavky: Tisknout noviny *West star* (10 hodin), Prodávat noviny (8 hodin)
Šerif John Fitzburn: Uf, už to máme všechno za sebou. Adam108, šťastné a hlavně klidné Vánoce. Tady ti něco za tvou statečnost dávám.
Odměna: 800$, 900 XP, vyznamenání "Šťastné a klidné Vánoce"

Obrázky:

Omlouvám se, některé popisky jsou slovensky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pivo
Barman Hanrry Walker:
Ahoj ..... chtěl bych na vánoce udělat nový druh piva.
Pomůžeš mi s tím?
Potřeba:12x obilí
6x voda

ANO-děkujiti za to dostaneš následující odměnu:360 exp
NE-sklamal si mě.

Útěk z vězení
Šerif John Fitzburn:
Ahoj ....... mám pro tebé nový úkol.
Na frontě zatkli mého přítele nejdřiv musíš přinést 1xkladivo a pak strážit vězení od tam tať mého přítel vysvobodíš a kladivem přesekneš pouta.

Děkujiti tady máš svojí odměnu:3 schopnost na síla úderu.

Krmelec
Waupee :
Ahoj zvířata v lese by potřebovali udělat nový krmelec přines mi proto 12xdřevo a 1x velké kladivo.

Jsi pašak tady máš odměnu:Vycházková hůl

Jídlo pro zvířata
Marie:
Ahoj jak jistě víš Waupee chce postavit krmelec ale také do něj potřebujeme nějaké jídlo proto nasbírej:20x bobule,20x obilí ,20x kukuřice , 20x žaludy.

Moc si mi a zvířátkům pomohl tady je tvá odměna:Appaloosa

Shánění dárků 1:
Barman Hanrry Walker:
Ahoj ........... potřeboval bych 3x kusy drátu na dárek prosím přines mi jej.
Odměna:100€

Shánění dárků 2:
Marie:
Vánoce už se blíží a já nemám udělaný žádný dárek prosím přines mi 5x kusů rolí sukna
Odměna:200€

Banditi:
Waupee:
Ahoj ........ náš kmen pořád otravují banditi jdi a zabij 3 z nich.
Odměna:300€

Pytláci:
Šerif John Fitzburn:
Dobrý večer ......... mám pro tebe nový úkol v lese řádí pytláci vyzvi 2 z nich na duel to bude můj největší dárek.
Odměna:400€

Za splnění všech úkolů by jse hráčům dala následující odměna: 2000 xp
1000€



Sbírat žaludy:
musela by jse kvůli úkolu udělat nová práce sbírat žaludy

Odměna: Za 2 h 32Exp 50€ produkt:žaludy 40%

pracovní body:

vytrvalost vytrvalost houževnatost houževnatost síla
= 100 pracovních bodů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoce

VÁNOCE

Od 26.11.

Vánoce (Mikuláš)
Barman Henry Walker: Ahoj noIP! Poslyš, mohl by jsi mi pomoci? Za pár dní bude Mikuláše a já se za něj jako každoročně převléknu a budu chodit po městě. Nevím ale, co nadělovat. Mohl by jsi mi sehnat trochu ovoce a případně trochu uhlí, pro ty zlobivé?

Cíl: Dones Henrymu pár pomerančů a uhlí
Zapotřebí: Pomeranč 0/5, Uhlí 2/2
Odměna: + 100 zkušeností

Barman Henry Walker: noIP, jsi zpátky nějak brzy! Máš všechno? Super, uhlí dokonce dva kousky, díky moc!

Od 10.12.

Vánoce (Stromeček)
Barman Henry Walker: noIP! Jsi moje záchrana! Byl jsem v lese a tam jsem si uřezal stromeček, donesl jsem si ho sem a šel jsem zase ven, koupit si něco na zub. Když jsem se ale vrátil, stromek byl pryč. Ptal jsem se lidí z okolních budov, a říkali mi, že viděli muže, který vypadal jako myslivec. Pokud mi ten stromeček ukradl, doufám, že mi s tím pomůžeš. Nejprve musíš sehnat nový stromeček. To nebude problém. Pak ho musíš přiříznout na správnou velikost. To můžeme udělat tady, takže přines pilu. A nakonec se vydáš do lesa a podíváš se po tom myslivci. Souhlasíš? Dobře, a neboj, dobře se ti odměním.

Cíl: Sežeň stromek, pilu a prozkoumej les
Zapotřebí: Dřevo 0/1, Pila 0/1, Jít na průzkum (6 hodin)
Odměna: $400, + 1 schopnost na Síla úderu

Barman Henry Walker: Stromeček máš, pilku taky a les jsi prozkoumal, nic jsi nenašel. No děkuji ti, teď to spolu přeřízneme, tady máš pár dolarů a na toho zloděje se zeptám šerifa.



Vánoce (Zloděj)
Šerif John Fitzburn: Nazdar, noIP. Henry mi říkal o tom zloději myslivci, a že ty jsi prý nic nenašel. Poradím ti: mám svůj talisman, který mi při pátrání nosí štěstí. Mohl bych ti jej půjčit, ale přísahej, že mi ho vrátíš! Nasaď si jej a zkus to znovu. Snad budeš mít štěstí.

Cíl: Vezmi si od šerifa talisman
Zapotřebí: -
Odměna: Šťastný talisman

Šerif John Fitzburn: Nemáš zač.



Vánoce (A znovu...)
Šerif John Fitzburn: Talisman máš. Nyní si jej nasaď a vypátrej stopu!

Cíl: Najdi stopu vedoucí k zloději
Zapotřebí: Záznam schůzky 0/1
Odměna: + 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Něco jsi vypátral? Skvělé, ukaž... záznam schůzky, hmm... píše se tu, že ten chlap ukradl Henrymu stromeček, to stejné udělal několika dalším lidem a někomu je předal! Dostal za to zaplaceno... ten zloděj se jmenuje Luis... hm... víš co, ten talisman si nech a řekni Henrymu, co jsi vypátral... hmm.



Vánoce (Ozdoby a večeře)
Barman Henry Walker: Tak co? Jak jsi na tom? Mluv! Aha, hm... Luis, říkáš... No s tím teď nic nenaděláme, ale prosím, sežeň mi nějaké ozdoby na stromeček... prosím - a když už budeš u toho, chyť mi k štědrovečerní večeři rybu. Pstruha, lososa, hm... od každého jedno. A ještě jsem si nesehnal dnešní večeři. Můžeš... ? Fajn, děkuji moc.

Cíl: Sežeň Henrymu vše, co potřebuje
Zapotřebí: Drahokamy 0/3, Kočičí zlato 0/3, Stříbro 0/3, Pstruh 0/1, Losos 0/1, Teplé jídlo 0/1
Odměna: $1000

Barman Henry Walker: Páni! Ty to všechno máš! Tak za tohle se ti opravdu musím odvděčit, tady máš. A utrácej je moudře!



Vánoce (Zloděj II)
Barman Henry Walker: Pokročil jsem s tím zlodějem. S šerifem jsme prozkoumali ten záznam schůzky a našli jsme skrytou fotografii pachatele. Hele! Podívej se z okna, není to on?? Já myslím, že to je on!

Cíl: Poraž zloděje
Zapotřebí: Vyhraj duel s Zloděj
Odměna: ? (Ledový kolt)

Barman Henry Walker: A je po zloději. Hurá! Podívej na tu jeho zbraň, to vypadá jako kolt pokrytý ledem a s ledovými náboji. Pěkný. Ty jej určitě chceš, že? Tady máš...

Od 16.11.

Vánoce (Dárek pro Henryho)
Barman Henry Walker: Ahoj. Co? Co bych já chtěl k Vánocům? No nějaká whisky by se hodila, ale to pro mně dělat nemusíš...

Cíl: Dones Henrymu několik lahví whisky
Zapotřebí: Whisky 0/10
Odměna: -

Barman Henry Walker: Ty jsi pro mně sehnal tolik whisky? Oh, děkuji noIP.



Vánoce (Dárek pro Marii)
Marie Roalstad: Ahoj, noIP, dlouho jsme se neviděli. Co já bych chtěla k Vánocům? Copak ty mi chceš udělat radost? Ale to nemusíš, i když, líbí se mi nové taneční šaty, ale nemám na ně peníze...

Cíl: Kup Marii taneční šaty
Zapotřebí: Taneční šaty 0/1
Odměna: -

Marie Roalstad: Ty jsi mi je koupil. Ty jsi hodný, děkuji!



Vánoce (Dárek pro Johna)
Marie Roalstad: Copak, co já chci k Vánocům? No, hodila by se mi nová vesta...

Cíl: Kup Johnovi vestu
Zapotřebí: Drahá vesta 0/1
Odměna: Šedá vesta

Šerif John Fitzburn: Děkuji, že jsi mi ji koupil. Tady máš, vezmi si tu starou, ale neboj se, dárek ode mně dostaneš také!



Vánoce (Dárek pro Waupeeho)
Waupee: Vítej, noIP. Zrovna jsem přemýšlel, jak vy bledé tváře slavíte ty Vánoce... co? Ah... no, když se ptáš, našemu kmeni došly dýmky míru. Seženeš mi jich pár?

Cíl: Najdi Waupeemu 3 dýmky míru
Zapotřebí: Dýmka míra 0/3
Odměna: -

Waupee: Děkuji mockrát, noIP. Můj dárek tě nemine!

Od 24.12.

Vánoce (Henryho dárek)
Barman Henry Walker: noIP! Vítej v baru! Jak se ti líbí moje vánoční výzdoba? Tady máš svůj dárek!

Cíl: Rozbal svůj dárek
Zapotřebí: -
Odměna: ? ($5000)

Barman Henry Walker: Už jsem neměl čas ti něco koupit a ty sám si vybereš nejlépe. Šťastné a veselé!



Vánoce (Mariin dárek)
Marie Roalstad: Ahoj, šťastný štědrý den! Pěkná výzdoba, že? Henrymu jsem pomáhala. Tady máš svůj dárek. No do toho, rozbal ho!

Cíl: Rozbal svůj dárek
Zapotřebí: -
Odměna: ? (Vánoční plášť)

Marie Roalstad: Sama jsem jej ušila.



Vánoce (Johnův dárek)
Šerif John Fitzburn: Tady máš svůj dáreček. Veselé Vánoce!

Cíl: Rozbal svůj dárek
Zapotřebí: -
Odměna: ? (Vánoční sáně)

Šerif John Fitzburn: Na těchhle se ti pojede opravdu rychle!



Vánoce (Waupeeho dárek)
Waupee: Až se budeš chtít stát indiánem, toto ti pomůže.

Cíl: Rozbal svůj dárek
Zapotřebí: -
Odměna: ? (Indiánská čelenka)

Waupee: Není to sice zrovna vánoční, ale líbí se ti to. Nemám pravdu?

Od 25.11.

Vánoce (Po Vánocích)
Šerif John Fitzburn: Pst, noIP. Pamatuješ, jak jsi porazil toho zloděje s ledovým koltem? Prý se nechal slyšet, že se vrátí. Bůh ví, co novinám napovídal... každopádně, musíme ho trochu očernit. Napiš o něm do novin a pak je rozvez po okolí, ať se všichni dozví, co je zač.

Cíl: Tiskni noviny a PonyExpressem je rozvez po okolí
Zapotřebí: Tisknout noviny *West Star* (5 hodin), Pony-express (5 hodin)
Odměna: Vyznamenání (Klidné vánoce. Konečně.), + 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: A je klid.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoce

Vánoce (Přípravy)

Barman Henry Walker: Štastné a Veselé El bartos , co se tváříš tak překvapeně,hlavně my neříkej že si zapomněl.No nedá se nic dělat,aspon my pomůžeš s přípravami.Nejprve mi prosím tě přines stromek

Cíl:Přines Henrymu stromek
Požadavky: Kácet Stromy (3 Hodiny)
Odměna:50$ a 50 Zkušeností
Barman Henry Walker:Teda EL bartos ,to ses vyznamenal tak krásný stromek jsem neviděl léta.



Vánoce (Nazdobéný stromeček)

Barman Henry Walker:Takže,stromeček by jsme měli ted ho jenom nazdobit ,ale já už nemám žádné ozdoby minulý rok tu byla rvačka a jeden chlápek hodil druhýho chlápka na stromeček a ten křapl i s ozdobama neobstaral bysmě nějaké.


Cíl:Obstarej Henrymu nějaké ozdoby
Požadavky:3x pomeranč,3x kočičí zlato a 3x drahokamy
Odměna:60$ a 100 Zkušeností
Barman Henry Walker:Znovu skvělá práce El bartos, vydím že se na tebe vždy mohu spolehnout.


Vánoce (Štědrovečerní večeře)

Barman Henry Walker:Ahoj El bartos zítra je už Štědrý Den a já jsem si
kontroloval přísady do štědrovečerní večeře a spoustu my toho chybí a taky mně dnes došlo všechno pití.Donesl bys mi je.


Cíl:Dones Henrymu přísady do štědrovečerní večeře
Požadavky:2x rajče,2x fazole,2x sklenice vody a 2x tequila
Odměna:150$ a 1atribut na Zručnost

Barman Henry Walker:díky El bartos ted můžu připravit můj skvělí pokrm.


Vánoce (Chudák Waupee)

Waupee:Hej El bartos já seti musím svěřit, já vůbec nevím jak se slaví vaše vánoce.


Cíl:Vysvětli Waupeeovi jak se slaví vánoce
Požadavky: -----
Odměna:100 Zkušeností a Dýmka Míru

Waupee:O děkují El bartos hned se půjdu připravit.

Vánoce (Překvapení pro Henryho)

Marie Roalstad:Ahoj El bartos mám pro tebe úkol, potřebovala bych řetěz na výzdobu salonu doneseš my ho.

Cíl:Dones Marii řetěz
Požadavky:2x Role drátu,8x bobule3x pomeranč, 2xkukuřice
Odměna:120$ 200 Zkušeností

Marie Roalstad:Ted ho tu jen pověsit a hotovo to je ale krásný salon.


Vánoce (slavíme)

Šerif John Fizburn:Hej, El bartos pojd s námi slavit.

Cíl:eek:slav vánoce
Požadavky:------
Odměna:550 Zkušeností a ??? (vyznamenání: oslavené vánoce) (udělalo by se)
 

DeletedUser

Guest
Vánoční soutěž

Vánoční hody


Barman Henry Walker : Ahoj, mohl by si mi prokázat menší laskavost? Marie Roalstad mi dala recept na Vánoční salát, který ovšem vyžaduje mnoho přísad. Mohl by si mi prosím tyto přísady donést?

Cíl : Sežeň všechny přísady do Vánočního salátu a přines je Barmanu Henrymu Walkrovi.

Zapotřebí : 10x Kukuřice
10x Cukr
2x Mouka
12x Fazole
5x Pomeranč
5x Rajče
10x Bobule
2x Šunka

Odměna : + $ 400
+ 250 zkušeností
Vánoční salát + šedá vesta

Barman Henry Walker : Bože můj! Ty jsi to dokázal. Je tu vše co jsem potřeboval! Kéž, by bylo na světě více dobráků, jako jsi ty a jako vděk za tvoji štědrost ti dám čtvrtku salátu a tuhle nádhernou vestu po mém otci. Ještě jednou děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Vánoce

Vánoce

Od 5.12.

Vánoce( Stromky)
Barman Henry Walker: Ahoj pitbull009,ráď tě zase vidím ve mém saloonu. Chceš si vydělat spoustu peněz? Ano? Tak jdi pokácet několik stromků
[BCíl[/B]: Běž pokácet pár stromků
Zapotřebí: kácet stromy 8 hodin
Odměna: 750$
Barman Henry Walker: To jsou krásné stromky. snadno se prodají. Já si je vezmu a zde máš svou zaslouženou odměnu


Vánoce( Krocan)
Barman Henry Walker: Už jsem se bál že nepřijdeš.Musíme sehnat večeři na Štědrý den. Krocan bude to pravé. Tak jdi do lesa a pár jich ulov
Cíl: Jdi lovit krocany
Zapotřebí: Ulov 5 krocanů
Odměna: 500XP
Barman Henry Walker: Opravdu moc děkuji. už potřebujeme jen pár věcí.

Vánoce( Indiáni)
Barman Henry Walker: Ahoj pitbull009. Když jsou ty vánoce, měli by jsme být štědří a hodní. Běž za indiány a trochu je pouč o naší víře. A Mně přines prosím 10 zpěvníků, rozdáme je po celém městě,aby všichni mohli zpívat vánoční koledy
Cíl: Pouč indiány
Zapotřebí: Šířit víru 5 hodin. 10 zpěvníků
Odměna: 500XP 300$
Barman Henry Walker: Lepšího pomocníka si nemůžu přát.

Vánoce( Obvyklý problém)
Šerif John Fitzburn: psst. pitbull009 pojď sem. Potřeboval bych pomoci. Jsou vánoce a máme tu problém, stejný jako každý rok. Po městě pobíhá falešný santa, ale nebude to jednoduché, je zde i pravý santa.Musíš toho falešného zlikvidovat. Jak to uděláš je jen na tobě. Až budeš mít hotovo stav se u mě pro odměnu.
Cíl: Přines šerifovi čepici falešného santy
Zapotřebí: Dokončení dalšího úkolu,čepice falešného santy
Odměna: 300$, 250 Xp
Šerif John Fitzburn: Děkuji za pomoc, zde máš svou odměnu

Vánoce( Falešný santa)
Marie Roalstad: Viděla jsem falešného santu, když mi dáš 350$ řeknu ti kde je.
Cíl: Poraž falešného santu v duelu
Zapotřebí: Musí být čas mezi 23:30-00:10, skrývat se 50( s bonusem)
Odměna: 200XP, čepice falešného santy
Marie Roalstad: Konečně je pryč

Vánoce( Dárek pro Henryho)
Barman Henry Walker: Ahoj pitbull009. Tak tu budeme mít štědrý den. Já už se těším
Cíl: sežeň dárek pro Henryho
Zapotřebí: Drahý žaket
Odměna: Drahé boty
Barman Henry Walker: To je nádherný dárek. Na, tady je dárek pro tebe.

Vánoce( Dárek pro Marii)
Marie Roalstad: Jééé. pitbull009, ahoj. Jak se máš? a copak to máš v ruce?
Cíl: Dej Marii Dárek
Zapotřebí: Taneční šaty
Odměna: 4500$
Marie Roalstad: Šaty?? Ty jsou krásné, moc děkuji, jsem dojatá. Počkej! nikam nechoď, tady máš dárek ode mě.

Vánoce( Dárek pro šerifa)
Šerif John Fitzburn: Ahoj pitbull009, co potřebuješ že sis ke mně přisedl?
Cíl Sežeň dárek pro šerifa
Zapotřebí: Drahá vesta
Odměna: Přesná winchestrovka
Šerif John Fitzburn: To je krásná vesta. děkuju. Hned si ji obléknu. Tady je dárek pro tebe

Vánoce( Dárek pro Waupeeho)
Waupee: Ahoj. Copak to máš v ruce?
Cíl: Předej dárek Waupeemu
Zapotřebí: Mokasíny
Odměna: Indiánská čelenka
Waupee: To je moc krásný dárek, taky pro tebe mám. Tady je
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Šťastné a veselé… (Půjčka)
Barman Henry Walker : Ahoj pitis987, můžu tě o něco poprosit? Mám takový problém. Včera večer se tady stavil můj bratr Roderick a vysmíval se mi, že jsem špatný hráč pokeru (Což taky jsem.) a já se nechal vyprovokovat a prohrál všechny své naspořené peníze na vánoční dárky. Prosím, nezaložil by jsi mě? Všechno ti to vrátím, ale pochop přeci, že Vánoce bez dárků nejsou Vánoce.
CÍL: Dej Henrymu Wolkerovi 200 dolarů
ODMĚNA: 1 bod Vystupování
Barman Henry Walker : Díky, zachránil jsi mě. Neboj své peníze dostaneš už brzy…

Šťastné a veselé… (Po kolena ve sněhu)
Marie Roalstad : Pitis987! Pojď sem. Vidím, že nemáš nic na práci. Přes noc napadlo spousta sněhu. Já a mé tanečnice máme mít za půl hodiny vystoupení. Byl bys tak laskavý a odházel ten sníh? My se nemůžeme dostat ven…Máš lopatu? Ne? Tak si ji musíš někde sehnat, ale pospěš si prosím.
CÍL: Sežeň si lopatu.
POŽADAVKY: 1 lopata
ODMĚNA: 50 XP
Marie Roalstad : Skvělé, můžeme vyrazit. Chci se ti odvděčit. Zítra budu péct cukroví. Přijď a nějaké ti ráda daruji.

Šťastné a veselé… (Cukroví)
Marie Roalstad : Promiň, žádné vánoční cukroví nemám. Zapomněla jsem nakoupit suroviny. Možná, kdyby si mi přinesl co potřebuji, mohla bych cukroví upéct. Udělám ti třeba máslové sušenky s marmeládou.
CÍL: Přines Marii 3 cukry, 3 mouky a 3 bobule
POŽADAVKY: 3 cukry, 3 mouky a 3 bobule
ODMĚNA: 30 dolarů, 60 XP
Marie Roalstad : Chutná? Já to věděla, to je babiččin tajný recept.


Šťastné a veselé… (Zloděj)
Marie Roalstad : Pitis987, rychle! Před chvílí sem vběhl nějaký zlodějíček ukradl mi tajný recept na vánoční cukroví po babičce. Chyť ho!
CÍL: Poraž Zloděj.
POŽADAVKY: Vyhrát duel nad zlodějem.
ODMĚNA: 80 XP, vyznamenání (pokud ho nemá) Bojechtivý
Marie Roalstad : Uf, to jsem si oddychla. Jsi statečný

Šťastné a veselé… (Pořádná zima)
Šerif John Fitzburn : Zdravím. To je ale zima co? Prosím dones pár kousků uhlí. Zatopíme a hned bude lépe.
CÍL: Přines Johnovi 3 kousky uhlí
POŽADAVKY: 3 uhlí
ODMĚNA: 100 dolarů
Šerif John Fitzburn : Jé, to je teplíčko. Ideální atmosféra na vyprávění vánočních příběhů.

Šťastné a veselé… (Vánoční strom)
Barman Henry Walker : Bože! Vánoce jsou za dveřmi a j stále ještě nemám vánoční stromeček. Skoč mi do lesa pro jeden, ale dej si pozor na hajného.
CÍL: Běž do lesa a kácej tam stromy.
POŽADAVKY: 4 hodiny kácet stromy
ODMĚNA: 200 dolarů, 80 XP
Barman Henry Walker : Vybral si dobře. Je moc krásný, ale rychle ho schovej Johnovi by se nelíbilo, kdyby věděl, že je kradený…

Šťastné a veselé… (Ozdoby)
Barman Henry Walker : Pitis987 nemáš náhodou nějak vánoční ozdoby? Já ty své někam dal a nemůžu je najít. Přines je prosím co nejdřív.
CÍL: Přines Henrymu 2 drahokamy, 2 pomeranče a 2 valouny kočičího zlata
POŽADAVKY: 2 drahokamy, 2 pomeranče a 2 valouny kočičího zlata
ODMĚNA: 100 XP, 80 dolarů
Barman Henry Walker : Hned ho jdu ozdobit, pomůžeš mi?

Šťastné a veselé… (Štědrovečerní večeře)
Marie Roalstad : Dnes je štědrý večer. Přines mi nějaké potraviny.
CÍL: Dones Marii 2 krocany, 2 lososy, 2 rajčata, 2 teplá jídla
POŽADAVKY: 2 krocany, 2 lososy, 2 rajčata, 2 teplá jídla
ODMĚNA: 400 XP
Marie Roalstad : Hm. Nevím jestli to bude stačit, ale snad ano.

Šťastné a veselé… (Dárky)

Marie Roalstad : Jé, ty máš pro mne dárek? To je od tebe milé.
CÍL: Dej Marii Prsten
POŽADAVKY: 1 Prsten (vykrádání hrobů)
ODMĚNA: dárek od Marie
Marie Roalstad : A já pro tebe taky něco mám, podívej.

Šťastné a veselé… (Dárky)
Barman Henry Walker : To jsem opravdu nečekal, ale děkuji za dárek.
CÍL: Dej Henrymu Kapesní hodinky
POŽADAVKY: 1 Kapesní hodinky (okrádat pocestné)
ODMĚNA: dárek od Henryho
Barman Henry Walker : A já pro tebe taky něco mám, podívej.

Šťastné a veselé… (Dárky)
Šerif John Fitzburn : Díky…To tě muselo stát peněz.
CÍL: Dej Johnovi Doutník
POŽADAVKY: 1 Doutník(obchodovat s indiány)
ODMĚNA: dárek od Johna
Šerif John Fitzburn : A já pro tebe taky něco mám, podívej.

Šťastné a veselé… (Dárky)

Waupee : Děkuji za dárek, já sice Vánoce neslavím, ale stejně děkuji.
CÍL: Dej Wapueemu Náramek ze zubů
POŽADAVKY: 1 Náramek ze zubů(lovit vlky)
ODMĚNA: dárek od Wapueeho
Waupee : A já pro tebe taky něco mám, podívej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Od 1. 12

Vánoce (Začíná zima)
Barman Henry Walker : Ahoj Lefty, už sis všiml, jak přes noc krásně nasněžilo?Ovšem je i trochu zima! Asi bych tu měl zatopit.
Cíl: Přines Henrymu nějaké dříví a uhlí.
Zapotřebí: 10x Dřevo, 5x Uhlí
Odměna: 250 XP
Barman Henry Walker: Moc ti děkuju za pomoc, bez trochy tepla bychom tu asi brzy zmrzli.


Vánoce (Zásoby na zimu)
Barman Henry Walker : Potřeboval bych trochu pomoct. Chodí sem spousta lidí a mě už dochází jídlo a pití. Přines mi prosím rychle něco!
Cíl: Přines Henrymu zásoby.
Zapotřebí: 2x biftek, 2x losos, 1x šunka, 5x teplé jídlo, 2x tequila
Odměna: 300$
Barman Henry Walker : To jsou dobroty! Hosté určitě budou spokojení. Apak se spolu napijem... Tady máš pár dolarů od cesty.


Vánoce (Indiánské zvyky)
Waupee: Náš kmen má ve zvyku v tyto dny každý rok vyrážet na lov bizonů. Chtěl bych tě také pozvat, protože vím, jak dobrý lovec jsi.
Cíl: Jdi s Waupeem lovit bizony.
Zapotřebí: Lovit bizony (8 hodin)
Odměna: 300 XP + 1 schopnost Jezdit na koni
Waupee: Jsem rád, že jsi byl s námi, těším se, až se příště uvidíme.



Od 12.12

Vánoce (Stromeček)
Barman Henry Walker : Měl bych si sem do lokálu pořídit vánoční stromeček, prý se to hostům líbí. Pomůžeš mi s tím prosím?
Cíl: Kácej stromy, dokud nenajdeš nějaký pěkný.
Zapotřebí: Kácet stromy (4 hodiny)
Odměna: 100 XP + 250$
Barman Henry Walker: Lepší jsi nenašel? No, co se dá dělat, snad si ho hosté už po pár locích whiskey nebudou všímat.


Vánoce (Stromeček bez ozdob)
Marie Roalstad: Všimla jsem si, že jsi přinesl ten překrásný stromek. Henryho si nevšímej,je pořád mrzutý, od té doby, co... To jsem toho zase řekla příliš, chtěla jsem ti navrhnout, abys svůj stromeček ozdobil. Jestli chceš, pomůžu ti s tím. Ale budu potřebovat přinést pár věcí.
Cíl: Přines Marii věci na ozdoby.
Požadavky: Čtvrťák, 2x Drahokamy, 2x kočičí zlato, 5x role drátu, 10x vlna
Odměna: 50 XP + 1 schopnost Manuální zručnost
Marie Roalstad: Ták, navážeme ty ozdůbky vlnou na větev a je to! Podívej se, jak se to krásně leskne a třpytí!


Vánoce (To jsou k nám hosti)
Šerif John Fitzburn : Tvůj stromeček se tady každému líbí. Slyšel jsem, že se na něj chystá přijít podívat i starosta. Musíme ho pořádně uvítat. Ale neboj, o to se postarám, ty se mezitím starej o ten stromek.
Cíl: Počkej na starostu.
Zapotřebí:
Odměna: 50 XP
Šerif John Fitzburn: Už přijíždí!!


Vánoce (Chyťte ho!)
Šerif John Fitzburn: Už si ho prohlíží. Ale co to dělá? Bože, chce nám sebrat stromeček! Nenech ho utéct!
Cíl: Poraž Zloděje.
Zapotřebí: Vyhraj duel proti Zloděj ( 750 životů, Přesný revolver no.1)
Odměna: 300 XP + 250$
Šerif John Fitzburn: Tak on to není starosta, ale místní zlodějíček. To jsme se nechali napálit!

24.12 od 16.00 do 23.00

Vánoce (Pozvání)
Barman Henry Walker : Tak nakonec všechno dobře dopadlo. Pořádám dnes večer takovou malou vánoční oslavu, tak určitě přijď!
Cíl:Přijmi pozvání na oslavu.
Zapotřebí:
Odměna:
Barman Henry Walker: Už se těším!

Vánoce (Hostina)
Barman Henry Walker : To je dobře, že jsi tady, pojď se něčeho napít a najíst.
Cíl:Dej si něco dobrého k jídlu.
Zapotřebí:
Odměna: Doplnění energie a života na maximum
Barman Henry Walker:To je to skvěle jídlo co jsi mi onehdy přinesl. Úžasné, že?

Vánoce (Obdarovaný)
Barman Henry Walker :Tak jsme se tady zase po roce sešli na oslavě Vánoc. Máš pro mě nějaký dárek? Ne, dělám si legraci, pomohl jsi mi až dost. Ale tady je něco malého pro tebe.
Cíl:Vezmi si dárek od Henryho.
Zapotřebí:
Varianta 1
Odměna: Drahý žaket
Barman Henry Walker: Našel jsem ho ve skříni, už ho nebudu potřebovat.
Varianta 2
Odměna: Sněhule/Boty do sněhu (+5 vytrvalost, +5 zdraví, +5 reflexy, +5 vést)
Barman Henry Walker: V takovéto závěji jsou boty do sněhu k nezaplacení.

Vánoce (Marie naděluje)
Marie Roalstad: Tak jsem ti taky něco k Vánocům za ten krásný stromek přinesla.
Cíl:Vezmi si dárek od Marie.
Zapotřebí:
Varianta 1
Odměna: Drahé holínky
Marie Roalstad: Budou se ti určitě hodit, až se budeš brodit ve sněhu.
Varianta 2
Odměna: Zimní šála (+10 skrývat se, +10 vystupování )
Marie Roalstad: Bude se ti určitě hodit, až půjdeš tou sněhoou vánicí domů.

Vánoce (Šerifův dárek)
Šerif John Fitzburn: Nezapoměl jsem, jak jsi mi pomohl proti tomu falešnému strostovi, tady máš něco ode mě.
Cíl:Vezmi si dárek od Johna.
Zapotřebí:
Varianta 1
Odměna: Precizní revolver
Šerif John Fitzburn: Doufám, že se ti to bude hodit, kdybys zase někdy honil nějakého zloděje.
Varianta 2
Odměna: Ledový revolver (Poškození 40-90, +1 zručnost, +2 houževnatost)
Doufám, že se ti to bude hodit, kdybys zase někdy honil nějakého zloděje.

Vánoce (Vánoce po indiánsku)
Waupee: Nevím, jak se u vás slaví Vánoce, ale u nás je zvykem dát příteli na dárek připomínající společný lov.
Cíl:Vezmi si dárek od Waupeeho.
Zapotřebí:
Odměna: Zlatý bizon
Waupee: Tady máš náhrdelník a ať ti ten bizon navždy připomíná naše přátelství.

Vánoce (Šťastné a veselé)
Barman Henry Walker : Zdá se, že jsi s těmi dárky spokojený. To rád vidím. Snad budeš stejně spokojený po celý zbytek svátků.
Cíl:Poslechni si Henryho.
Zapotřebí:
Odměna: Medaile Šťastné a veselé!
Barman Henry Walker: Šťastné a veselé!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10181

Guest
vánoce

Vánoce - Adventní věnec
Marie Roalstad: Jsem ráda že Tě vidím, Chiropractor, jdeš akorát včas. Chtěla bych Henrymu do salonu vyrobit adventní věnec a napadlo mě že by jsi mi mohl pomoci.
Byla bych ráda, kdyby byl krásně barevný a čistě přírodní, budu tedy potřebovat k jeho výrobě pár bobulí, nějaké tabákové lístky a kukuřici.
Cíl: Přines Marii bobule, kukuřici a tabák.
Požadavky: 5x tabák, 3x bobule, 1x kukuřice
Marie Roalstad: Výborně, nečekala jsem že ty věci seženeš tak rychle, můžeme se pustit do výroby věnce.
Odměna: 25$, 25 XP

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - pomocná ruka
Marie Roalstad: Zkoušela jsem vyrobit ten věnec, ale sama to nedokážu. Potřebuji aby jsi mi to přidržel tady, dokud to nesvážu. Ano, je to dost jemná práce, musíš mít dost šikovné prsty…
Požadavky: schopnost Manuální zručnost na 50 (s bonusem)
Marie Roalstad: Výborně, ještě to tady utáhnu, ještě to přidrž, ták… A je to, opravdu se nám povedl. Díky Ti, jsi vážně dost zručný.
Odměna: 75 XP, +1 zručnost

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - Oznamujeme všem…
Barman Henry Walker: Ahoj, Chiropractor, na tyto vánoce plánuji opravdu velkolepou slavnost, ale bojím se, že se o ní nikdo nedozví. Mohl by jsi, prosím, vyvěsit tyto plakáty, aby se o oslavě dozvědělo co nejvíce lidí? Zajeď s nimi i do sousedních měst.
Cíl: Vyvěs všechny plakáty, které Ti dal Henry.
Požadavky: Vylepovat plakáty (8 hodin)
Barman Henry Walker: Skvěle, Chiropractor, díky plakátům se teď o oslavě dozví všichni z kraje, děkuji Ti za to, tady máš malou odměnu za svou práci.
Odměna: 100 XP, 250$

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - kam s ním
Barman Henry Walker: Podívej se, Marie mi dala Adventní věnec, je opravdu krásný, ale mám problém. Ať ho položím kamkoliv, všude mi překáží. Jedině, kdybych ho přidělal na dveře salonu, bohužel však nemám kvůli přípravám na oslavu vůbec čas. Mohl bych Tě o to požádat? Nemám tu však jediný hřebíček a kladivo jsem někam zašantročil.
Cíl: Připevni věnec na dveře salonu.
Požadavky: 1x hřebíky, 1x kladivo.
Barman Henry Walker: Za ten rámus při zatloukání to opravdu stálo, ten věnec na dveřích krásně vyniká. Jen doufám že se mi ho po vánocích podaří sundat. Zasloužíš si panáka.
Odměna: 120 XP, 1x whiskey.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - stromeček
Barman Henry Walker: Ještě bych od Tebe něco potřeboval. Když mi Marie dávala ten věnec, říkala že bych si měl ještě do salonu pořídit vánoční stromeček a ozdobit ho. A ona se v tomhle opravdu vyzná, myslíš, že by jsi mi mohl nějaký pěkný stromek a pár ozdob na něj opatřit?
Cíl: Přines Henrymu stromek a ozdoby.
Požadavky: kácet stromy (2 hodiny), 1x dřevo, 5x drahokamy
Barman Henry Walker: No to je ale krásný kousek, ten se tu bude vyjímat. A ty ozdoby jsou přesně to co jsem si představoval, krásně barevné. Tady máš odměnu za Tvou snahu.
Odměna: 100 $, 50 XP

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - něco se chystá
Waupee: Á, to jsi Ty, Chiropractor, jdeš jako na zavolanou. Včera, když jsem byl na návštěvě u svého dědečka, měl vidění. Týkalo se to Henryho oslavy, někdo mu ji chce překazit. Víc ale nevím, musíš se zeptat mého dědečka. Zadavatel úkolů je na mapě označen bílou tečkou.
Cíl: Vydej se na návštěvu Waupeeho dědečka.
Požadavky: -
Odměna: 20 XP

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - vidění
Waupeeho dědeček: Buď pozdraven, Chiropractor, už jsem Tě očekával. Jistě Ti můj vnuk vyprávěl o mém vidění. Někdo chce překazit Henryho vánoční oslavu, vím ale jen to, že Ti darebáci se potají scházejí ve staré pevnosti a kují pikle proti Henrymu.
Cíl: Jdi do pevnosti a pozoruj darebáky.
Požadavky: Hlídat pevnost (6 hodin)
Waupeeho dědeček: Takže jsi je viděl? Ty jsi i slyšel co chystají? Myslím, že bys měl jít za šerifem a povědět mu o tom. Musíš u něj být co nejrychleji, proto vypij tento lektvar, který jsem zatím namíchal, budeš mile překvapen.
Odměna: +3 Pohyblivost

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava v ohrožení
Šerif John Fitzburn: Co mi to říkáš, někdo chce překazit Henryho oslavu? Že to jsou tři darebáci ze staré pevnosti? Nemohu nyní před vánoci dělat rozruch zatýkáním lidí jen na základě nějakých doměnek a navíc se mi nechce honit nějaké darebáky v téhle zimě. Zkus to zařídit sám, ale já o ničem nevím a nechci aby se něco prokeclo, buď tedy pečlivý! A udělej to na nějakém tichém místě. Nejlépe v té jejich pevnosti. Na mapě je místo označeno kolečkem, stejně jako práce.
Cíl: Vyřiď tři darebáky ve staré pevnosti.
Požadavky: Dokončení dalšího(ch) úkolu(ů)
Odměna: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava v ohrožení – duel I
První darebák: Koho pak to tady máme, hej hoši, to je ten slídil ze včerejška!
Cíl: Poraž darebáka.
Požadavky: Poraž darebák
Odměna: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava v ohrožení – duel II
Druhý darebák: To byl můj bratr, koho jsi teď zastřelil, za to Tě pomsta nemine!
Cíl: Poraž darebáka.
Požadavky: Poraž darebák
Odměna: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava v ohrožení – duel III
Šéf darebáků: Jak je vidět, tak si na špinavou práci najímám samý neschopný lidi, co si sám neudělám…
Cíl: Poraž šéfa darebáků.
Požadavky: Poraž šéf darebáků.
Šéf darebáků: Dostal jsi mě, ale proč? Aha, jde Ti o tu Henryho oslavu? Chtěl jsem mu ji překazit, protože ho prostě nemám rád, nic jiného v tom nehledej… Ale Ty jsi mi zkazil plány…
Odměna: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava v ohrožení – úklid
Cíl: Zbav se mrtvol.
Požadavky: Kopat hroby (6 hodin)
Odměna: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - oslava může proběhnout
Šerif John Fitzburn: Cože? Jen proto že ho neměli rádi? A ty jsi je všechny postřílel? To mi radši ani neříkej! To musím okamžitě zapomenout!
Cíl: Pomož Johnovi zapomenout na Tvé doznání.
Požadavky: 1x whiskey
Šerif John Fitzburn: Cože jsi mi to říkal o nějaké oslavě? Ach mě bolí hlava. Asi sem neměl vypít celou láhev, nic si nepamatuji.
Odměna: 1000 XP

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - více pokojů
Barman Henry Walker: Chiropractor, máme problém. Na moji vánoční oslavu se díky plakátům sjela spousta lidí, ale já je nemám kde ubytovat. Potřebuji co nejrychleji přistavět za salon další pokoje, prosím, sežeň dostatek prken a nářadí pro nás dva.
Cíl: Sežeň prkna na stavbu pokojů a nářadí pro sebe a pro Henryho.
Požadavky: 10x dřevo, 1x velké kladivo, 1x pila, 2x hoblík
Barman Henry Walker: Takhle narychlo jsme ani lepší pokoje postavit nemohli. Hmm, bude to nejlevnější ubytování v kraji.
Odměna: 500 XP, 500$

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - příprava oslavy
Barman Henry Walker: Po stavbě pokojů jsem strašně unavený a stále nemám ingredience na oslavu. Můžeš mi, prosím, donést nějaké maso a zeleninu?
Cíl: Sežeň ingredience na Henryho vánoční pohoštění.
Požadavky: 4x rajče, 4x kukuřice, 4x pstruh, 4x krocan, 4x šunka, 4x biftek
Barman Henry Walker: Výborně Chiropractor, z toho bude obrovská hostina pro všechny. Zatím co jsi sháněl ingredience, uklízel jsem vzadu v kumbále a tohle jsem našel. Já už ji nosit nebudu, ale Ty ji možná ještě užiješ.
Odměna: 500 XP, Vánoční šála

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - kalamita
Marie Roalstad: Chiropractor, právě jsem byla na nádraží vyzvednout svou sestru Lisu a nemohla jsem se tam dostat, celé nádraží je zasypáno sněhem. Mohl by jsi sehnat lopatu a jít sníh odházet, aby se k nám dostali hosté na Henryho vánoční oslavu?
Cíl: Odkliď sníh před nádražím.
Požadavky: stavět nádraží (4 hodiny), lopata v poli na produkty
Marie Roalstad: Dobře že jsi odházel sníh, kdyby se sem hosté nedostali, Henry by byl moc smutný, tolik se na tu oslavu těší. Vezmi si za to tenhle klobouk, děti už použili hrnec.
Odměna: Sněhulákův klobouk.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce - dárky
Barman Henry Walker: Pojď sem na chvíli, Chiropractor. Chci Ti poděkovat za všechnu Tvou pomoc, je tu ale ještě jedna věc. Na vánoce je zvykem dávat si dárky, doufám tedy, že pro každého něco máš. Ty určitě také něco dostaneš. Časově omezený úkol do 24.12.
Cíl: Sežeň dárky pro Henryho, Johna, Marii a Waupeeho.
Požadavky: 1x trofej, 1x kapesní hodinky, 1x prsten, 1x dýmka míru
Barman Henry Walker: To jsou překrásné dárky, Chiropractor! Tu trofej si pověsím přímo nad bar, John už konečně bude vědět kolik je hodin a nebude se mě stále vyptávat, Marie se s prstýnkem od Tebe chlubí úplně každému a Waupee už mi stihnul zakouřit celý salon, naštěstí je to příjemná vůně. A tady máš dárek od nás všech.
Odměna: Santovy sáně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Veselé vánoce

Marie: Najdi na mapě Santa Klause, je označen bílou tečkou a najdeš ho na jihovýchodě.

Santa Klaus: Vítej, nemohu najít soba, mohl by si mi pomoci s jeho hledáním. Tuším, že by o něm mohli vědět něco moji pomocníci, které najdeš někde ve východním sektoru. Jsou celkem čtyři, možná, že můj sob bude u některého z nich.

Pomocník Santy 1
Vítej, cože? Posílá tě Santa, že hledá soba, ne bohužel jsem ho neviděl. Odměna: 25XP 25$
Pomocník Santy 2 Vítej, cože? Posílá tě Santa, že hledá soba, ne bohužel jsem ho neviděl. Odměna: 25XP 25$
Pomocník Santy 3 Vítej, cože? Posílá tě Santa, že hledá soba, ne bohužel jsem ho neviděl. Odměna: 25XP 25$
Pomocník Santy 4 Vítej. Ano, Santův sob je u mě. Vyměním ho s tebou za osla. Přines mi osla a 250$
Výborně, zde je tvůj sob, dones ho zpátky Santovi. Měj se.

Santa Klaus
Dobrá práce, díky, že si mi vrátil soba. Teď potřebuju vyrobit sáně. Sežeň mi prosím 10 dřeva, 5 hřebíků, velké kladivo a 2 železné tyče.
Odměna: 100XP a 4 dárky.


Santa Klaus
Výborně, díky. Teď si můžu vyrobit sáně. Ty čtyři dárky prosím tě za mě rozdej přátelům v salónu, já bych to nestihl. Jeden dej Marii, jeden šerifovi, jeden Herymu a jeden Waupeemu. Dík moc a měj se.

šerif Dej dárek šerifovi, otevřou se ti úkoly

Chtěl bych pro své přátele uspořádat štědrovečerní večeři. Sežeň prosím 4 pstruhy, 10 kukuřic a 1 krocana.

Odměna: Vánoční ozdoby

Henry. Paráda, krásný dárek. Díky moc. Mohl by si mi prosím sehnat vánoční stromek.
10 hodin mýtit les, odměna: stromek

Marie Dárek od Santy, jsi skvělí. Chtěla bych na oslavu upéct nějaké cukroví, prosím dones mi 5x mouka, 2x uhlí. Díky moc
Odměna: Zvoneček

Waupe Skvělí dárek, díky. Chtěl bych si s přáteli udělat hezké vánoce u sklenky whiskey
1 whiskey
4 doutníky
Odměna: Vánoční řetězy

Jdi k Santa Klausovi
Santa Klaus Vidím, že máš ozdoby, zvonek a vánoční řetězy. Ještě chybí prskavky. Najdeš je ve městě duchů. Ale střeží je tam zlý skřítek. Musíš s ním vyhrát duel.
Jdi k městu duchů: odměna 50XP, 50$
Poraž zlého skřítka: duel, odměna: prskavky

Tak máš i prskavky, tak můžeš jít zpátky k Henrymu.
Henry Přijmout úkol, odměna stromek. Vezmi si stromek a jdi ho ozdobit. 8 hodin jít na průzkum
Odměna: ozdobený stromeček

Henry ozdobený stromeček
odměna: 2000XP 500$, na výběr: Rampouch (chladná zbraň 60-90 škody +3 síla úderu nebo Ledový prak (střelná zbraň 60-90 škody + 3 střílet).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoce
Od 1.12.
Název: Příprava
Zadavatel: Vaše postava
Štědrý den se blíží, je na čase, abych se pustil do příprav. Nejdřív začnu s dárky. Ale co by se mým přátelům mohlo líbit?
Cíl: Sežeň nějaké dárky pro Henryho, Johna, Marii a Waupeeho!
Potřeby: (mít v inventáři)
Elixír; Hnědý stetson; Taneční šaty; Přesný luk
Odměna: 300 XP
Konečný text: Elixír na Henryho bolavá záda, fešný stetson Johnovi, nové taneční šaty Marii a nový luk pro Waupeeho. Kam to ale schovám?

Název: Nebezpečná schovávaná
Zadavatel: Jeskyně
jeskyn.png

Uprostřed zasněženého lesa narazíš na tajemnou jeskyni. Kdyby jsi nehledal nějakou skrýš na dárky, určitě by jsi ji přehlédl. Ale… Co to je za rámus? Ohlédneš se a uvidíš smečku hladových vlků.
Cíl: Zbav se těch vlků!
Potřeby: Lovit vlky 4 hodiny; Elixír; Hnědý stetson, Taneční šaty; Přesný luk
(tyto věci se tratí z inventáře)
Odměna: 500 XP
Konečný text: Uf, to bylo fous. Naštěstí jsou dárky schované, teď jen nějaký ten stromeček, abychom měli kam ty dárky dát!

Název: Stromeček
Zadavatel: Vaše postava
Nedaleko odtud je lesík, ve kterém jsem jednou viděl krásné malé smrčky. Nějaký si uříznu.
Cíl: Uřež nějaký stromeček
Potřeby: Kácet stromy 1 hodina
Odměna: Smrček
Konečný text: Co by to bylo za stromeček bez ozdob?
smrek.png


Název: Ozdoby
Zadavatel: Vaše postava
Zkusím sehnat nejvíc blyštivých serepetiček co se dá.
Cíl: Sežeň nějaké drahokamy a zlato.
Potřeby: 3x Drahokamy, 5x Kočičí zlato
Odměna: Ozdobený smrček
Konečný text: Smrček je ozdobený! Teď už jen počkám na Vánoce.
smrekozdoben.png


Název: Vyzvednutí dárků (od 23.12)
Zadavatel: Jeskyně
Je čas na vyzvednutí dárků.
Cíl: Vyzvedni dárky
Potřeby: Nic
Odměna: Nic
Konečný text: Blížíš se k místu, u kterého jsi nechal dárky. Vidíš ale světlo a cítíš, že nejsi v jeskyni sám!

Název: Kluk v zelené čepici
Zadavatel: Jeskyně
Slyšíš jakési divné mumlání. Co to má znamenat?? Vidíš jak ti nějaký malý kluk ve srandovní zelené čepici strká dárky do pytle. To je na tebe moc! „Ty syčáku!“ zakřičíš a vrhneš se na něj.
Cíl: Dej klukovi co proto! Sundej si ale zbraň, nechceš přece, aby ti jeho rodiče dělali problémy.
Potřeby: Sundej si zbraň; poraz malého kluka
Konečný text: V boji mu strhneš čepici a co nevidíš! Podivné dlouhé uši delší než jeho hlava?! Dlouho neotálíš a vezmeš kluka ven, abys viděl ten zázrak na denním světle. Celou dobu se zmítá a křičí na celé kolo, ale proti tvojí síle nemá šanci. Vytáhneš kluka z jeskyně, když se za tebou hlubokým hlasem ozve: „Co se to tady děje?“ Ztuhneš a kluka pustíš. Za sebou vidíš statného muže v červeném kabátě. „T-t-to je váš kluk?“ zakoktáš. „Ano, je.“ odpoví klidně muž. „Legi, že ty jsi zase zlobil? Vrať tomu pánovi jeho dárky. Doma ti dám za vyučenou.“ Kluk šel zpět do jeskyně a za chvíli vrátil i s tvými dárky. „A teď zařídíme,“ řekl muž „aby sis na nic nepamatoval!“ Lusknul a ty jsi upadl do mdlob.

Probouzíš se před vchodem do jeskyně. Hlava tě bolí a nemůžeš si vzpomenout na to, co jsi dělal poslední hodinu. V jedné ruce máš pytel s dárky a v druhé… podivnou, zelenou čepičku s rolničkou.

Odměna: Zelená čepička; Elixír, Hnědý stetson; Taneční šaty; Přesný luk
zelenepice.png


Název: Štědrovečerní večeře
Zadavatel: Henry
Marie volá ke stolu, toho lososa je cítit až do druhého patra.
Cíl: Zasedni s přáteli ke stolu.
Potřeby: Ozdobený smrček
Odměna: Losos
Konečný text: Šťastné a veselé!

Název: Dárek od Henryho
Zadavatel: Henry
Snad se ti bude líbit.
Cíl: Předejte si s Henrym dárky.
Potřeby: Elixír
Odměna: Texas ten gallon
Konečný text: ÁÁÁ to je úleva. Moje záda jsou ti vděčná!
texastengallon.png


Název: Dárek od Marie
Zadavatel: Marie
Nemůžu se dočkat!
Cíl: Předejte si s Marií dárky.
Potřeby: Taneční šaty
Odměna: Drahá kravata
Konečný text: Krásné šaty, hned si je vyzkouším. Ehm, nedívej se tak, před tvýma zvědavýma očima si je zkoušet nebudu! Převléknu se nahoře.

Název: Dárek od Johna
Zadavatel: Šerif John
Tak Štastné a Veselé!
Cíl: Předejte si s Johnem dárky.
Potřeby: Hnědý stetson
Odměna: Karty (produkt)
Konečný text: Hehe, tenhle stetson mi budou ostatní šerifové závidět!
kartythewest.png


Název: Dárek od Waupeeho
Zadavatel: Waupee
Sice Vánoce neslavím, ale něco jsem ti udělal.
Cíl: Předejte si s Waupeem dárky.
Potřeby: Přesný luk
Odměna: Indiánské korálky
Konečný text: Takový krásný luk. Nemám slov!
indinskkorlky.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vánoce(ukradený dárek) od 7. 12 do 24. 12
Barman Henry Walker
Ahoj gabor nagy, mám pro tebe dárek počkat, kde je? Před chvilkou tu byl. Ha! Vydíš? Tamhle je. Určitě ho ukrad ten podivně vypadající chlapík. Zmocni se dárku prosím, děkuji.
Cíl- porazit zloděje dárků
požadavky -
Barman Henry Walker:
Díky žes porazil zloděje dárků, jo a jak se ti líbí dárek?:-)
Odměna-svícínek

Přípravy na Vánoce
Barman Henry Walker
Ahoj gabor nagy, trochu sem si přispal a vydíš nestihl jsem uvařit, přinést jídlo atd. Tak buť tak hodný a přines mi nějakej ten biftek, šunku, krocana a pstruha. Tak hni sebou ať to do šťedrého dne stihneš!!!
Cíl-přines biftek, šunku, krocana a pstruha
Požadavky- 5 bifteků, 4 šunky, 4 krocany, 2 pstruhy
Barman Henry Walker:Co je gabor nagy ještě chceš něco vědět?Aha ty mi neseš přípravu na Vánoce tak tady máš pár peněz …
Odměna 350€ 200exp

Dárek pro ségru
Marie Roalstad
Ahoj gabor nagy, dlouho jsem přemýšlela co dám ségře k Vánocům. Chtěla bych jí dát řetízek, ale ručně vyrobený. Buď tak hodnej a přines mi drahokamy...
Cíl přinést pár drahokamů
Požadavky 4 Drahokamy
Marie Roalstad:Díky za drahokamy no ty sou krásné. Z toho ségra bude mít radost, ale rozhodně tě nepustim bez odměny!!!
Odměna 400€ Teqila

teqila
Barman Henry Walker
Pro pána gabor nagy já sem zapoměl že nemám teqilu a co to sou Vánoce bez teqily prosim dones mi 1 teqilu
Cíl přinést Henrymu 1 teqilu
Požadavky 1 teqila
Barman Henry Walker: Je díky žes mi přinesl teqilu, konečně můžu začít s přípravou
Odměna 100exp

Ukrutná zima
Barman Henry Walker
Ahoj gabor nagy,co co to mám s nohou chceš vědět?Včera jsem před barem uklouzl a zlomil si nohu tak tě moc prosim, jdi mi pro uhlí a dřevo, díky.
Cíl přines Henrymu dřevo a uhlí
Požadavky 7 uhlí 10 dřeva
Barman Henry walker: Dík žes mi přinesl uhlí a dřevo, už tu mám pro tebe odměnu.
Odměna 500€ 300exp

Zloděj Dárků
Šerif John Fitzburn
Ahoj gabor nagy jen sem si na chvilku zdřímnul a zloděj byl pryč, postarej se o lidský bezpečí a jdi ho zkusit najít..
Cíl-vylep pár plakátů a di na průskum porazit Zloděj dárků.
Požadavky 2 hodiny vylepovat plakáty 3 hodiny jít na průskum a porazit zloděje dárků
Šerif John Fitzburn:Dík že si dostal zloděje dárků zas do věznice, teď už si na něj dám pozor
Odměna 1000€

Cukrovinky
Marie Roalstad
Ahoh gabor nagy psssssst chci pro Henryho udělat jeho dobrotu a nechci ,aby nás slyšel. Je to tajný, tak přines mi prosim nějaký ty cukry, pomeranče a bobule
Cíl sežeň Marii nějaký ten cukr pomeranč a bobule
Požadavky 5 pomerančů,5cukrů,9bobulí
Marie Roalstad:Moc ti děkuji gabor nagy žes mi pomohl s přípravou, teď můžu Henrymu udělat cukroví.
Odměna 300€

Štědrý Večer
Salón-Všichni ze salonu:To je dobře že jdeš gabor nagy mysleli jsme si že nepřídeš, tak už si smíme dávat dárečky.
Cíl vem si pár dárečků ale něco musíš dát taky!!!
Požadavky Svícínek
Salón-To ti děkujem za tak hezký dáreček do salonu, tak teď je řada na nás..
Odměna 1 exp neznámé,neznámé,Neznámé

1 neznámé Vlněné Ponožky +3 zdravý
2.neznámé sladké bobule s pomerančem(použitelné) + 30 energie + 2 zručnost na 2 dny
3.neznámé Vánoční šál +1 charisma
 

DeletedUser

Guest
Vánoční úkoly

Zpřístupněno od 1. 12

Dárky pro přátele (1. část)
Marie Roalstad: Ahoj! Jdeš právě včas. přemýšlím, jaké dárky budu rozdávat přátelům. Už vím! přines mi prosím 10 kusů vlny. Na to, na co to použiji se neptej, je to totiž vánoční tajemství!

Cíl: Přines Marii 10 kusů vlny.

Požadavky: vlna 10/10

Odměna: Neznámá

Díky! Za tvoji ochotnost ti taky něco upletu, jen se neboj!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 5.12

Dárky pro přátele (2. část)
Marie Roalstad: Slyšela jsem, že se konají vánoční trhy. Jdi to omrknout, jestli už nenastala doba velkých slev.

Požadavky: Obchodovat (4 hodiny)

Odměna: 50 dolarů + 100 XP

Říkáš 20% slevy? No není to moc, ale raději něco koupím teď, než se vše vyprodá! Jak se říká: Kdo dřív přijde, ten dřív mele!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 10. 12

Vonné tyčinky (1. část)
Waupee: Ahoj, Honza 135, zaslechl jsem, že bledé tváře slaví svátky. Prý při tom mají zapálené čajové svíčky a pro aroma vonné tyčinky. Prosím, vysvětli mi, co to vlastně je, ta vonná tyčinka.

Cíl: Vysvětli, co je vonná tyčinka.

Požadavky: -

Odměna: 10 XP

Aha, děkuji ti.

__________________________________________________________________________


Vonné tyčinky (2. část)
Waupee: Rád tě zase vidím, příteli. Přemýšlel jsem, jaké ingredience tato vonná tyčka má. Jediné, co mě napadlo, byl tabákový list. Prosím, dones alespoň tři takové listy.

Cíl: Dones Waupeemu 3 tabákové listy.

Požadavky: Tabákový list 3/3

Odměna: Vonná tyčinka (+ 10 Houževnatost, + 5 Zdraví a + 3 Vystupování)

To je smradu! Honem pryč!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 20. 12

Vánoční ryba
Barman Henry Walker: Ahoj, Honza 135! Tak rád tě zase vidím! Bohužel mám menší problém. VŠECHNY ryby u místních rybářů jsou VYPRODÁNY! Dones mi aspoň menšího kapříka, prosím.

Cíl: Dones kapříka

Požadavky: Chytat ryby (2 hodiny)

Odměna: Udice + 30 dolarů + 100 XP

Ty jsi tak rychle vystartoval k rybníku, že jsem ti ani nestihl dát udici! Inu, za takovou rychlost si ji zasloužíš! Mimochodem, ten kapřík, to není kapřík, to je KAPR! Tak velkého kapra jsem v životě neviděl!!! Ty peníze si zasloužíš!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 23. 11

Vánoční výtisk
Barman Henry Walker: Blíží se vánoce, jaké zajímavosti píšou ve vánočním vydání? Kup mi, prosím jedny, dneska šli "na dračku" a na mě nevyzbylo.

Cíl: Dones noviny.

Požadavky: Tisknout noviny *The West star* (4 hodiny), Prodávat noviny (4 hodiny) a Noviny 1/1

Odměna: 10 dolarů, + 50 XP

Ó, děkuji ti, ty noviny si hned po směně přečtu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 24.12

Vánoční mše (1. část)
Barman Henry Walker: Honza 135, Honza 135! Farář je nemocen! Chytil chřipku! Běda! Běda! Běda! Co budu dělat?!

Cíl: Uklidni Henryho.

Zapotřebí: -

Odměna: 10 XP

Díky. hned ti vše povím, jen co se vydýchám.

__________________________________________________________________________

Vánoční mše (2.část)
Farář je nemocen a požádal mne, jestli bych ho nezastoupil při mši. No, to by ale nebyl zas tak velký problém, já ale nemám kříž! Prosím, kup mi Železný kříž.

Zapotřebí: Železný kříž 1/1

Odměna: 300 dolarů, + 150 XP + Zpěvník

Tyto peníze si zasloužíš, stejně tak i ten zpěvník. Neznám nikoho, kdo by byl tak pracovitý jako ty.

__________________________________________________________________________
Štědrovečerní večeře
Ahoj. Chtěl jsem své kamarády pozvat o Štědrém dnu do restaurace. Bohužel, ve všech bude zavřeno. Seženeš narychlo nějaké teplé jídlo prosím? Budu ti moc vděčný.

Úkol: Přines 4 teplé jídla

Zapotřebí: 4/4 Teplé jídlo

Odměna: 1 atribut na Síla + Pohyblivost + Zručnost + Charizma

Děkuji ti mnohokrát, můj příteli!

__________________________________________________________________________
Dárky pro přátele (3. část)
Marie Roalstad: Ahoj! Tady máš ten slibovaný dárek!

Cíl: Přijmi od Marie dárek.

Zapotřebí: -

Odměna: Šála (+ 10 Houževnatost, + 3 jízda na koni, + 5 vytrvalost), získáno vyznamenání: Mariin pomocník

Vidíš, a ty sis myslel, že jsem na tebe zapomněla!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpřístupněno od 25. 11

Barman Henry Walker: Nazdar, potřebuji akutně lístek na vlak, potřebuji se dostat ke svým rodičům a oslavit můj příjezd. A že mi seženeš lístek i na zpáteční cestu, viď?

Úkol: Sežeň 2 lístky na vlak.

Zapotřebí: Lístek na vlak 2/2

Odměna: Získáno vyznamenání: Henryho pomocník, + 200 dolarů, + 150 XP

Děkuji, to je ode mne vše.
 

DeletedUser11774

Guest
Vánoce (Santa Klaus)
Požadavky: mít splněný úkol "hledá se muž v červeném kabátě"
Šerif John Fitzburn: Ahoj (tvoje jméno) chtěl bych tě o něco poprosit, nedávno jsem tě poslal na průzkum a ty jsi vyděl toho muže v červeném kabátě, někteří lidé ho zase viděli a vypadal ztrápeně zkus ho zase najít a promluvit si sním. Ještě jedna rada, prý se skrývá na severu.
Cíl: Najdi Santa Klause.
Zapotřebí: Najdi Santa Klause.
Odměna: 50 XP.
Tvoje postava: Konečně jsem ho našel, je tu strašná zima. Brrrrr.

Vánoce (zloděj)
Santa Klaus: Konečně jsi přišel (tvoje jméno) Odkud že znám tvé jméno? To by jsi měl vědět, jsem přece Santa Klaus, ale mám problém, někdo mi ukradl všechny dárky co mám rozdat dětem, myslím že mi je ukradl ten podivný člověk co tu každé pondělí obchází. Zkus sem v pondělí nenápadně přijít a sebrat mu ty dárky.
Cíl: Přijdi v pondělí a poraž Neznámého zloděje.
Odměna: 100 XP
Santa Klaus: Myslím že už nebude dělat potíže.

Vánoce(jeskyně)
Podivný Zloděj: Prosím nezabíjej mně. Všechno ti řeknu, ty dárky už nemám u sebe, schoval jsem je v jeskyni na jihozápadě. Prosím. Prosím.
Cíl: Najdi jeskyni.
Zapotřebí: Jdi do jeskyně
Odměna: 20 XP
Podivný Zloděj: Tady je ta jeskyně.

Vánoce(jeskyně II)
Tvoje postava: je tady tma, potřebuji světlo. Musím najít pochodeň.
Tip: Zkus ji koupit od někoho v salóně.
Cíl: Najdi jednu pochodeň.
Zapotřebí: 1/1 pochodeň
Odměna: Vánoční dárky, 100 XP
Tvoje postava: Doufám že jsou všechny, už nechci zpátky do té jeskyně.

Vánoce(pochodeň)
Barman Henry Walker: Tak ty chceš pochodeň. Máš štěstí, ale v tomhle světě není nic zadarmo. Zrovna sháním tabák pro Waupeho k vánocům. Přines mi prosím 2 tabákové listy a nějaké peníze.
Cíl: Dones Henrymu Walkrovi 2 tabákové listy a 20$.
Zapotřebí: 2/2 tabákové listy, 20$
Barman Henry Walker: Doufám že ti poslouží dobře.
Odměna: 1 pochodeň

Vánoce: (klid a mír)
Podivný Zloděj: Zjistil jsem, že je lepší dávat než brát. Ode dneška budu lepší člověk ehm ano člověk! Rychle musíme ty dárky vrátit!
Cíl: Najdi Santu a dej mu vánoční dárky.
Zapotřebí:Jdi za Santou, 1/1 vánoční dárky
Santa Klaus: Děkuji ti (tvoje jméno) o vánocích mají být všichni šťastní a myslím že mám jeden dárek i pro tebe.
Odměna: 500 $ Dárek pro tebe(produkt, sváteční sada), vyznamenání "Zachránce vánoc".


Zahájena the-west kampaň proti cigaretám-pokud chceš zrušit legální tabák v ČR dej si tohle do podpisu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Série Vánočních úkolů

:bandita:.Vánoce.:bandita:
Zima,zima a zima

Požadavek: 2.kousky vlny.
HenryWalker:Hej ty nemohl/a bys mi pomoct?Tady v Salonu je strašná zima a já odtud nemohu přinesla bys mi 2.kousky vlny?Děkuji odměna čeká.
Cíl:pást ovce.7 dolarů 2 body zkušeností

Překvapení

Požadavek:.krocan.
Mrie Roalstad:Hele já jsem tu jediná servírka a nemohu se odtud hnout chtěla bych Henryho překvapit,chtěla bych mu upéct krocana,přines mi jednoho a odměna je tvoje.
Cíl:ulovit krocana.7 dolarů 2 body zkušeností.

Speciální recept

požadavek:1.tabák.,šunka,krocan,rajčata a fazole.
Waupee:Ahoj,mi indiáni máme takovej recept na Vánoční nebo spíš sváteční jídlo.
Potřebuji trochu tabáku,krocana,rajčata a trochu fazolí.Neboj se něco na oplátku dostaněš!
Cíl:Sebrat tabák,chov prasat,ulovit krocana,sbírat rajčata,sbírat fazole. 25 dolarů 5 bodů zkušeností.

Cukroví

požadavek:2. cukry.
John Fitzburn:Ahoj potřeboval bych trochu cukru,Marie mě oto požádala že prý chtějí dělat cukroví či co a já zrovna nejsem střízlivý.Pak tu na tebe čeká odměna.
Cíl:eek:řinést cukr.3 dolary 1 bod zkušeností.

Vánoční stromečky.

požadavek:2 stromy.
Henry Walker:Jé ahoj chtěl bych tě požádat jestli bys mi přinesl/a dva stromečky z lesa,mi s Marií máme rádi vůni jehličí a smůli ze stromů,jeden stromeček by jsme chtěli jsem do Salonu a druhý do nešeho malého obydlí ozdoby máme ale né stromečky.Waupee:Cože tady bude Vánoční stromeček?Už se nemohu dočkat!
Cíl:přines 2 Vánoční stromečky.200 dolarů 9 bodů zkušenosí.

Jesličky/Betlémek

požadavek:1 dřevo.
Marie Roalstad:Ahoj hele že bys mi přinesl/a trochu dřeva z lesa,minulí rok jsem rozbila naše Jesličky nebo Betlémek a chtěla bych vyrobit nový ,mockrát ti děkuji.
Cíl:1.dřevo.3 dolary 1 bod zkušeností.

Druhý pokus.

požadavek:1 sklenice vody,1mouka,1cukr , 1 obilí a 1 bobule.
Marie Roalstad:Ahoj,potřebovalabych 1 sklenici vody,1 mouku,a bobule,budu dělat cukroví už jsme se oto pokusili ale nevišlo to Šerif mi měl přinést cukr ale po cestě k pultu zakopl a rozsypal to a nic z toho nebylo,tak ještě trochu cukru a možná trochu obilí.Moc ti děkuji až to přineseš tak tu bude čekat odměna a dostaneš i trochu cukroví na cestu.
Cíl:přinést pomůcky.26 dolarů 4 body zkušeností,cukroví +15bodů energie cukroví2 +10 bodů životů.

Vánoční dárek

požadavek:přinést srp.
Henry Walker:Hele ps , ty mohl/a bys mi přinést srp.Byl by to dárek pro Marii.Byl bych ti moc vděčný.A přijď si pro odměnu ,a Marie mi dala pro tebe dárek k Vánocům až mi to doneseš tak dostaneš odměnu a dárek od Marie.
Cíl:srp.10 dolarů, 4 body zkušeností.Dosta neš jako dárek:žlutý indiánský náhrdelník,hnědé zničené boty,modré pončo a obušek.

Vánoční rytuál

požadavek:2 čtvrťáky.
Waupee:Ahoj,mi indiáni máme takový Vánoční rytuál jako vi si dáváte pod talíř rybý šupinu mi si tam dáváme dva čtvrťáky.Do nového roku se mají z 200násobit.Moc ti děkuji ,od měna je tady.
Cíl:2 čtvrťáky,8 dolarů,3 body zkušeností.

Dárek pro......

požadavek:1 havraní pero.
Šerif:Ahoj potřebu ji sehnad dárek pro Waupee a nevím kde sehnat havraní pero,prý ho potřebuje na svou novou čelenku.Moc dík(potichu říká)nikomu jsem tolikrát neděkoval!!
Cíl:přinést havraní pero.10 dolarů 5 bodů zkušeností.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dostupné od 1.11 do 10.1
zapotřebí 30 level
vánoční bankoní loupež (barman)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:Pššt ty tam, mám jednu prácičku, potřeboval bych pomoct s přípravou.Chystám se na bankovní loupež, pomůžež mi?
(hráčské jméno):ano, o co přesně se jedná?
BARMAN:potřeboval bych pomoct s loupeží a mám pár kamarádů, ale nemí zbraně, a tak pro začátek mi seženeš zbraně
(nezapomeň! peníze budou až po loupeži)

Cíl:dones henrymu pět Přesných předovek

zapotřebí: 0/5 Přesných předovek

odměna:
+ 150 zkušeností
+ 2 schopnosti obchodovat

BARMAN:dobrá práce!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (psi)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:před vchodem hlídají psi, potřebujem je nějak odlákat zkus něco vymyslet

cíl:dones henrymu jedno laso, jednoho krocana a na omráčení obušek

laso 0/1
krocan 0/1
obušek 0/1

odměna:
+100 zkušeností

BARMAN:dobrá práce! Jsi moc dobrej
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (trezor)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:trezor je bezpečný budeme pořebovat nějaké dynamity

cíl:dones henrymu 5 dynamitů

dynamit 0/5

odměna:
+ 300 zkušeností

BARMAN:máš štěstí.. jeden už trochu doutnal
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (peníze)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:potřebujeme dát někam peníze, sežeň šedé pláště

cíl:dones henrymu 5 šedých plášťů

šedý plášť 0/5

odměna:
+150 zkušeností

BARMAN:to muselo stát hodně, ale na konci na tom vyděláš
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (útěk)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:už jenom něco na útěk, sežeň koně a mapu

cíl:dones henrymu 6 mustangů a mapu

mustang 0/5
mapa 0/1

odměna:
+ 145 zkušeností

BARMAN:to taky muselo hodně stát
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (přemístění)
zadavatel úkolů barman

BARMAN:to by už stačilo.. bež k bance (někde na jihovýchodu)
attachment.php

cíl:dojdi k bance

odměna:125 zkušeností

BARMAN:teď už jenom loupež
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (loupež)
zadavatel úkolů banka

BARMAN:poraž sráž (brokovnice)

cíl:poraž stráž

odměna:
+100 zkušeností
+$150

BARMAN:ještě jeden a máme jackpot
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
vánoční bankovní loupež (loupež 2)
zadavatel úkolů banka

BARMAN:poraž stráž (deringer)

cíl:poraž stráž

odměna:
+800 zkušeností
+$4800
 

Přílohy

  • 0000000040.jpeg
    0000000040.jpeg
    14,7 KB · Zobrazení: 692

DeletedUser

Guest
Vánoce (Perníčky)

Barman Henry Walker - Ahoj Levo ! Chystáme jsi udělat perníčky na Vánoce ,ale bohužel nemáme potřebné suroviny a času je málo . Nepomohl bys nám s tím ? Tady máš seznam surovín pro pečení perníků .

Cíl : - (nic)
Odměna : Seznam surovin
Barman Henry Walker : Tak a už běž !
__________________________________________________________

Vánoce ( Perníčky II )

Marie Roalstad - Levo ? Už jsi dostal ten seznam ? Ano ? To je dobře ,že nám s tím pomůžeš . Vezmi jsi ten seznam a jdi po místach ,kde se to dá sehnat .

Cíl : Dones suroviny pro výrobu . Cukr 3x ,Mouka 2x , Bobule 6x , Mléko 1x
Odměna : 150 XP , 300 $
Marie Roalstad : Díky Bohu ,žes nám to donesl . Ani nevíš ,jak jsi všichni pochutnáme. Tady máš něco za pomoc .

__________________________________________________________
Vánoce ( Čerstve mléko )

Barman Henry Walker : Levo ? Že nevíš sehnat Mléko ? Tak to jdi zkusit ku Kravám .
cíl : Hnát krávy (30 minut )
Odměna : Mléko , 100 XP
Barman Henry Walker : Takže přeci jsis poradil .
__________________________________________________________

Vánoce ( Konečná fáze )

Marie Roalstad : Perníčky jsou hotový ,teď už ich jenom spapat .Dala jsem ich ku krbu ..... COŽE ??!! Kam zmizli ? Levo podívej se ,tam nekdo běží aj s perníčkami ! Chyť ho a dones perníčky .

Cíl : Duel se Zlodějem
Odměna : Perníčky , 300 Xp
Marie Roalstad : Děkuji ti Levo . Díky tobě se u nás zachoval Vánoční duch
__________________________________________________________
Vánoce ( Dárek pro tebe )

Marie Roalstad : Tak Levo ,za skvěle odvedenou práci mám pro tebe dárek . Zavři oči .
Cíl : nic
Odměna : Sladká pusa od Marie
Marie Roalstad : Cmuuk

___________________________________________________________

[]Vánoce ( Pohoda ,Klídek a Tabáček )

Barman Henry Walker : Díky Levo ! Zachránils nám Vánoce a po takovej dřine si odpočineme .. Dones Tabak a uděláme jsi cigáry .

Cíl : Sklízet tabák ( 30 minut )
Odměna : 500 $ , 450 XP

Barman Henry Walker : hmm ,to bude cigáro .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11850

Guest
Šťastné Vánoce

Šťastné Vánoce

Od 1.12 do 24.12.

Šťastné Vánoce - Krb
Barman Henry Walker - Ahoj nott, když už se blíží Vánoce, tak bych letos udělal se svými přáteli vánoční večírek. Teď už jsou zimní dny a tady v baru už bývá zima, takže bych byl rád, kdybys zašel do lesa a přinesl pár prkének, aby jsme tu neměli zimu.
Cíl: Dones Henrymu několik prken.
Zapotřebí: Prkna 0/5
Odměna: 50 zkušeností
Barman Henry Walker - Děkuji ti, teď tu budeme mít hezky teplo.


Šťastné Vánoce - Jídlo a pití
Barman Henry Walker - Teď, když jsi mi donesl dřevo mám pro tebe další úkol a to je příprava pokrmů a nápojů. Naše štědrovečerní jídlo je tradiční krocan. V lese se jich potuluje dnes hodně, takže máš možnost aby ses ukázal. Dále jako pití whiskey, kterou dostaneš prací žoldáka. A nakonec tequilu, kterou určitě dostaneš, když budeš sbírat agáve.
Cíl: Dones Henrymu krocany, whiskey a tequilu.
Zapotřebí: Krocan 0/5, Whiskey 0/2, Tequila 0/1
Odměna: 100 zkušeností
Barman Henry Walker - Oh, děkuji ti, teď mám hodně věcí, abych z toho mohl udělat večeři pro moje přátele.


Šťastné Vánoce- Stromeček
Barman Henry Walker - A nakonec bych od tebe potřeboval stromeček. Stačí abys šel na průzkum a našel tam nejaký hezký kousek.Bar by byl o něco veselejší.
Cíl: Jdi na průzkum.
Zapotřebí: 0/6 hodin jít na průzkum.
Odměna: 100 dolarů.
Barman Henry Walker - Tak notte, jsem ti vděčný, že jsi mi pomohl s přípravou oslavy Vánoc.

Šťastné Vánoce - Vesta pro Henryho
Marie Roalstad- AAA, ahoj notte, je pár dní před Vánocemi a já sháním pro Henryho dárek. Slyšela jsem, jak si Waupee se šerifem něco šeptali o nějakém vánočním večírku. Já mám pro Henryho originální dárek. Vyrobím mu vestu z pravé bobří kožešiny. Takže mohl bys mi zají do lesa, ulovit bobra a pak cejchovat krávy.
Cíl: Sežeň Marii bobří kožešinu a kraví roh.
Zapotřebí: 0/1 bobří kožešina, 0/1 kraví roh.
Odměna: Modrá kravata.
Marie Roalstad Moc jsem ti vděčná. Ta vesta vypadá skvěle. A jako odměnu, když jsi pracoval, jsem ti ušila modrou kravatu.


Šťastné Vánoce - Aztécký řetízek
Waupee- PSSST, haló notte, pojď sem a usaď se. Slyšel jsem, že prý je tady na Štědrý den večírek a proto chci dát Henrymu speciální dárek. Hodně jsem si s Henrym povídal o pokladech a to hlavně o Aztécích. Tak bych ti byl nadosmrti vděčný, kdybys mi našel aztécké zlato.
Cíl: Najdi pro Waupeeho aztécké zlato.
Zapotřebí: 0/1 aztécké zlato.
Odměna: Talisman
Waupee: Notte, vůbec nevím jak to říct, prostě jsem celý radostí bez sebe, že jsi ten řetízek našel. Tady máš talisman, který ti přinese štěstí.


Šťastné Vánoce - Doutníky
Šerif John Fitzburn- Ahoj notte, prosím, přisedni si. Jelikož se blíží Vánoce, tak abych nebyl pozadu, tak bych jako všichni ostatní dal Henrymu dárek. Henry má rád doutníky od místních indiánů. Tak proto bych tě chtěl poprosit o pár doutníků, pro které bys došel za místními indiány.
Cíl: Dones šerifovi doutníky.
Zapotřebí: 0/2 doutníky.
Odměna: Ostrá břitva.
Šerif John Fitzburn: Konečně ses notte vrátil. Já ti moc děkuji za doutníky, A teď ode mě dostaneš dárek za mou službu. Tady máš ostrou břitvu, doufám že si s ní nic neuděláš a Veselé Vánoce.

24.12. od 15:00 do 22:00

Šťastné Vánoce - Dárečky
Barman Henry Walker- OH, notte, moc jsi mně překvapil a já mám z tebe velkou radost.Ten večírek jsme si užili, z dárků jsem radostí bez sebe. Akorát já jsem zapomněl dát dárek ještě pro tebe . A tady ho tedy máš :
Cíl: Nic.
Zapotřebí: Nic.
Odměna: ? (Drahá košile)
Barman Henry Walker Přeji ti štěstí do dlaších zimních dnů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru