• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž vlastní série vánočních úkolů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pořádná zima (1-5.12.):

Úklid sněhu:

Henry: Ahoj XXX. Venku je hrozně sněhu! Hosté se do baru nedostanou a natož z něj. Musíme odklidit sníh, nebo si někdo něco zláme a potluče se. Vezmi si lopatu a pojď se mnou.

Cíl: nasazená lopata Odměna:10 exp

Henry: Tak to bychom měli. Bohužel první hosté sníh ušlapali a v tomto mraze bude na ulici za chvíli souvislý led…

Trocha popelu:

Henry: Je čas, zase pracovat! Musíme cestu posypat popelem. Bohužel popel nemám. Zanes mi nějaké uhlí a dřevo na zátop a bude popelu habaděj.

Cíl: 5 x dřevo a 10x uhlí Odměna: 50$

Henry: Báječné. Hned zatopím a bude teplo i popel. Chvíli počkej a ohřej se u mě.

Bezpečná ulice:


Henry: No vidíš. Popel už zchladl a ty jsi rozmrzl. Vezmi vědro a lopatu a běž rozházet popel po chodnících

Cíl: 1x prázdné vědro a 1x lopata Odměna: 1 atribut síly

Henry: Děkuji ti za pomoc. Nyní se každý dostane bezpečně do mého salonu. Jsi silák. Přijď na vánoce. Určitě ti dám nějakou práci.

Velké trápení:

Šerif: Zdravím tě XXX. Co okouníš, nemáš co na práci? Čekáš na popel? Posaď se a dej si se mnou skleničku. Dnes jí potřebuji a nejen na zahřátí…

Cíl: 1x telila a vyslechni šerifa Odměna: Neznámé – prázdné vědro

Šerif: Dnes je pro mou práci těžký den. Bývalý starosta Breagon ještě dnes ráno hnil ve vězení v poušti. Bohužel byl docela vlivný a jeho přátelé přesvědčili soudce, že jeho zatčení byl nějaký zlý úklad od jeho nepřátel. Proto dnes soudce zrušil rozsudek a zde mám propouštěcí papíry. Oba ovšem víme, že se jedná o zmanipulování soudce. Jak starého Breagona znám, určitě celou dobu ve vězení osnoval pomstu. Ale rozhodnutí soudce je nad mé síly. Tak upaluj, Henry už tě volá. A prosím tě, vezmi tohle vědro Henrymu, je jeho.

Smělý plán:

Marie: Ahoj XXX. Právě jsem mluvila se šerifem. Pan Breagon je volný. Ten lump má něco v plánu. Večer sem jistě přijde slavit a vysmívat se šerifovi. Buď tady dnes večer a pověs se na toho ničemu.

Cíl: čas pro úkol 18:00-0:00 Odměna: Neznámé – 1x whisky

Marie: Já jsem to říkala. Ten podlý chlap si tu popíjí se dvěma kumpány a něco kují. Musíme je sledovat a zjistit co se bude dít. Zamaskuj si tvář a jdi za nimi.

Zdi mají uši:

Šerif: Kampak XXX! Slyšel sem vás slovo od slova. Tebe i Marii. Myslíte si, že zvládnete sledování? Tak to tedy ne. Nemáte důkazy a můžou tě zastřelit bez varování. Potřebuješ pomoc zákona.

Cíl: schopnost skrývat se s bonusem 25 Odměna: Nic

Šerif: Město duchů? Tak to je jejich skrýš. Poptej se každého, kdo tam bude, jestli neviděli něco podezřelého.

Procházka při měsíčku:

Město duchů: Jsi ve městě duchů a rozhlížíš se. Najednou bouchnou dveře od zchátralého obchodu. Kdo je to? Stůj!

Cíl: Poraz ničemu Odměna: 300 exp

Město duchů: Kde jsou ostatní! Mluv. Co chystáte? Pomsta? Kde je Breagon? Ve vězení? Mluv pravdu! Zlosyn už však nepromluvil a nikoho dalšího si již nenašel. Takto nemáš nic na nějaké obvinění a tak bereš zlosyna k šerifovi do vězení.

Pomsta je sladká (6-20.12.):

Sladký kurýr:

Šerif:
Ahoj XXX. Copak dnes děláš? Nic důležitého? A nechtěl by sis vydělat nějaké peníze? Že ano? Tak poslouchej bedlivě. Dnes se mi záhadně ztratil vozka. Nemohu ho nikde najít. Už jsem chtěl najmout támhle toho podivína… Co že? Ty si myslíš, že si ho viděl s Breagonem? To je zajímavé, co má asi za lubem, když tu tak okouní. Ty ovšem neokouněj a odvez tenhle krytý vůz se zásobami do vězení. Strážní se již těší na mikulášské sladkosti. Vězení stojí v Kojotí poušti v Capuře. Nemůžeš zabloudit. Je to jediná budova v celičké poušti.

Cíl: 1x mapa a dojeď do Kojotí pouště v Capuře Odměna: Neznámé – ukradená volná hotovost

Šerif: XXX! Probuď se? Co se ti stalo? Ty jsi zastavil, zkoumal mapu a víc nevíš? Určitě tě někdo sledoval a ve vhodnou chvíli tě omráčil a okradl. Mohl to být ten podivín. Hned po tvém odjezdu jel tvým směrem. Sledoval jsem toho podivína, ale ztratil jsem ho v jedné soutěsce ještě před pouští. Rozhodl jsem se zkusit štěstí, a jet k vězení. Najednou jsem však na obzoru viděl kroužit supy a to nad tvou hlavou…

Dveře dokořán:

Kojotí poušť v Capuře: Ty a šerif jste se vydali po stopách kol vozů a koní. Vedou až za vězeňskou bránu. Kde jsou stráže? Proč je brána dokořán?! Musíš to ihned zjistit.

Cíl: nasazený revolver No 1 Odměna: 50 exp a 500$

Kojotí poušť v Capuře: Vůz stojí u jedné z budov a je úplně prázdný. Vypadá to jako místní kuchyň. V jídelně je většina stráží a tvrdě spí! Ale proč? Vypadá to, že tvrdě usnuli u jídla. Musíme najít ostatní a zkontrolovat vězně, děje se tu něco podezřelého!

Nezvaný host:

Kojotí poušť v Capuře: Když se šerifem prohledáváš cely, zjišťuješ, že jsou úplně prázdné. Všichni vězni utekli. To je strašná pohroma. Nesmí se ozbrojit. Utíkej do zbrojnice. Tu hlídají stráže, ale bůh ví co se tady dělo. Když zadýchaně doběhneš ke zbrojnici, vidíš dva mrtvé strážce a někoho, kdo hází pušky do beden. Hned ho chyť.

Cíl: vyhraj duel s podivínem Odměna: 1x maska zločince

Kojotí poušť v Capuře: Překvapeného zločince si chytl pod krkem a natlačil ke zdi. Strhl si mu masku, Šerif ho odzbrojil a okamžitě nasadil pouta. Záhy si zjistil, že pod maskou je podivín z dnešního rána. Podivín strachy pověděl vše, co věděl. Vypověděl o hrozném plánu pomsty, který osnoval s panem Breagonem tenkrát v baru…

Plán pomsty:

Šerif: Přesně jak jsem si myslel. Plánoval pomstu. Ovšem velmi důmyslnou. Vozka nezmizel jen tak náhodou. Prý je svázaný u sebe doma. Chtěli vůz ukrást hned, aby nebylo podezření. Tady jsme jim pokazili plán. Bohužel vůz stejně ukradli a otrávili práškem na spaní. Stráže nic netušili a pustili je dál. Po jídle stráže usnuly a Breagon ukradl klíče a pustil vězně. Komplic zatím zabil strážné a kradl zbraně. Než se stihl vypařit, chytli jsme ho my. Musíme zbudit stráže. Postačí, když je polijeme vodou.

Cíl: Kopat studnu 2 hod Odměna: 100 exp

Šerif: Strážci jsou omámení, ale na toho podivína už dají pozor. Za tu vraždu bude viset!

Pronásledováni začíná:

Šerif: Teď musíme chytit ty ostatní vězně. Nyní prchá Mugridge, Ben Stark, Brown, Joe, Grat Dalton, Cartwright a mnoho malých ryb. Sami to však nezvládneme. Požádej o pomoc Waupeeho. Říkal něco o tom, že lovit v zamrzlé řece ryby. Sejdeme se večer na okraji pouště.

Cíl:
Rybařit 4 hodiny Odměna: Udice

Šerif: Tak jak si dopadl? Z dáli sem viděl tvůj táborový oheň. Pomůže nám Waupee a jeho lid? Co to slyším? Nechtěl pomoci, ale když slyšel, že prchl i Cartwrightton, okamžitě svolal radu starších a vydali se je hledat. Prý jeho kmenu kradl koně a pár jich i zabil… Vrať se hlídat do města, přidám se k Waupeemu a budu je stopovat s nimi.

Na stráži:

Henry:
XXX! To jsem rád, že tě vidím. Nějací chlápci si tu připijí s Mugridgem a Joem a nechtějí platit. Vypadají jako by právě utekli z vězení… Pomoz mi.

Cíl: Poraž Mugridge neozbrojený Odměna: 1x okovy

Henry: Pěkně si mu to vytmavil. Ten tvůj pravý hák… Pozor Joe se schoval za bar.

Barová bitka:

Henry: Pozor Joe má rozbitou láhev od whisky. To není fér! Chytej, tady je můj obušek.

Cíl: Poraz Jeho obuškem Odměna: 250 exp

Henry: Zvládl si ho pěkně. Ti ostatní zbabělci se vzdali hned, jak si ho přetáhl po hlavě obuškem. Hned je odveď do šerifových cel. Jsem tvým dlužníkem!

Procházka po městě:

Marie: Ahoj XXX. Potřebuji doprovodit do města. Chci si koupit teplou šálu. Uděláš to pro mě? Když je nyní už několik dní šerif pryč, necítím se bezpečně. Za odměnu ti něco koupím.

Cíl: Nic Odměna: Opasek

Marie: Tak pojď. Jdeme domů. Líbí se ti opasek? Momentík, co to je? Nějací chlapi hází na šerifův dům… Pomoc! Žháři! Dělej něco!
Hoří:

Henry: XXX! Honem. Vezmi krumpáč a utíkej k řece. Rozbij led a my začneme hasit. Jinak šerifovi shoří dům.

Cíl: Nasazený krumpáč v pozici pro produkt Odměna: 1x Sklenice vody a 1000 exp

Henry:
Zatracení žháři. Kdybychom nebyli tak rychlí, neměl by šerif dům, ale ruinu. To byla určitě pomsta! Zkus vypátrat ty padouchy, určitě neutekli daleko. Neměli koně. My začneme s opravami. Naštěstí nejsou tak škody velké.

Pátrání:

Marie: Pojď ke mně… Myslím, že vím, kam utekli. Kdybych já neměla koně, cestuji vlakem. Naše nádraží je rozestavěné, ale vlaky sem jezdí pravidelně. Zkus se podívat nejdříve tam. Budu tě sledovat z okna svého pokoje v salonu.

Cíl: Stavět nádraží Odměna: 10 x hřebík

Marie:
XXX! Honem! Všimli si tě a utíkají.

Za nimi:

Marie: Pohni se XXX! Nebo se rozdělí a už je nechytíš!

Cíl: Poraz Bena Starka Odměna: 5x ropa a 1x zápalky

Marie: Ty jsi ale pomalý! Mohl si chytit oba. Ten druhý ti prchl.

Rychlý oř:

Marie: XXX ten padouch nemá koně. Určitě se ho pokusí někde ukrást. Hledej ho tam.

Cíl: Krást koně 1 hodinu Odměna: Neznámé – 3 schopnosti střílet

Marie: Jak jsem si myslela. Zkoušel si ukrást koně a prchnout! Ale pěkně si ho chytl. Grat Dalton už svojí bandu dohromady nedá a jen díky tobě! Nyní bude zase hnít ve vězení a to hodně dlouho.

V potu tváře:

Henry: Ahoj XXX. Marie mi o tobě básnila jaký si hrdina, když si je oba chytil. Ovšem umíš se chopit i pily? Potřebujme nařezat nové trámy na ohořelou verandu. Než se šerif vrátí, bude mít svůj dům jako nový.

Cíl: Nasazenou pilu v poli na produkty a 4 hodiny řezat dříví Odměna: neznámé - pracovní kalhoty

Henry: No vidíš, jak ti to jde od ruky! Ale koukám, že jsi si roztrhl kalhoty. Vezmi si tyhle. Jsou nové.

Nové zprávy:

Šerif:
Ahoj XXX. Už jsem se vrátil. S Waupeem a jeho lidem jsme chytli skoro všechny zloděje a malé ryby. Waupee chytl i pana Cartwrighttona. Ovšem nechtějí mi ho vydat, abych ho mohl odvést do vězení. Do jejich vesnice mě nechtějí pustit a znějí odtamtud bubny. Obávám se, že ho chtějí u kůlu mučit a nakonec zabít. To ale není spravedlivý trest. Zkus prosím vyjednat jeho propuštění.

Cíl: Vyjednávat mír 5 hodin Odměna: 1 atribut charismatu a 1x dýmka míru

Šerif:
Henry mi vyprávěl, co se tu stalo. Jsem vděčný, že si jich chytil tolik a ochránil tak město. Díky tobě čeká i pana Cartwrighttona trest podle našich zvyků. Ovšem stále mi nedá spát, ten kdo to vše začal. Musíme ho najít stůj co stůj.

Vánoční shon (20-23.12.):

Stromeček:

Henry: Ahoj XXX, mám moc práce. Nemohl by si mi pomoci? Potřebuji přinést dříví na oheň, a když už budeš v lese, podívej se po vánočním stromečku. A koukej, ať to není koště! Chci hustý stromek.

Cíl: 10 ks dřeva, 1 hod kácení lesa Odměna:20$

Henry: Kdepak si se toulal s tím dřívím? Už mi málem vyhasl oheň v krbu! Děkuji za dřevo. A kde máš stromeček? Ty ho nemáš? Že si neviděl přes sníh na cestu?!? Co si člověk neudělá sám…

Poplach:

Marie: Ahoj XXX, neviděl si Henryho? Chtěla bych s ním mluvit o štědrovečerní večeři…

Cíl: nic Odměna: Neznáme – 1 whisky

Marie: Co že? On se v té vánici vydal pro stromeček a ty tu jen tak sedíš!? Vždyť zabloudí a zmrzne! Honem jdi za šerifem. Dám vám něco na zahřátí.

Setkání:

Waupee: Ahoj příteli, kam to běžíš v tomto nečase? Hledáš šerifa? Proč? Co že?! Henry se nevrací z lesa? Co tam ta bledá tvář šla v tomto počasí hledat? Vánoční stromeček? Vaše zvyky neznám, ale Henry se mě na nějakou pěknou jedli ptal, možná vím kde hledat.

Cíl:
Jdi na průzkum 2 hod Odměna: Neznámé - 1 bizoní kožešina

Waupee: Kde ten šerif vězí?! Jdu do tábora svých bratří a pomůžeme vám hledat. Vezmi si mou kožešinu ať si v teple, než najdeš šerifa.

Dobrý nápad:

Marie:
XXX! XXX! Uf, ještě že jsem tě dohnala. Už jste našli Henryho? Ne? Ty si nenašel ani šerifa? Myslím si, ale že vím, kde bude. Povídal mi něco o nějakém banditovi. Určitě vylepuje nové plakáty! Honem, pomohu ti hledat!

Cíl:
Vylepovat plakáty 1 hod Odměna: 100 exp

Marie: Utíkej za ním. Támhle je.

Přípravy:

Šerif: Zdravím tě XXX. Co mi to neseš? Henry je hodiny v lese v této vánici? Ten starý blázen!!! Takhle jsem ho zachraňoval předminulé vánoce. Určitě šel na mýtinu. Podrž mi to, jdu pro psy! Zatím sežeň nějaký kus oblečení Henryho.

Cíl: Štupování ponožek 30 min Odměna: 100 exp a neznámé a 1 schopnost houževnatosti

Šerif:
Můžeme vyrazit! Máš nějaké oblečení? Fuj! To si nemohl vzít něco méně páchnoucího z Henryho skříně? Jsi opravdu houževnatý, když tě nezabil ten puch!

Záchranná výprava:

Šerif: Musíme vše říci Waupeemu! Už jsi mu to řekl? Psy mě vedou k lesnímu palouku. Pomoz mi hledat!

Cíl: Jdi na lesní palouk Odměna: 1x Quarter Horse

Šerif: No prosím. Támhle je kůň toho blázna Henryho. Nechal koně na kraji lesa i s puškou. Kdo je to támhle? Waupee! Příteli. Musíme jít hledat.

Rozlehlý les:

Waupee: XXX podívej se támhle na sever do toho křoví a vezmi si sebou kuši. Táhne se míle až k pásu stromů u řeky. Šerif půjde na jih se psy a já a bratři půjdeme po stopách ve sněhu na západ.

Cíl: Sbírat bobule 2 hodiny Odměna: nic

Waupee: Nikde nebyl. Kde ta bledá tvář je?!? Musíme se zase rozdělit a hledat.
Na poslední chvíli:

Henry: Pomoc… Slyší mě někdo? Kdo je tam?!? Vlci!!! Pomoc!

Cíl: serverový čas mezi 18-23:00+ mít nasazenou kuši Odměna: 3 náramky z vlčích zubů

Henry:
Moc ti děkuji XXX. Nebýt tebe, tak mě vlci roztahají na kusy.

Podchlazený Henry:

Henry:
Je mi děsná zima! Skoro necítím údy. Nemáš něco na zahřátí, než vejdeme lesa?

Cíl: 1x whisky, 1x bizoní kožešina Odměna: 1 atribut charismatu

Henry: Díky, nebýt tebe tak zmrznu.

Na okraji lesa:


Henry: Musíme odvolat pátrání. Uděláme signální oheň, když se vítr utišil. Jdi do lesa a přines něco na ten oheň. Aspoň se ohřeji.

Cíl: kácet les 10 min. Odměna: 500 exp. + vánoční stromek

Henry: Safryš! Jsem úplně promrzlý. He… he… hepčík!!! Ale máme stromek. Honem domů! Pak zajdi za Marií, ona ti dá ozdoby.

Vánoce jsou tady (24-28.12.):

Henry je nemocný:

Henry:
Ahoj XXX. He… he… hepčík!!! Omlouvám se… Ale já jsem v tom lese nastydl a jsem asi… He… he… hepčík!!! Nemocný… Nemohl by si mi pomoci? Marie mi slíbila, že mi pomůže. Ovšem sama nezvládne, buď jí po ruce.

Cíl: Promluv s Marií Odměna: 100 exp

Henry:
Tak jak vidím, vše je domluvené. Dejte se do práce. Nejraději bych to dělal sám, ale musím ležet.

Dlouhý seznam:

Marie: Ahoj XXX. Já toho Henryho přetrhnu. Pomáhám mu každý rok, ale ulehnout do postele když je nejvíc práce… Aspoň že jsi tu ty. Hned tě pošlu sehnat vše potřebné. Je to ale dlouhý seznam a vše tu chci mít rychle.

Cíl: 10 x brambory Odměna: 500 exp
5x pstruh
5x losos
3x mouka
5x šunka
5x pomeranč
10x cukr
10x borůvky

Marie:
Kde si byl? Už jsem málem neměla z čeho vařit. Aspoň že máš vše.

Špatná sklizeň:


Waupee: Ahoj XXX. Kam tak spěcháš? Hledat borůvky? Ty už jsou všechny otrhané, nebo pod sněhem. Věděl bych o nějakých, ale také bych chtěl pomoci. Náš lid čeká v zimě hlad. V létě naše pole s kukuřicí pohltil rudý plamen. Ovšem na vašich polích jí byla hojnost. Přines mi dostatek kukuřice a já ti přinesu borůvky.

Cíl:
15x kukuřice Odměna: 10x borůvky

Waupee:
Děkuji ti. Díky tobě nebude náš lid mít v zimě hlad. Tady je tvá odměna. Jsou zmrzlé, ale čerstvé.

Nové letáky:

Šerif: Ahoj XXX. To je ale zima viď? Já musím ještě vyvěsit hromadu plakátů s tváří toho padoucha Breagona. Bohužel mi dochází letáky. Zajdi do tiskárny a popožeň je. Pak mi ty letáky přines. Pak si vyber odměnu…

Cíl: Tisk novin 2 hod Odměna: 10 x brambory

Šerif: Děkuji ti, co by si chtěl za odměnu? Brambory? Zvláštní přání. Pojď se mnou domů, mám jich plný sklep. Pak půjdu vyvěsit zbytek plakátů. Snad ho někdo pozná a dopadneme ho do konce roku.

Kdepak je hvězda:


Marie: XXX nepovaluj se. Nemáme hotovo. Sice je skoro připravená večeře, ale co Betlém? Kde si nechal hvězdu?! Že ti Henry zapomněl dát Betlémskou hvězdu? To je nadělení. Musíš nějakou vyrobit. Jdi k funebrákovi. Bude mít vše co potřebuješ.

Cíl: Výroba rakví 1 hod a mít nasazenou ostrou břitvu Odměna: Neznámý - Figarova břitva

Marie:
Ty jsi šikovný! Tvou břitvu políbila múza.Ta hvězda vypadá lépe než ta hvězda co měl Henry minulý rok.

Jmelí:


Marie: Kdepak máme jmelí? Co že? My žádné nemáme?! Okamžitě musíš do lesa. Jak bych pak dala šerifovi polibek bez jmelí? Když nějaké přineseš, něco ti dám.

Cíl:
Mýtit les 2 hodiny Odměna: dáreček od Marie (co to bude nevím)

Marie: To je krása! Nádherné a košaté jmelí. Už se těším na ten polibek… Na XXX. To je pro tebe zasloužíš si ho.
Je prostřeno:

Marie: Tak XXX, zvládli jsme to. Můžeme podávat večeři. Jen mi podej tu polévkovou mísu. Nemohu servírovat v tomto špinavém hrnci. Co to vyvádíš?! Doufám, že jsi si pořádně natloukl. Říkala jsem ti, že jsi se měl přezout. Teď si rozbil mísu a nemáme v čem servírovat.

Cíl: 1x hrnec Odměna: Vyznamenání – Posel dobré nálady

Marie:
Promiň, že jsem na tebe křičela, vše si napravil. Jsi opravdový posel dobré nálady. Pojď ke mně. Dostaneš pusu. Po jídle nás čekají dárky. Jsou už pod stromkem.

Novoroční nadělení (29.12. – 1.1.):

Bude to bouchat:

Henry: Ahoj XXX. Jsem jako rybička. Ta štědrovečerní večeře co jsi dělal s Marií mě postavila na nohy. Silvestr je za dveřmi. Je čas navštívit Číňana. Objednal sem celý krytý vůz rachejtlí. Slíbil jsem pár přátelům, že je tvůj vůz doprovodí. Koukej ať je ten vůz plný rachejtlí a ne sněhu. Něco se žene.

Cíl: Chránit osadníky 4 hodiny Odměna: 1000$

Henry: Stihl si to jen tak tak. Vůz nech tady pod tím přístřeškem. Začíná sněžit a ve sněhu by si uvázl nebo vyvrátil. Snad se na Silvestr zlepší počasí. Neviděl si šerifa? Měl sem s ním domluvenou partičku karet.

Stopy ve sněhu:

Waupee: Ahoj XXX. Hledám šerifa? Nevíš kde je? Vypadá to, že zapomněl pár svých věcí ve sněhu. Našel sem je kousek za městem. Víš, kde vedou ty podivné provazy na kůlech? No přece ty co vedou k Šerifovi a do doupěte ohnivého oře.

Cíl: Stavět telegrafní sloupy 2 hodiny Odměna: 1x šerifova hvězda a 1x role drátu

Waupee:
Tak co, už si šerifa našel? Ne? To je zvláštní, kde může být?
Něco se děje:

Henry: Zloději! Zloději!!! XXX! Někdo mi ukradl vůz s rachejtlemi. Honem sedni na koně a sleduj stopy ve sněhu. Už je ho pořádná výška. Řekl bych, že zloděj určitě dříve nebo později vyvrátí kolo. Nezdržuj se! Jeď za těmi zloději.

Cíl: Opravovat kryté vozy 6 hodin Odměna: 5x náboje a opasek

Henry: Tak co jsi zjistil XXX? Našel si náboje, opasek a zlomené kolo? Ukaž mi ten opasek… Ten je přeci šerifa! Snad mi nekrade rachejtle? I když si myslím, že se tu děje něco nekalého.

Je to on:


Marie: XXX! Ještě teď se klepu! Viděla sem ho! Kočíroval krytý vůz. Jela sem od své sestry z vedlejšího města a potkala sem ho na cestě. Z vozu se ozýval šramot! Jako by tam někdo kopal do bednění. Ale koho?! Ty se mě ptáš koho? Vždyť šerif ty jeho podobizny přibil snad všude! Koho jiného než toho ničemu Breagona! Najdi šerifa a pověz mu to!

Cíl: nic Odměna: nic

Marie: Jak to?! Nikde není? Vždyť sem ho včera viděla! Brblal o tom, že mu někdo přerušil telegrafní dráty…. Že to ráno opraví. To ti nevěřím! Že si našel šerifovu hvězdu! Nedá jí z ruky, leda že… Ten padouch určitě unesl šerifa!

O život:


Marie: Musíme ho zachránit. Ale kdyby si byl hledaný bandita, co unesl šerifa… Kam by si šel? Co by si dělal? Co že ty by si se šerifa zbavil!? A někde zakopal? Nebo nechal na pospas zvěři v lese? To snad ne! Ale mě nic jiného nenapadá. Něco zkus, ale honem! Půjdu s tebou, nevydržím čekat doma.

Cíl:
Kopat hroby 2 hod, jít na průzkum 2 hod a lovit kojoty 4 hod Odměna: 1500 exp

Marie:
Tak jsme hledali nadarmo. Po šerifovi ani stopy… Asi jsme dlouho otáleli. Počkej! Slyšíš to? Já to slyším taky. Vrzání kol a ten zvuk co sem slyšela naposledy! Je to za támhletěmi stromy. Stará cesta k opuštěnému dolu. Honem nesmí nám ujet!

Na konci cesty je hrob:

Marie: Honem slez z koně. Zastavili. Musíš být rychlý, jinak Šerifa zastřelí. Jestli trefí vůz kulka, vyletí šerif do povětří! Překvap ho zezadu. Vezmi si tenhle klacek.

Cíl:
Vyhraj duel s Breagonem (zbraň zpráchnivělý obušek) Odměna: Vypsaná odměna 10 000$
Marie: Pěkná rána! Ihned ho svaž! Nebo ti pláchne. Pomoz mi šerif je svázaný v zadu ve voze…

Spravedlnost je slepá:

Šerif: Děkuji vám dvěma za záchranu. Asi bych vám měl říci v teple domova, jak se to seběhlo. Ten padouch si to asi plánoval už od posledního nezdaru. Včera večer mi přerušil telegrafní spojení. Bylo to oděně hloupé mu takto naletět, ale šel jsem ho druhý den spravit. Omráčil mě, když jsem začal šplhat na sloup… Tam někde jsem ztratil svou hvězdu…

Cíl: Šerifova hvězda Odměna: Drahé kalhoty

Šerif: Ty já máš? Báječné. Vezmi si tyhle kalhoty. Zasloužíš si je. A abych to dopověděl… Pak si jen pamatuji, jak sem svázaný a neozbrojený mezi hromadou Henryho rachejtlí. Snažil sem se dělat rámus, ale nikdo mě neslyšel. Pak se nám v tom hlubokém sněhu vyvrátilo kolo… Hodiny sem mrzl ve voze. Sem tam sem vykopl nějaké předměty. Doufal jsem, že mě někdo bude hledat. Zachránili jste mě na poslední chvíli. Ten bídák měl pro mě už vykopaný hrob… Za tohle mu soudce jistě dá oprátku kolem krku.

Šibenice na kopci:

Šerif: XXX! Rád tě vidím. Jedu od soudce. Breagon dostal trest smrti. Už mu nikdo nepomůže. Prosím pomoz mi, musíme postavit šibenici…

Cíl: 1x Malé kladivo, 20 x dřevo, 2x laso a 10 x hřebíky Odměna: Rozsudek smrti

Šerif: Tak to by jsme měli. Zítra ráno se zhoupne a neuvidí ani ohňostroj, který Henry bude mít letos velkolepý....

Formalita:

Šerif: XXX poprosím tě ještě o jednu laskavost. Vyvěs oznámení o popravě ve městě.

Cíl: vylepovat plakáty 30 min a rozsudek smrti Odměna: 500 exp a 500$

Šerif:
Nezapomeň zítra přijít. Spravedlivý trest bude vykonán hned za úsvitu. Hned potom ho čeká pohřeb na místním hřbitově.

Vše je dimenzováno, aby tyto úkoly mohl splint skoro každý a využil sem stávající práce i produkty. Něco jsem dodal z bety. Jediný nový produkt je stromeček.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9585

Guest
Marie:Ahoj david ik,venku je dost ledu potřeboval bych to trošku posypat!
Cíl:Těžit uhlí(4 hodiny)
Požadavky:Těžit uhlí(4 hodiny)
Odměna:120 zkušeností
Závěrečný text:To jsi ale hodný moc jsi mi pomohl!

Hennry:Koukal jsem že jsi moc hezky posypal led před saloonem!Potřeboval bych nějákého lososa!Pomůžeš mi?
Cíl:rybolov,2 hodiny!
Požadavky:3 lososy! a 2 hodiny rybolovu!
Odměna:100 dolarů
Zavěrečný text:Výborně konečně mohu hostům podávat lososa!

Wappue:Náš kmen nemá dostatek zlatých figurek na to aby je mohl vyměnit za peníze!Nenajdeš mi pár figurek?
Cíl:Prodávat zbraně indiánům
Požadavky:4 zlaté figurky!
Odměna:Mustang
Závěrečný text:Děkuji,tak šťastné a veselé!

Hennry:Dnes jsem koukal a napadla pěkná kopa sněhu potřeboval bych aby jsi sehnal lopatu!
Cíl:Kopat hroby
Požadavky:1 lopata
Odměna:1 atribut na charisma
Závěřečný text:děkuji

Šerif:Jak jsi se opovážil kopat hroby před Vánoci?Půjdeš pěkně pod zámek.Nebo taky....
Dej mi 5 stříber a můžeš jít
Cíl:těžit stříbro
Požadavky:5 stříber!
Odměna:100 dolarů
Závěrečný text:Che che,děkuji!

Marie:Ty jsi tomu dal dát šerifovi tolik stříber.Dej mu co proto a dostaneš odměnu!
Cíl:poraž šerif!
Požadavky:poraž šerifa!
Odměna:5 stříber
Závěrečný text:Výborně


Šerif:Jsi lepší než já,tady máš mojí zbraň a k tomu ještě malé překvapení ale to musíš něco udělat....
Cíl:Těžit ropu
Požadavky:těžit ropu(4 hodiny)
Odměna:Přesný deringer a Zlatá ozdoba!
Závěrečný text:Tak a máš to!

Vánoce-zima
Hennry:Zítra jsou vánoce a chtěl bych abychom se sešli všichni ze saloonu!Obsarej my prosím nějáké dřevo aby tu bylo hezky
Cíl:mýtit les
Požadavky:5 dřev
Odměna:125 zkušeností
Závěrečný text:bude tu hezky útulno

Vánoce-Štědrý den:
Hennry:Tak a je tu štědrý den z vedlejšího města mi sem jede spoustu dárku ale bohužel jejich doručovatel onemocněl,zaskočíš za něj?
Cíl :ponny expres
Požadavky:ponny expres(2 hodiny)
Odměna:Appolosa
Závěrečný text:A dárečky jsou pod stromečkem

Vánoce-Štědrý večer
Marie:Tak,pojď si sednou ke mě a dát si se mnou lososa co jsi nám ulovil,mm,výborný je to losos ale chtělo by to ještě aby přišel šerif,co na mě tak koukáš?v tom duelu jsi ho dost zranil tak jdi za ním a omluv se mu,a pozvi ho k nám!
Cíl:jdi za šerifem ke stolu
Požadavky:promluv si s ním
Odměna:100 zkušeností
Závěrečný text:Dobře,půjdu

Vánoce:Rozbalování dárků
Šerif:protože jsi ke mě přišel a pozval jsi mě tak máš ode mne taky překvapení..(hráč se mu vmísí do řeči)ale šerife než ty dáš něco mě já Ti taky něco dám
Cíl:Dej si jakou duelovou zbraŇ pistoli co jsi dal šerifovi a dej mu ji
Požadavky:Přesný deringer
Odměna:nic
Závěrečný text:To jsi nemusel tady máš ode mne!

Vánoce-copak je v dárečku?
Šerif:tak to otevři
Cíl:eek:tevři dáreček
Požadavky:vánoční dáreček
Odměna:Přesný revolver NO 1
Závěrečný text:Snad ji hned neprodáš!

Vánoce-koledy
Hennry:nemáme tady pianistu co by zahrál na piáno vánoční koledy,nechceš se toho ujmout?
Cíl:zahraj na piáno
Požadavky:Nic
Odměna:251 zkušeností
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoce pro sirotčinec (1.-23.12.)
Marie Roalstad: Zdravím tě Eligia, představ si, co se mi dnes ráno přihodilo… Byla jsem se podívat na vánoční trhy a u dřevěného betlému stála malá blonďatá dívenka a hleděla na veliký Vánoční stromek, který byl postaven uprostřed náměstí. Zeptala jsem se jí, jestli se těší na Vánoce a zda již napsala Ježíškovi dopis. Dívenka posmutněla a koktavým hláskem mi odpověděla, že se nenarodila ve správné rodině a tak žije v sirotčinci s dalšími dětmi. Chtěla jsem ji rozveselit a tak jsem ji řekla, že Ježíšek chodí do všech domovů, aby udělal radost dětem i dospělým. Ale měla jsem raději mlčet, holčičce začaly téct slzy po tváři a pak mi sdělila, že k nim Ježíšek nikdy nechodí. Rozhodla jsem se tedy, že těmto dětem udělám radost já, ale sama na to nestačím a proto tě žádám o pomoc.
Cíl: věnuj 500 $
Odměna: +1 do charisma a dobrý pocit
Marie Roalstad: Mnohokrát děkuji. Běžím sehnat nějaké dárky pro děti…

Vánoční věnec
Marie Roalstad: O Vánocích by na stole neměl chybět věnec. A byla jsem se podívat v tom sirotčinci a oni nemají ubrusy, nenapadá tě co s tím? Slyšela jsem, že indiáni umí ušít krásné ubrusy…
Cíl: dones 10 pomeranč, 10 bobule, 10 tabákové listy a 5 role drátu
Odměna: 150 exp
Marie Roalstad: Skvělé, jdu hned nějaký věnec udělat a ty zajdi promluvit s indiány.

Vánoční ubrus
Waupee: Vánoční ubrus? To je pro nás hračka, ale potřebujeme nějaké věci na výrobu. A jak jistě víš, indiáni rádi obchodují. Ve skladu nám došly zásoby doutníků.
Cíl: dones 5 role sukna a 5 bavlna na výrobu ubrusu a dones nám 2 doutníky, ať nám jde práce lépe od ruky
Odměna: Vánoční ubrus
Waupee: Tvé doutníky jsou opravdu chutné a silné, rádi s tebou budeme obchodovat i příště….

Vánoční ubrus – pokračování
Marie Roalstad: Tak jak si pochodil u indiánů? Doufám, že pro nás tuto malou službu udělali…
Cíl: dones Vánoční ubrus
Odměna: 250 exp
Marie Roalstad: výborně, vánoční výzdoba je v plném proudu… děti budou mít konečně opravdové Vánoce.

Vánoce – přípravy I.
Marie Roalstad: Vypadá to na skvělé vánoce, ale nesmíme polevit… Začneme s přípravami, prosím zkus sehnat veliký strom a dones nějaké dříví na topení.
Cíl: Kácet stromy (5 hodin) a 20 dřeva
Odměna: +1 do síla
Marie Roalstad: jde nám to jedna radost… Jen ten čas strašně letí…

Vánoce – přípravy II.
Marie Roalstad: Stromek bez ozdob nevypadá Vánočně, nemyslíš?
Cíl: promluv s Barman Henry Walker
Odměna: -
Marie Roalstad: …….

Vánoce – ozdoby I.
Barman Henry Walker: Ozdoby na Vánoční stromek? Já žádné bohužel nemám, ale slyšel jsem, že je vyrábí Shark… Večer ke mně chodí na whisky a poker, zeptám se zda-by Ti nějaké udělal. Stav se tu zítra a uvidíme, co se s tím dá dělat.
Cíl: vyčkej 1 den
Odměna: -
Barman Henry Walker: řekl jsem až zítra….

Vánoce – ozdoby II.
Barman Henry Walker: No to je dost, že jdeš… Vyhlížím tě již od brzkého rána a ty jdeš až teď… Mluvil jsem se Sharkem a říkal, že ti pár ozdob udělá… ale jako na potvoru mu došel materiál a uhlí na roztavení materiálu. Dones vše potřebné a já mu to předám.
Cíl: 5 uhlí, 4 stříbro, 3 drahokamy a 2 kočičí zlato
Odměna: ozdoby
Barman Henry Walker: ozdoby Shark donese Marii, ty bys je určitě rozbil.

Vánoce – ozdoby III.
Marie Roalstad: Ozdoby?!? Mě nikdo žádné nedával…. Pokud bude stromek bez ozdob, budou to smutné Vánoce. Nemohl by ses někde zeptat? Určitě někdo něco musel vidět.
Cíl: promluv si s Šerif John Fitzburn
Odměna: -
Marie Roalstad: ……..

Vánoce – ozdoby IV.
Šerif John Fitzburn: Krádež a o Vánočním klidu? No to tu ještě scházelo… Nikdo mi nic neříkal, ale půjdeme se podívat, třeba najdeme nějaké stopy.
Cíl: Jít na průzkum (8 hodin)
Odměna: 200exp
Šerif John Fitzburn: stopy vedou ke známému zloději, zajdeme k němu…

Vánoce – ozdoby V.
Šerif John Fitzburn: No to snad ne?!? Dobrovolně nám to prý nevydá a já jsem si zapomněl doma svůj kolt, to se mi snad zdá, jsem to ale hlava děravá…
Cíl: poraž zloděj
Odměna: +2 do střílet a zloděj dojde vrátit Marii ozdoby
Šerif John Fitzburn: netušil jsem, že jsi tak dobrý střelec... asi s tebou někdy zajdu na lov…

Vánoce – přípravy III.
Marie Roalstad: Slyšela jsem o tvé přestřelce se zlodějem, snad ses moc neunavil, máme ještě hodně práce…. Již brzy je štědrý den a já jsem ještě neudělala nic k jídlu, pomůžeš mi s tím?
Cíl: dones 3 teplé jídlo, 3 sklenice vody, 1 šunka, 1 biftek, 1 krocaní stehno, 1 pstruh
Odměna: 500exp a vánoční item (zatím mě nenapadá jaký)
Marie Roalstad: výtečně, tak snad už máme vše… Zajdi za mnou po štědrým dnu a já ti povyprávím, jak se to dětem líbilo.

Vánoce – konec (25.12. během dne)
Marie Roalstad: No co ti budu povídat…děti byly úplně nadšené, běhaly sem a tam a nevěřily vlastním očím. Takového smíchu a radosti jsem dlouho neviděla, paní vychovatelka dokonce s dětmi zazpívala vánoční koledy…no bylo to báječné. Po večeři za mnou přišla ta malá dívenka a strašně mi děkovala, a že nikdy v sirotčinci nebylo takhle veselo… Prozradila jsem dětem, že jsi mi s tím hodně pomáhal a ony Ti na oplátku něco vyrobily.
Cíl: -
Odměna: ocenění za pomoc v sirotčinci a cukroví – 2 bonbony, 2 perníky, 2 sušenky, 2 oves, 2 lékořice a 2 marcipán
Marie Roalstad: za rok si to zopakujeme, spolupráce s tebou mi dělala jen radost. Mnohokrát ti děkuji, hlavně za tu radost u dětí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
10.12-16.12
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (ozdoby)
Barman Henry Walker:
Ahoj Athény,už jsi mě párkrát pomohl a tvou pomoc bych zase potřeboval.Ano máš pravdu,potřebuji to tu vyzdobit … nedívej se tak na mne stejně bys to tu celé vánoce proseděl.
Požadavky:
-5x Havraní pero
-1x Dřevo
-6x Bavlna
-2x Pomeranče
Odměna:
-1x Pila
-12$
-40 zkušeností
Barman Henry Walker:Oh,děkuji moc.Ta bavlna vypadá jak sníh ale proč ty pera se dřevem?Hm … říkám to nerad ale opravdu tu mám moc pavučin.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (stromek)
Barman Henry Walker:Výzdoba bez stromku není ono,jdi najít nějaký pěkný stromek a dones ho.
Požadavky:
-1x Pila
-86$
Odměna:
-75$
-20 zkušeností
Barman Henry Walker:Co,lesník tě nachytal?Dobře,když už jsi stromek zaplatil tak si ho vyzvednu a zaplatím ti za něj … ale pokutu nezaplatím,neměl jsi kácet na pozemku toho zbohatlíka Smithela ale někde.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (ryba)
Barman Henry Walker:
Málem bych zapomněl,večeři určitě udělám sám ale nemám rybu.Prosím dones mi nějakou živou rybu,ale ne pstruha.
Požadavky:
-5x Losos
Odměna:
-60 zkušeností
-150$
Barman Henry Walker:Děkuji,ale ženě ani muk!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
20.12-23.12
Vánoční svátky (oznámení)
Barman Henry Walker:
Athény,mám pro tebe práci.Žena mě neviděla jak dělám ty věci a myslí že jsi mi znovu pomohl.Proto jsem se rozhodl udělat vánoční oslavu.Co potřebuji?Žena určitě pochopí když mi pomůžeš vyvěsit plakáty,a taky budeš hodný když na náměstí budeš prodávat noviny.
Požadavky:
-2 hodiny Vylepovat plakáty
-1 hodinu Prodávat noviny
Odměna:
-2x Vstupenka na oslavu
-10 zkušeností
Barman Henry Walker:Zde máš vstupenky zdarma,proč dvě?Copak seti nikdo nelíbí?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (koledy)
Barman Henry Walker:
Athény,málem bych zapomněl.Potřebuji nějaké písně,chtěl jsem tě požádat aby jsi také donesl ryby ale o to se postarám.
Požadavky:
-2 hodiny Vylepovat plakáty
-1 hodinu Prodávat noviny
-23x Zpěvník
Odměna:
-2x Vstupenka na oslavu
-10 zkušeností
Barman Henry Walker:Zde máš vstupenky zdarma,proč dvě?Copak seti nikdo nelíbí?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (koledy)
Waupee:
Hej Athény pojď sem,zaslechl jsem že pořádáte nějaký svátek nebo co a potřebujete zpěvníky.Nevím kolik jich potřebujete ale nedávno se nás pastor pokoušel převést „na pravou víru“.Sice se mu to nepovedlo ale nechal nám tam pár biblí a zpěvníky.
Požadavky:
-
Odměna:
-12
-26x Zpěvník
Waupee:Tak,zde sije vem.Můj dědeček je stejně chce vyhodit.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
24.12
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (podivný svátek)
Waupee:
Athény,zase máte vy bledé tváře nějakou hloupost?Slyšel jsem že to jsou vánoce a dáváte si dárky.Dám dárek jen přátelům a jediný takový je Henry,prosím pomož mi s tím.
Požadavky:
-4x Kůže
Odměna:
-120 zkušeností
-1x Mokasíny
Waupee:Ha ha,apríl!Určitě sis myslel že tebe neberu jako přítele ale neboj,beru tě.Jejda,apríl vlastně není na vánoce,omlouvám se ale neboj … chci aby sis ten dárek nechal.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (oslava)
Barman Henry Walker:
Ahoj,dnes jeta oslava tak hlavně přijď.
Požadavky:
-2x Vstupenka na oslavu
-mít nasazen Zpěvník
-stát u města v kuse od 19:00-22:00
Odměna:
-80 zkušeností
Barman Henry Walker:Dobré že jsi došel,zítra je zavřeno ale prosím přijď mi v podvečer pomoct s úklidem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25.12
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (dárky)
Šerif John Fitzburn:
Dobré ráno Athény,zde máš můj dárek.
Požadavky:
-1x Elixír
Odměna:
-1x Sedlo
-1x Mustang
Šerif John Fitzburn:Páni díky za lék,poslední dobou mi není zrovna nejlépe.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (dárky)
Marie Roalstad:
Páni To je po ránu zima,ještě že sedíme v teple,tu máš můj dárek.
Požadavky:
-2x Drahokamy
Odměna:
-1x Obraz
Marie Roalstad:Děkuji za náušnice,jsou nádherné!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoční svátky (úklid)
Barman Henry Walker:Opravdu děkuji že jsi došel,pusťme se do toho.
Požadavky:
-splnit úkol Oslava
-mezi přijmutím a plněním úkolu stát na stejném místě jak u úkolu „oslava“
Odměna:
-3x Whiskey
Barman Henry Walker:Zde je můj dárek k vánocům,a neopij se.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zlost(Stromeček) Tento úkol by se Vám zobrazil 1.12 do 2.12.
Barman Henry Walker:Ahoj -Padre-!Nemohl by jsi mi pomoct?Dnes jsem šel se sáňkami pro vánoční stromeček.Chtěl jsem překvapit bratra.Když jsem ale šel do lesa,tak vyběhli sobi a povalili mě.Považoval bych to za docela normální,ale...Ti sobi byli zapřažení do saní a na nich seděl nějaký tlusťoch v červeném obleku.Prosím tě,běž mi pro nějakou jedličku a pak dořešíme toho tlusťocha.
Cíl:Dones Henrymu jedličku.
Zapotřebí:Jedlička 0/1(Získat při práci Kácet stromy)
Závěrečný text:Ano,děkuji ti....Ta se mu bude líbit.Jsem ti vděčný.
Odměna:20$ 100xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zlost(Stopy ve sněhu) Tento úkol by se Vám zobrazil 2.12. do 3.12.
Barman Henry Walker:Jak už jsem říkal.Stalo se to v lese.Mohl by jsi to jít prozkoumat prosím?
Cíl:Podívej se do lesa a zjisti co je na Henryho příběhu pravdy.
Zapotřebí:Jít na průzkum(4hodiny)Jít do lesa(Les je na mapě označen bílou tečkou)
Závěrečný text:Po několikahodinovém pátrání konečně vidíš ve sněhu stopy sání.Na jednom místě však končí co to je za zvláštní případ?
Odměna:500xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zlost(Celý příběh) Tento úkol by se Vám zobrazil 3.12. do 5.12.
Šerif John Fitzburn:Říkáš že ty stopy sání najednou skončily?Možná,že když mi přineseš sklenici mého oblíbeného nápoje,tak se do toho případu pustím.
-Padre-:Takhle Johna nepřesvědčím....musím mu přinést sklenice whisky!
Cíl:Přines Johnovi dvě sklenice whisky
Zapotřebí:Whisky 0/2
Závěrečný text:Áááá...děkuji,a přinesl jsi mi dokonce DVĚ sklenice!Dobře můžeme se pustit do pátrání.
Odměna:10$ 200xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pátrání(Obruč) Tento úkol by se Vám zobrazil 6.12.
Šerif John Fitzburn:Vážně...tady žádné stopy nepokračují....to je záhada.Dívej se!Železná obruč.A je pěkně velká od čeho může být?
Cíl:Nic
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Páni...to je pořádná obruč!A podívej!Tady je zahnutá...jako od saní.
Odměna:Zahnutá železná obruč
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pátrání(Santa Klaus) Tento úkol by se Vám zobrazil 7.12.
Šerif John Fitzburn:Slyšel jsi tu ránu?Myslím že jde od východu.Pojď...rychle!
Cíl:Jdi směrem odkud se ozvala rána
Zapotřebí:Jdi k SANTA KLAUSOVI(Santa Klaus je na mapě znázorněn jako bílá tečka)
Závěrečný text:HONEM!
Odměna:200xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Santa Klaus(Obruče) Tento úkol by se Vám zobrazil 8.12. do 10.12.
Santa Klaus:Prach a broky kdo jste?Tak šerif a jeho pomocník!A kdo jsem já?To mě neznáte já jsem hou hou hou Santa Klaus!Hahaha!No a jak vidíte tak mi odpadla obruč od saní a já nemohu letět dál.No to nevíte,že Santa Klaus létá?Ale....Prosím Vás,sežeňte mi novou obruč na sáně.
Cíl:Získej Santovi želenou obruč
Zapotřebí:Železné tyče 0/1
Závěrečný text:Ano,děkuji ti mnohokrát.....Teď to jen takhle ohnu ááááá už je to hotové.
Odměna:350$ 500xp

Santa Klaus(Čerstvé Dřevo) Tento úkol by se Vám zobrazil 11.12. do 13.12.
Santa Klaus:Pánové....pomohli byste mi ještě jednou?Když jsme opravovali ty obruče,tak dřevo v tom sněhu začalo tlít a odpadávat.....Nepřinesli byste mi nějaké nové?Moc vám děkuji.
Cíl:Přines Santovi dřevo na jeho sáně
Zapotřebí:Dřevo 0/5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Santa Klaus(Poděkování) Tento úkol by se Vám zobrazil 14.12.
Santa Klaus:Velice Vám děkuji pánové,že jste mi pomohli opravit mé sáně!Tady máte odměnu!
Cíl:Přijmi odměnu
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Líbí se vám?
Odměna:???Mastičkářská souprava???
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vánoce(Trable) Tento úkol by se Vám zobrazil 17.12 do 20.12.
Marie Roalstad:Ahoj -Padre-!Zrovna chci zdobit stromeček pro mou sestru....Nevím však,čím ho mám ozdobit.Nemohl by jsi mi pomoci?Ano?Velice Ti děkuji!
Cíl:Dones Marii nějaké ozdoby
Zapotřebí:3xMouka 4xCukr 4xRole drátu 3xPomeranče 1xVlajka Unie
Závěrečný text:Jééé...Velice ti děkuji...z mouky udělám perníčky,cukrem je osladím,z drátu udělám ozdoby,pomeranče usuším a vlajku dám jako praporek...moc ti děkuji!!!Tady máš odměnu.
Odměna:300$ 500xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vánoce(TrableII) Tento úkol by se Vám zobrazil 20.12. do 23.12.
Marie Roalstad:-Padre-...dnes nevím co si mám počít....běhám od plotny k plotně a nemám čas na dárky.Mohl by jsi mi pomoci?Sháním dárek pro Henryho,Waupeeho,Johna,mou sestru a jejího muže.Mohl by jsi mi ty dárky prosím obstarat?Pomůžeš mi?Děkuji ti!A poradím ti:muž mé sestry je strašný knihomol tak...
Cíl:Sežeň dárky pro Johna,Henryho,Waupeeho Mariinu sestru a jejího muže
Zapotřebí:3xDoutníky 4xTabákové listy 1xZpěvník Tisknout noviny West Stars(4hodiny) 2xWhiskey 1xPrsten 1xDýmka míru 2xRole sukna
Závěrečný text:Velice ti děkuji!Sama bych to nikdy nestihla.Takže co tu máme...pro Henryho doutníky a tabákové listy,pro muže mé sestry je tu zpěvník a...ty jsi dřel u novin jenom proto abys mu zajistil předplatné novin na půl roku páni...bude nadšený...pro Johna jsi sehnal whiskey...co by se pro něj dalo taky jiného vymyslet...pro mou sestru jsi koupil prsten...bude nadšená!A co je tohle?Pro mě jsi koupil role sukna ,jé děkuji ti...modrou mám nejradši!
Odměna:200$ 100xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Indiánské Vánoce(Dárky) Tento úkol by se Vám zobrazil 20.12 do 23.12.
Waupee:Zdravím tě -Padre-!Slyšel jsem,že bledé tváře slaví zimní svátky a říkají jim Vánoce.Chtěl jsem si také zdobit stromeček,ale Henry říkal,že budeme mít společný v baru,prý jsi mu pomáhal mu ho sehnat.Každopádně jsem také slyšel že bledé tváře si dávají dárky.Já teď nemohu jít nějaké shánět...mohl by jsi mi pomoci?Chtěl bych dárky pro Marii,Johna a Henryho.Pomůžeš mi?Vážně?Jsem ti velice zavázán!
Cíl:Sežeň dárky pro Johna,Marii a Henryho
Zapotřebí:1xUdice 4xPodkova 6xVlna 2xBizoní Kožešina Závěrečný text:Ano to se jim bude líbit.A mě jsi sehnal bizoní kožešinu...děkuji ti,už nemusím spát na holé zemi.
Odměna:500$ 500xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dárky(Zaneprázdněn) Tento úkol by se Vám zobrazil 20.12 do 23.12.
Šerif John Fitzburn:Ahoj -Padre-!Chtěl bych pokupovat dárky,ale nemám čas...mohl by jsi pro Marii,Henryho a Waupeeho sehnat?Ano?Děkuji ti!
Cíl:Sežeň dárky pro přátele ze saloonu
Zapotřebí:1xOrlí pero(Možno získat při práci Plašit ptáky z pole)3xČtvrťák 6xLístek na vlak 1xSedlo
Závěrečný text:Ano velice ti děkuji jsem ti zavázán.A co to tu vlastně máme?Orlí pero pro Waupeeho,čtvrťáky pro Henryho...ááá já zapomněl že Henry vlastně sbírá drobné mince...6 lístků na vlak...to je pro Marii její sestru a jejího muže...ano Marie může zajet pro její sestru a jejího muže...Dobře,jsem ti zavázán...Jééé a mě jsi koupil sedlo na mého nového koně moc ti děkuji!
Odměna:400$ 500xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dárky(Objednávka) Tento úkol by se Vám zobrazil 22.12. do 23.12.
Barman Henry Walker:Zdravím tě -Padre-!Dárky mám objednané,ale nemohu se hnout z baru...nemohl by jsi mi ty dárky vyzvednout?Ano?Velice ti děkuji!
Cíl:Dojdi pro Henryho dárky
Zapotřebí:Jdi k POŠTĚ(Pošta je na mapě vyznačena bílou tečkou...je jich na světě víc,možná bude chvíli trvat než najdeš tu správnou)
Závěrečný text:Ano jsou to mé dárky tady máš odměnu.
Odměna:200$ 200xp
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dárek(Pro Tebe) Tento úkol by se Vám zobrazil 24.12. do 25.12.
Barman Henry Walker:Chtěl bych ti poděkovat za to,jak jsi mi ochotně pomáhal...Tady máš svůj dárek!
Cíl:Otevři svůj dárek
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Je po mém strýčkovi snad se ti bude líbit.
Odměna:Hnědý cylindr
Dárek(Pro tebe) Tento úkol by se Vám zobrazil 24.12. do 25.12.
Šerif John Fitzburn:Veselé Vánoce -Padre-!Chtěl bych ti poděkovat za tvou pomoc a prožité dobrodružství s tebou a...tady máš dárek!
Cíl:Otevři svůj dárek
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Koupil jsem ho pro tebe!Není krásný?
Odměna:Quarter horse
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dárek(Pro tebe) Tento úkol by se Vám zobrazil 24.12. do 25.12.
Marie Roalstad:Děkuji za všechno co jsi pro mě a mou sestru vykonal a tady máš dárek od nás obou.
Cíl:Otevři svůj dárek
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Šily jsme ho celý den!Snad se ti líbí.
Odměna:Černý plášť
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dárek(Pro tebe) Tento úkol by se Vám zobrazil 24.12. do 25.12.
Waupee:Chtěl bych ti poděkovat za to,že jsi pro všechny lidi v saloonu sehnal dárky...tady máš ten tvůj.
Cíl:Otevři svůj dárek
Zapotřebí:Nic
Závěrečný text:Nechal jsem ho pro tebe speciálně vyrobit!Snad se ti bude líbit.
Odměna:Stříbrný bizon


ABY JSTE MOHLI PLNIT ÚKOLY,MUSÍTE MÍT SPLNĚNÉ TY,KTERÉ JSOU PŘED NIMI!!!
 

DeletedUser7906

Guest
Série úloh- Vánoce


25.listopadu
Vánoce-Adventní věnec
Marie Roalstad: Ahoj Standis8, mohl by jsi mi pomoct? Dnes už je 25.listopadu a já jsem si nesehnala adventní věnec! Nutně ho potřebuji, moje rodina tento zvyk dodržuje několik let! Byla by pohroma, kdyby se mi ho nepodařilo sehnat. Seženeš pro mně potřebné ingredience?Ale pospěš si, první svíce se zapaluje už 28.listopadu!

Cíl:Sežeň tyto předměty:
Role drátu
2x Bobule
2x Tabákové listy
Svíčky (Kopat hroby)

Odměna: 300 XP
300 $

Marie Roalstad:Děkuji Ti, věnec už si vyrobím sama.Jsem ráda, že tenhle rok nepokazím rodinnou tradici.Mám tu pro tebe malou pozornost.

PODMÍNKA: Tento úkol lze splnit od 25.11 00:00 do 27.11 23:59




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.prosince
Vánoce-Přípravy

Šerif John Fritzburn:Ahoj Standis8! Domluvili jsme se, že Vánoce letos uspořádáme zde v salónu.Jelikož zde máme všichni moc práce, potřebujeme od tebe, aby jsi nám sehnal některé věci.Zde je seznam:

Cíl:
2x losos
2x pstruh
2x teplé jídlo
2x sklenice s vodou
2x šunka
2x biftek
2x rajče

Odměna:500 XP, 500 $

Šerif John Fritzburn:Moc Ti děkuji za pomoc, nevím jestli bychom to bez tebe zvládli sehnat.

PODMÍNKA:Tento úkol lze splnit od 1.12 00:00 do 23.13 23:59

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoce-Přípravy II
Barman Henry Walker:Hej, Standis8! Pojď ke mně.Vyslechl jsem Tvůj rozhovor s Johnem.To co ti řekl není vše, vždyť by tu byla nuda.Potřebuji, abys pro mně sehnal lepší zboží.

Cíl:2x Doutníky
2x Tequila

Odměna:100 XP, 100 $

Barman Henry Walker:Děkuji Ti, doufám že si Tě John nevšiml.Polož to sem, tady to nebude
vidět.Prosím, nic mu o tom neříkej, on chce letos mít klidné svátky.
10.prosince
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoce-Dárky
Marie Roalstad:Ahoj,chci Tě o něco poprosit.Všichni říkali že už mají dárky (dokonce i pro mně) sehnané a já pořád nemám žádný.Mohl by jsi mi něco nakoupit? Pro šerifa bych chtěla nejspíše nějakou zbraň.Už vím,kup mu revolver NO 1.Pro Henryho něco do kuchyně.Mohl by jsi sehnat hrnec?A u Waupeeho mám jasno.Tomu sežeň dýmku míru.Tady máš nějaké peníze, obzvlášť za revolver zaplatíš velkou částku.

Cíl:Dýmka míru
Hrnec
Revolver NO 1

Odměna:2500 $ , 500 XP

Marie Roalstad:To jsi to opravdu všechno sehnal?Opravdu Ti moc děkuji.Peníze co Ti zbyly si můžeš nechat.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
22.prosince
Vánoce-Stromeček
Marie Roalstad:Zdravím Tě, Standis8. Mám na tebe prosbu.Potřebovali bychom nějaký hezký stromeček.Ne moc velký, ne moc malý.Jsi schopen sehnat stromeček vhodný do našeho salonu?

Cíl:Stromeček(Kácet stromy)

Odměna:200 XP, 200 $

Marie Roalstad:Děkuji Ti, je opravdu překrásný!Jak dlouho jsi ho hledal? Do salónu je úplně na míru.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
23. prosince
Vánoce-Stromeček II

Marie Roalstad: Dobře, že jdeš.Mám tu docela frmol.Nikdo mi nechce pomoct,tak potřebuji tebe!Mezitím co tu já udělám výzdobu salonu, mohl by jsi ozdobit stromeček.Moc by si mi tím pomohl


Cíl:50 PB na Manuální zručnost(i s bonusem)

Odměna:Ozdobený stromeček

Marie Roalstad:Ozdobil jsi ho opravdu krásně.



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vánoce-Stromeček III

Marie Roalstad: Teď musíme vybrat jen nějaké pěkné umístění

Cíl:Ozdobený stromeček

Odměna:300 XP, 300 $

Marie Roalstad: Myslím si, že jsme vybrali dobré místo pro tento stromek.Děkuji Ti za pomoc.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

24.prosince
Vánoce-Překvapení

Marie Roalstad
: Ahoj, dobře že jdeš, zato jak jsi nám všem pomohl tak jsme si pro tebe připravili dárek.Doufám že si TI bude líbit.

Cíl:--------------------------------
Odměna: Ocenění:Pomocník o Vánocích,Vánoční svetr

Marie Roalstad:Šťastné a veselé!



 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vánoční úlohy

(Vánoční ozdoby od 1.12.)
Henry: No konečně Busher3! Už jsem myslel že nepřijdeš.Potřebuji ozdobit salon a nemám čas si je opatřit.Prosím vyrob mi nějaké.
Cíl: Vánoční ozdoby
odměna: $ 20 XP 100
Henry: Děkuji! Tady máš slíbenou odměnu. Zdá se ti to málo?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Tvorba vánočních ozdob pro Henryho)
Dílna: Tak tebe posílá Henry,abys mu vyrobil nějaké ozdoby?
Tak se do toho dáme...
Cíl: 5x kočičí zlato, 5x stříbro, 5x drahokam, 5x Role drátu,
Schopnost manuální zručnost 50 bodů,
Odměna: Vánoční ozdoby
Dílna: Líbí se ti ? Doufám, že Henrymu také.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ .
.
(Baborky - možno plnit pouze 4.12.)
Henry : Ahoj, dnes bych potřeboval nařezat Barborky a nemohu se hnout ze salonu
Cíl: práce:Kácet stromy 1h. předmět Barborky (získáš je při kácení stromů)
Odměna: XP 100
Henry: Moc ti děkuju, zachránil jsi mě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Mikulášské oslavy-možno plnit 5. a 6.12.)
Mariel: Dnes se pro děti ve městě pořádají mikulášské oslavy a my nemáme čerta.
Zúčastníš se?
Rozhodnutí: ANO série úkolú pokračuje
NE série úkolú končí

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
(Mikulášské oslavy II.)
Marie: Prosím sežeň nějaké sladkosti pro děti.
Cíl: 5x pomeranče,
Odměna: $ 10 XP 10 předmět maska čerta
Marie: Mnohokrát děkuji.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Vánoční strom)
Henry: Doufám že mi pomůžeš. Potřeboval bych vánoční strom.
Cíl: práce Kácet stromy,dokud nenajdeš strom (tak cca 3h)
Odměna: $ 150
Henry: Už se těším, až ho ozdobíme.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
(Příprava vánoční tabule - možno plnit od 10.12)
Marie: Potřebuji s Henrym připravit vánoční hostinu.Spoléhám na tebe
Cíl: 10x krocan, 20x tabák, 20x cukrová třtina, 10 bifteků, 15x pomeranč, 10x rajče
Odměna: XP 1000
Zadavatel: Děkuji, to tě muselo vyčerpat. Pojď a posaď se.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Štědrý večer)
Henry: Vyber si dárek.
Cíl: -
Odměna: Santův plášť (+2 každý atribut, patří do prázdninového setu) nebo Taneční šaty nebo Drahý žaket
Henry: Veselé Vánoce

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Úklid po vánocích možno plnit od 27.12 do 30.12)
Henry: Tak a máme to za sebou.Pomoz mi s úklidem.
Cíl: Lopata, Vidle, Krumpáč, 4x Hřebíky, Sněhulákovo koště.
Odměna: Sněhulákovo koště
Henry: Děkuji za pomoc. Vezmi si za odměnu to koště!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Sněhulák)
Henry : Najdi sněhuláka a poraž ho.
Cíl: 6h Jít na průzkum, Poraž sněhulák
Odměna: Sněhulákovo koště
Henry: To je dobře, že jsi ho porazil.Už jsem se bál, že nebude čím zamést.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Od 6.12.
Záchrana Vánoc (Průšvih na obzoru)
Šerif John Fitzburn: Psst, Kayi, mám pro tebe velmi tajnou informaci. Dnes se mi ozval Santa Klaus a prý jsou letošní Vánoce ve velkém ohrožení. Nevím, o co se přesně jedná, ale požádal mě, zda bych nemohl poslat někoho spolehlivého do jeho sídla. Ten trouba mi ale neřekl, kde se to jeho sídlo nachází.
Cíl: Jdi na průzkum a zjisti, kde by se Santovo sídlo mohlo nacházet.
Požadavky: Jít na průzkum (3 hodiny)
Šerif John Fitzburn: Skvěle, jeho sídlo se nachází v severní části mapy, jdi co nejrychleji za ním. Nerad bych přišel o nejlepší svátky v roce.
Odměna: 50 zkušeností

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Záchrana Vánoc (Pomoc pro Santu)
Santa Klaus: Ach, kdo jste, co tady děláte.. Jak jste objevil moje sídlo, tak teď ty Vánoce už opravdu mohu zrušit.
Aha, tebe poslal John Fitzburn, díky bohu. Je to hrozné, musíš mi pomoci, Vánoce se kvapem blíží a já nemam vůbec nic nachystané. Skřítci mi utekli, dárky nemám, sáně se rozbily a soby mi zmizeli a abych nezapomněl, čepice mi je od loňských Vánoc malá. Dojdi nejdříve za skřitky, dones jim tento dopis s mojí omluvou, asi jsem se k nim nechoval nejlépe.
Cíl: Najdi Santovy skřítky a přemluv je, aby mu pomohli sehnat dárky. Nachází se nedaleko Santova sídla.
Požadavky: Najdi skřítky.


Skřítci: Aaa.. Vítej cizinče. Vsadím se, že tě za námi posílá Santa Klaus a chce, abychom se vrátili a pomohli mu s vánočními přípravami. My máme ale dovolenou. Celý rok připravujeme materiál na nadcházející Vánoce a Santa nám nedá ani odměnu. Když nám seženeš pár tabáků do doutníků a šunku, přečteme si Santův dopis a promyslíme si návrat do jeho sídla.
Cíl: Sežeň skřítkům 5 kusů tabáku a 2 pořádné šunky.
Požadavky: Tabák 0/5, Šunka 0/2
Skřítci: Mm.. To vypadá lahodně. Až pořádně zaplníme své žaludky, dojdeme za Santou a pomůžeme mu. Ale pochybuji, že to všechno do Vánoc stihneme.
Odměna: 30 zkušeností

Santa Klaus: Děkuji ti, že jsi přemluvil skřítky. Snad ti nevadilo, že jsi jim musel obstarat nějaké věci, jsou to totiž hrozní lenoši. Když si ale pořádně zapálí doutníček a mají plné břicho, pracují co jim ruce stačí.
Odměna: 100 zkušeností, 150 $

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Záchrana Vánoc (Rozpadlé sáně)
Santa Klaus: I když mi skřítci, přijdou pomoct, jsem ve velkém časovém skluzu a vůbec nevím jestli všechno stihneme. Pomož mi prosím sestrojit nové sáně. Budu potřebovat nařezat dříví a přinést pár kusů vlny na přehoz. A pospěš si, času je málo a venku je pořádná zima.
Cíl: Přines Santovi 3 kusy vlny na sáně a nařezej nějaké dříví.
Požadavky: Řezat dříví (4 hodiny)
Vlna 0/3
Santa Klaus: Skřítci už dorazili a pracují na sáních. Konečně to vypadá nadějně a všichni dostanou své dárky včas. Vrať se pár dní před Vánoci, šerif John mi slíbil nějaké ozdoby na sáně a jedna žena, Marie se myslím jmenuje, prý umí výborně šít a ušila by mi novou čapku. Zatím ti děkuji za pomoc, tady máš trochu cukroví na cestu a pozdravuj ode mě šerifa
Odměna: 10 čokoládových sušenek
5 bonbónů, 5 lékořic + 100 zkušeností

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od 12.12.
Záchrana Vánoc (Rolničky na Santovy sáně)
Šerif John Fitzburn: Jsem velmi rád, že si Santovy pomohl nemohl si tě vynachválit. Lidem v baru jsem řekl, o Santově krizi a rozhodli jsme se mu každý pomoci. Já mu chci vyrobit pár rolniček na saně.
Cíl: Sežeň šerifovi 5 kusů zlata a 2 železné rudy.
Požadavky: Kočičí zlato 0/5, Železné tyče 0/2
Šerif John Fitzburn: Výborně, moc ti děkuji, bude z nich určitě nadšený.
Santa mi také říkal něco o ztracených sobech. Zeptej se Waupeeho, o zvířata se zajímá, dva soby pro Santu určitě někde sežene.
Odměna: Rolničky, 200 $

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Záchrana Vánoc (Lov na zvěř)
Waupee: Venku je zima co? Slyšel jsem, že pomáháš Santovi, to je od tebe hezké. Mohl by jsi mu vzkázat, co si přeji k Vánocům. I když, to ne, má určitě spoustu práce. John mi říkal, že by jsi chtěl pro Santu nějaké soby. Ale to není jen tak, víš. Musel bych jí do lesa, ulovit je a to není práce na hodinku. Když se za mě dneska postaráš o prasata a krávy, seženu ti soby. Platí?
Cíl: Postarej se Waupeemu o zvěř.
Požadavky: Pečovat o prasata (3 hodiny)
Hnát krávy (3 hodiny)
Waupee: Řeknu ti Kayi, honit soby po lese je pěkná fuška. Doufám, že jsi se dobře postaral o zvířata a žádné se mi neztratilo. Jdu se na ně raději podívat. Před barem stojí ti tvoji sobi, opatrně s nimi.
Odměna: Sobi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Záchrana Vánoc (Vánoční čepice)
Marie Roalstad: Kayi, už jsem se dlouho neviděli. Šerif říkal, že pomáháš Santovi. Velmi ráda šiji a když mi přineseš roli sukna a vlnu, vyrobím pro Santu čepici. Hlavně si dej pozor, ať látku nezničíš a neušpiníš.
Cíl: Sežeň Marii látku a vlnu na Santa Klausovu čepici.
Požadavky: Role sukna 0/1, Vlna 0/2
Marie Roalstad: Perfektní, teď mi to jenom podrž tady a tady, ještě přiděláme vlnu a je to. Dones to Santovi, určitě mu bude sedět a kdyby ne, ráda mu jí upravím.
Odměna: Santova čepička

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Záchrana Vánoc (Občerstvení pro skřítky)
Barman Henry Walker: Jak já nemám rád Vánoce. Venku je led, hosti padají na zem a já mám málo času na nošení uhlí a dříví. Doufejme, že mi hosti nezmrznou… Co kdybys mi pomohl, já bych na oplátku dal něco tobě pro Santu, když už mu tedy pomáháš. Nemám ho rád, ale dárky letos dostat chci. Slyšel jsem, že má nezbedné skřítky, kteří zbožňují doutníky. Pokud mi seženeš uhlí a dříví, dám ti sadu nejlepších doutníků, co mám. Skřítci z nich budou určitě nadšení, když jim je Santa Klaus dá.
Cíl: Přines Henrymu uhlí a dříví, aby mu nezmrzli hosté.
Požadavky: Dřevo 0/5, Uhlí 0/3
Barman Henry Walker: Udělal jsi tady s tím trochu nepořádek, ale nevadí, hosté mi alespoň už nebudou mrznout. Pozdravuj ode mě Santu a vyřiď mu, ať mi přinese nějaké pořádné ponožky do zimy. Tady máš ty doutníky, nejlepší třída. Předej je Santovi všechny, ne že si nějaký vezmeš.
Odměna: Francouzské doutníky

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od 21.12.
Záchrana Vánoc (Dary pro Santu)
Santa Klaus: Kayi, vítám tě. Nakonec jsem to vše stihli, díkybohu. Skřítci zlobili jako vždy, ale dárky už jsou naložené, sáně připravené, jenom sobi a čepice mi chybí. Co mi poslali šerifovi přátelé. Ukaž, jsem celý nedočkavý.
Cíl: Předej Santovi dárky.
Požadavky: Santova čepička 0/1, Rolničky 0/1, Soby 0/1, Francouzské doutníky 0/1
Santa Klaus: Skvělé, donesl jsi mi všechno co potřebuji. Čepice mi padne výborně a doutníky se budou skřítkům náramně hodit, konečně jim dám nějakou odměnu za jejich práci. Soby zapřáhnu za sáně a za 3 dny vyrážíme. Děkuji ti za pomoc, bez tebe bych to nezvládl. Krásné Vánoce a zde máš malý dárek.
Odměna: Santův obleček (Oblečení: +3 síla, +3 zručnost, +2 charisma, +2 pohyblivost), 300 zkušeností, Ocenění: Zachránce Vánoc
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
38443844images.jpeg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru