• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěžní otázka

Mikosansobi

Člen týmu
7th-birthday-the-west-940x492_v2.jpg


Nastal čas na velkolepou hostinu. The West oslavuje 7. výročí. Při této příležitosti jsme si pro vás připravili dárek - 3 x 700 nugget. A co pro to musíte udělat?

* Přejděte na naši stránku na Facebooku: https://www.facebook.com/TheWestGameCzech
* Označte příspěvek The West slaví 7. narozeniny - To se mi líbí.
* Do komentáře napište přání k narozeninám a připište svou přezdívku ve hře.
* Poté přejděte na herní fórum a odpovězte na naši otázku.
* Po splnění podmínky na Facebooku a herním fóru, budete zařazeni do soutěže o 3x 700 nuggetů.
* Výherci budou vybráni náhodně.
* Soutěž bude ukončena dnes o půlnoci.



Soutěžní otázka:

Jsem románová postava, mýtický hraničář a průvodce, vychovali mě indiáni. Je po mě pojmenovaná sada. Kdo jsem?


Živil jsem se přepadáváním vlaků, dostavníků a bank. Byl jsem nejznámějším zločincem Divokého západu. Určitě střílíte z mého koltu. Kdo jsem?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18478

Guest
Frank Eaton

Jesse James
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14260

Guest
Natty Bumppon
Jesse James
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17902

Guest
Frank Eaton
Jesse James
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1205

Guest
1. Natty Bumppon
2. Jesse James

nick powell (s9)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13017

Guest
Natty Bumppo (James Cooper - Průkopníci)
Jesse James

HillBilly alias Monco
 

DeletedUser16407

Guest
Jé pokud se mohu opravit ;-)
1.) Natty Bumppon
2.) Jesse James
 
Nahoru