• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Speciální bitvy Awesomia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zdravím bitevníci,
Dovoluji si vás srdečně pozvat na speciální bitvu o odměny.
Bitvy proběhnou 22.1-24.1 tj, pátek , sobota a neděle , každý den 4 světy.

seznam světů:
Pátek 20:30 - Svět 1 , Klondike , Florida , Eldorádo
sobota 20:30 - Arizona , Dakota , Colorado , Indiana
Neděle 20:30 - Svět9 , Jericho , Hudson , Georgie


Odměny budou upřesněny během následujících dní.
S pozdravem
LLM
 
bez urážky a ty jsi kdo ,že vyvoláváš bitvy o Awe, jako člena týmu tě napsaného nevidím a myslel jsem ,že toto může kopat jen miko
 

Symphie

Člen týmu
Vykopávat bitvy samozřejmě může jen Miko, LuckyLuckMiner je pouze náš koordinátor bitev, který je pouze organizačně plánuje. Promluvím si o tom s Miko, vložíme na fórum seznam členů koordinátorů, kteří vás mohou o těchto bitvách informovat.
 
Tak a opakování je matka moudrosti,takže brzy se to tu zamkne a místo toho aby se toto udělalo jako OZNAMOVACÍ vlákno,vznikne DISKUSNÍ o nočem jako vždy :(
Světů na migraci je více a to mají ti jedinci kteří tam ještě hrají přijít o spec.bitvy???
Je pravda,že by někde měl být seznam kdo se čím zaobírá a má právo k pořádání,ale na druhou stranu je mi to jedno...hlavně aby se jak se občas stane ty odměny byli a nemusela se dělat náhradní :D

Kdysi SIMPHIE založila vlákno kde bude pravidelně připomínat úkoly dle kalendáře...juj a kde to vlákno dneska je,kde může být :D
 
Nooo, tak tady jde ale o něco jinýho Calebe :D . Z Colorada je spuštěná migrace, stejně jako z Georgie mimochodem, narozdíl od těch jiných světů na migraci. Takže to jsou celkem jabka s hruškama. Tímhle stylem se ty migrace zase potáhnou několik let a z těch ostatních světů budou bůhvíkdy, jestli vůbec. Ideálně to mělo být ve stadiu, kdy tam na tu bitvu už ani nemá kdo přijít :D , což je chyba z velký části ale i samotných hráčů tam.
 

Symphie

Člen týmu
Pokud probíhají speciální bitvy o Awesomii, tak vždy na všech dostupných světech, bez ohledu na to, zdali se blíží ke svému uzavření či ne.
A co se týče těch úkolů, byla to má vůle, povinné jsem to neměla, ale nemusím vysvětlovat, že jsem měla poté vážně nemocného syna a nebyl na to čas.

Tohle vlákno mělo být pouze k informaci ohledně plánovaných Awesomií, jestli chcete vést debatu, tak použijte správné vlákno, tohle uzavírám a později upravím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru