• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

sraz 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toto je jen omílání stále těch stejných argumentů dokola a nikoliv konstruktivní debata. Psychologie má pro tento druh vyjadřování zvláštní termín: komunikační vrazi. Údajně se jedná až o 10 % lidí z populace, se kterými není možné se na čemkoliv dohodnout, protože nejsou ochotni ustoupit od svých argumentů a akceptovat jakýkoliv jiný názor. Zde je jediná rada, vyhnout se komunikaci s takovýmito jedinci. Tím nenarážím na nic konkrétního, zmiňuji to pouze, protože jsem si na to vzpomněla.

Ano, v tomto s Tebou souhlasím. Diskuse s Tebou opravdu nemá cenu, jelikož neustále si stojíž za svým, že chceš sraz v hospodě. Pokud jsem si dobře všiml, tak tento názor tady má cca 5 lidí, což opravdu není rozhodné měřítko.

Neustále kritizuješ něco, kde jsi nebyla. Takže až na sraz dorazíš, pak můžeš hodnotit, zda byl dobrý nebo ne. Kritizovat umíte všichni hezky, ale absolutně nemáte představu o tom, kolik to vše stojí úsilí.

Co se týče DK, tak tam jsem byl a opět si trochu dost vedle. Ano, byl v krčmě, jenže středověké, která měla sama doprovodný program.
 

DeletedUser9865

Guest
> jelikož neustále si stojíž za svým, že chceš sraz v hospodě
Docela nechápu, proč tady ztrapňuješ sám sebe. Ještě jedou odkazuji sem a sem, kde s tímto příspěvkem souhlasím.

> Pokud jsem si dobře všiml, tak tento názor tady má cca 5 lidí, což opravdu není rozhodné měřítko
Opět odkazuji na své příspěvky, kde jsem několikrát nabádala k vytvoření hráčské ankety, ať se zjistí, kdo stojí o hospodu a kdo o zábavní park. Už...?

> Kritizovat umíte všichni hezky, ale absolutně nemáte představu o tom, kolik to vše stojí úsilí.
Představu o tom mám naprosto reálnou. Jednak si pamatuji, jak probíhalo domlouvání srazu v týmu, jednak jsem několik srazů pořádala (pro cca 100 hráčů, ne na Westu, ale v jiné hře). Opět připomínám, že než něco plácneš jen tak do vzduchu, měl bys své domněnky podložit reálnými fakty.

> Neustále kritizuješ něco, kde jsi nebyla.
Citace z mého příspěvku hned nad tebou: "nikdy jsem neřekla, že předchozí srazy byly špatné a ani to říci nemůžu, neboť jsem na nich nebyla". Takže ke tvé poznámce snad jen: WTF?

> Takže až na sraz dorazíš, pak můžeš hodnotit, zda byl dobrý nebo ne.
Nedorazím na sraz, jehož program (radši poznamenám, že mluvím o tom papíru, kde se píše, co se bude na srazu dělat) se mi nelíbí. Proč mám vyhazovat peníze za něco, co mě nebaví? Pro tebe to radši ještě jednou zopakuji, aby sis to opět nemohl vyložit po svém: MĚ NEBAVÍ. Nikdy jsem nikde nenapsala, že by ten sraz byl špatný, a asi po sté opakuji, že pouze tvrdím, že by se měla udělat anketa, ať se projeví preference podoby srazu většiny.

> Co se týče DK, tak tam jsem byl a opět si trochu dost vedle.
Nejsem, vedle jsi opět jen a pouze Ty.

> Ano, byl v krčmě, jenže středověké, která měla sama doprovodný program.
Jiný snad, ale sraz v PUXpub listopad 2010 určitě nebyl ve středověké krčmě, natož s doprovodným programem. Kromě tohoto srazu hned první sraz DK (podzim 2007 tuším, ale za to ruku do ohně nedám), co si pamatuji, byl taky v klasické hospodě a bez doprovodného programu. Kromě toho již po několikáté odkazuji na všechny oficiální hráčské srazy Grepolisu, které byly v hospodě taktéž.

Ráda bych upozornila, že pokud na to nenapíšeš něco věcného a opět budeš mluvit naprosto mimo mísu, nehodlám už ztrácet čas s tím, že na to budu reagovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Jenže my to v hospodě mít nechceme a uspořádáme sraz tam, kde se zabaví i menší hráči, kterých je zde hodně. Jestli se ti to nelíbí, tak máš smůlu a jezdit nemusíš, my tě rozhodně nutit nebudeme. Zamluvit hospodu pro pár lidí zvládne kdekdo, ale když jsi byla v týmu a mělo se jet organizovat sraz, tak jsem si té aktivity s organizací nevšimla (akorát neustálých průpovídek, že bys to chtěla v hospodě). Klidně si zorganizuj svůj sraz v hospodě s těmi, kteří budou chtít - od toho tady máš sekci, ale nediktuj si podmínky podle sebe pro celou komunitu.

Toto téma zamykám a dokud nebudeme mít bližší informace o podobě a místě srazu, otevírat ho nebudu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru