• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

sraz 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mohou jet i děti?
Může jet i někdo kdo nehraje TW, třeba manželka apod.?
 

Deleted User - 31870

Guest
Jistě - proč by nemohli jet nezletilí? Pokud jim to rodiče povolí (nebo pojedou s doprovodem), nevidíme v tom žádný problém.. To samé platí o rodinných příslušnících či kamarádech, alespoň budou vědět, co vás baví a že i lidi z netu jsou fajn.. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud nám do toho nepřijde nic neplánovaného, jako loni, tak určitě :P
 

DeletedUser

Guest
ty srazy se delaj v Boskovících v tom mestečku westernovym? :D tak to je fajn mám to ani ne tak 20km :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Ještě jsem na žádným srazu nebyl, tak snad to letos vyjde :) Kdyby byl v Boskovicích, nějak se tam snad dostanu :)
 

DeletedUser9733

Guest
Ono je těch možností více. Westernové městečko je i u Žďáru nad Sázavou, jen asi s dopravní dostupností to bude horší. Nejlépe jsou na tom asi Boskovice, i když je mám od sebe skoro 3hod cesty
 

DeletedUser13514

Guest
Děčín v plánu není (tedy není ani jednou z variant), i když mě by co se týče polohy vyhovoval :D
 

DeletedUser9371

Guest
Přišlo mi do telegramu taky pár nápadů na sraz od hráčů. Zájem je o "Děčín, Plzeň a Pelhřimov". :)
 

DeletedUser13514

Guest
Ono je hlavní najít vhodný objekt, kde by se mohl sraz konat. Bohužel ten není v každém větším městě a pořádat to v nějaké větší putyce, nebo sokolovně, to nejde. Vypadalo by to příšerně. Takže ono je hezké nahodit město, ve kterém dotyčný bydlí, nebo ho má blízko, ale je v tom městě místo s tématikou divokého západu? O Plzni víme, ale nechci tu nic víc psát, naznačovat, či dokonce slibovat, protože vážně nemáme ještě v místě jasno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru