• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

sraz 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Neznám moc hráčů z jiných světů, ale třeba na sedmičce je hodně hráčů z okolí Plzně, Rakovník, Rokycany a podobně, co vím. Když se toho někdo chytne, třeba takový malý soukromý sraz, rád se kouknu do města "Fotbalu". :D
 
No tak, když to pořádá Krosna, tak už je jeho věckde to pořádá, i když je to taková (pro mně) zapadlá končina.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak já odpovídal na místo oficiálního srazu. Pokud byl myšlen nějaký neoficiální, tak to je samozřejmě věc pořadatele.
 
No já měl doejm, že se tu povídá o tom mácháči, protože se toho Krosna chopil. Brácha byl včera s dětma v těch Boskovicích, tak se ho zeptám jaké to tam bylo.
 

DeletedUser9371

Guest
No já měl doejm, že se tu povídá o tom mácháči, protože se toho Krosna chopil. Brácha byl včera s dětma v těch Boskovicích, tak se ho zeptám jaké to tam bylo.

Dej vědět, jaké to bylo z vyprávění bráchy. Chystal jsem se tam v loni mám pocit, ale nemohl jsem kvůli práci. :(
 

DeletedUser

Guest
V Boskovicích je to dobrý, ale strašně moc záleží na počasí.
 
Ono je hlavní najít vhodný objekt, kde by se mohl sraz konat. Bohužel ten není v každém větším městě a pořádat to v nějaké větší putyce, nebo sokolovně, to nejde. Vypadalo by to příšerně. Takže ono je hezké nahodit město, ve kterém dotyčný bydlí, nebo ho má blízko, ale je v tom městě místo s tématikou divokého západu? O Plzni víme, ale nechci tu nic víc psát, naznačovat, či dokonce slibovat, protože vážně nemáme ještě v místě jasno.

nic proti tobě ani jiným lidem, ale tématika divokého západu se ze hry pomalu vytrácí.

např. sada kouzelníka, zajíce, pštros,........ těch věcí je poměrně hodně... pokud to takhle bude pokračovat tak jediná věc která tu z divokého západu brzy zůstane tak je název The West!

nicméně souhlasím s tím, aby sraz probíhal ve westernovém městečku :)
 

DeletedUser9371

Guest
myslím, že najdôležitejšie je, aby sa tam dalo normálne najesť, napiť a prespať :)

Ak niečo nespĺňa tieto 3 veci, tak ani nenavrhujte :ne:

Přesně tak. Jde o to se sejít a je naprosto jedno kde. Já bych to rozšířil ještě o dobrou partu lidí. No a těm, kterým se místa srazů nelíbí, ať ta oficielní, nebo ta soukromá ? Nikdo je nenutí aby tam jezdili a je pak hlavně zbytečné tady pomlouvat, že to bylo tam a tam a nebo že je to jak tady už zaznělo "palírna". Ať radši udělají i Oni sraz, narozdíl od nich je nikdy nepomluvím i kdybych měl spát pod větví, ale budu se snažit dorazit na pokec s fajn lidmi. Proto to děláme.
Ono je anonymně kritizovat lehčí, než se připojit k organizaci srazů. :)
 

DeletedUser9865

Guest
Ad ofiko sraz: vůbec nechápu argument, proč to nejde pořádat v nějaké putyce, srazy DK se v putyce normálně pořádají, jsou to pecka akce a podle mě to je naprosto nejvhodnější místo k srazu ze všech. Hrajeme si dost ve hře, pokud někdo touží po návštěvě westernového městečka, pak prosím, ať si tam zajede na výlet s rodinou, ale od srazu očekávám především to, že se seznámím s ostatními hráči, poklábosím s nimi u pivka a ne že budu na rozpáleném slunku házet na něco tomahawkem a koukat se na nějaké vystoupení. Doprovodný program ano, ale s mírou, půl hodinky až hodinku na začátku srazu a pak tomu nechat volný průběh. Hospodu samozřejmě takovou, kde se i vaří a ubytovna za rozumné peníze je v každém větším městě, o prázdninách navíc VŠ koleje, kde se dá přespat za pár korun.
 

DeletedUser9371

Guest
Ad ofiko sraz: vůbec nechápu argument, proč to nejde pořádat v nějaké putyce, srazy DK se v putyce normálně pořádají, jsou to pecka akce a podle mě to je naprosto nejvhodnější místo k srazu ze všech.

Naprosto s Tebou souhlasím. V Praze se dělají soukromé akce v "putykách" a je to super. Vždy se nás sleze kolem dvaceti. Ten předchozí příspěvek ode mne byl jako narážka na dva hráče, co to pomlouvají. Jejich věc a mě to v organizaci těchto srazů neotráví. Jmenovat je nebudu, aby mi nebyl smazaný příspěvek, že vyvolávám hádky, což je proti pravidlům tohoto fóra.
Nejvíce soukromých srazů je v Praze. Jak jsem psal, chce to i jiná města, takže šanci máte každý k organizaci soukromých srazů. Pro mě i jiné hráči není problém ve vzdálenosti. :D
 

DeletedUser9865

Guest
Krosna33: to jsem pochopila, já jsem reagovala na příspěvek moderátora, co to psal ohledně těch putyk, teď nevím kdo, omlouvám se, že jsem to necitovala. Do Prahy jezdím celkem často, na sraz se někdy stavím :)

Mimochodem, bylo by podle mě přinejmenším rozumné uspořádat anketu o tom, jestli hráči chtějí ofiko sraz v hospodě nebo v zábavním parku.
 

DeletedUser13514

Guest
Ber to tak, že ne každý chce trávit celý den v hospodě. Nikdo Tě přeci nenutí být venku a nezajít si do té hospody. Další věc: nikomu nikdo nezakazuje neuspořádat vlastní sraz dle svého. Pokud se Ti líbí putyky, uspořádej pro hráče neofiko sraz v putyce. Ad. DK sraz: středověkou krčmu v Dětenicích bych vážně putykou nenazýval ;)
 

DeletedUser9865

Guest
Duch: a ne každému se přeci líbí zábavní park, možná by hlasování ukázalo, že většina hráčů chce sraz v hospodě, to je problém takovou anketu udělat? :)
 

DeletedUser13514

Guest
V každém takovém ''zábavním parku'' či blízkém okolí nějak hospoda je. Není tedy nic snazšího, než se tam přesunout, když se program nebude líbit. Naopak málokterá hospoda má něco k pobavení pro ty, co nechtějí jen sedět a tlachat :)
 

DeletedUser9865

Guest
V každém takovém ''zábavním parku'' či blízkém okolí nějak hospoda je. Není tedy nic snazšího, než se tam přesunout, když se program nebude líbit. Naopak málokterá hospoda má něco k pobavení pro ty, co nechtějí jen sedět a tlachat :)

Takové hospody jsou většinou neskutečně předražené a malé, navíc mi přijde zbytečné se kvůli srazu v hospodě trmácet z města někam jinam a platit dražší ubytování v zábavním parku. Takové polovičaté řešení se mi nezdá příliš vhodné ;)

Vždyť máš možnost udělat anketu tady, sama. Rád budu hlasovat. :D

Tak ji klidně udělej ty, netuším, jak se to dělá :D Kromě to si myslím, že oficiální anketa v oznamkách by měla větší význam, ale to by zde nesměl být strach ze strany organizátorů, že se většina hráčů projeví a sraz by případně v té hospodě mohl být :pianista:
 
V každém takovém ''zábavním parku'' či blízkém okolí nějak hospoda je. Není tedy nic snazšího, než se tam přesunout, když se program nebude líbit. Naopak málokterá hospoda má něco k pobavení pro ty, co nechtějí jen sedět a tlachat :)

Tady nejde o hospodu, tu jde o variabilitu, "zábavní park" není na každém rohu, na rozdíl od hospody". Vůbec nejde o to že můžeš případně do hospody která je někde v zástrčkově u zábavního parku. Můžeš vybrat místo které je dobře přístupné, bez ohledu na žánr a sejít se tam, to je oč jde.

Brácha byl v tom městečku v Boskovicích, pršelo a tím pádem nebylo nic. Jestli tam banda pojede akortát na jeden večer, tak je to zbytečný luxus, stejně budou sedět a tlachat.
 

DeletedUser13514

Guest
jedna vec je anketa, druhá vec je, či aj niečo ovpyvní :)

a asi sa budem opakovať...zverejní už team kde a kedy to bude? lebo tak zo 40 ľudí a možno viac treba aj niekde ubytovať a v takom množstve to treba vedieť predom - hlavne v sezóne... a na lavičke pri "zábavnom parku" sa mi spať nechce...

Bohužel stále na tom pracujeme. Až bude to bude 100%, tak hned informace vyvěsíme.

---

Otázka pro ty, co preferují hospodu: Jak zabavíte ty, co nechtějí sedět v hospodě? Nemají tedy jezdit? Park je univerzální řešení, kde si každý najde něco.
 

DeletedUser5855

Guest
Zdravím supportery westu a oceňuji jejich snahu při pořádaní srazů. Rozhodně jim tuto zkušenost nezávidím, protože ne každému se člověk zavděčí :D Na jedenom z nich jsem si dovolila být před dvěmi lety a program byl fajn. Ale souhlasím zde s Akarinatem, že nejde o místo ale o fantazii pořadatelů aby zabavili jak hráče tak například děti a jejich rodiny a to se dá daleko lépe na soukromější akci například v kemepech či najiných místech podobného rozsahu.
Westernové městečko je super, ale pro rodinu vyjde ubytování společně s útratou na dost velké peníze a i přesto že je to jen jednou za rok, přiznejme si všichni že každá kačka je dobrá :D
Navíc nevýhodou westernového městečka shledávám například omezené místa k ubytování, v sezonním období dost lidi v areálu, čili akce soukromého rázu westu se koná jen opět v putyce jednoho ze stavení :).
Taky si myslím, že informovat hráče včas o srazu by vedlo k větší účasti, a ne když se měsíc dopředu v sezóně rozešle info lidem, kteří mají již rozplánované dovolené a podobně.

Nechci do toho nijak zvláště kecat,myslím že se supporteři v tomto směru opravdu snaží,jen bych snad mohla přispět vlastními zkušenostmi z neoficiálních srazů, které konám letos podruhé v podobně velkém rozsahu jako je oficiální sraz.

Tímto také apeluji na info ohledně srazu :D včas, pokud se neplánuje zimní verze:D
 

DeletedUser9865

Guest
Otázka pro ty, co preferují hospodu: Jak zabavíte ty, co nechtějí sedět v hospodě? Nemají tedy jezdit? Park je univerzální řešení, kde si každý najde něco.

Nijak, teď byly dva srazy po sobě v zábavním parku, takže mi připadá jako logický kompromis, že se to bude střídat. Nikdy se nezavděčíš všem najednou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru