• V úterý 14.7. proběhne aktualizace na verzi 2.129. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Sraz 2020 Vsetín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her,


v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames, na němž budete mít možnost poznat nejen ostatní hráče, ale také v soutěžích vyhrát měny do Vaší hry.

Je nám tedy ctí, že Vás můžeme pozvat na
II. ČESKO-SLOVENSKÝ SRAZ
Město: Vsetín

Místo: Restaurace DK

Datum: Sobota, 23. května 2020 od 17:00 do 22:00 hodin

Jak se přihlásit na sraz?
Jednoduše! Stačí jen napsat zprávu, do které uvedete Váš herní nick, věk a hru/světy, kterou aktivně hrajete. Pokud na sraz pojedete s doprovodem, který nehraje žádnou hru, uveďte pouze počet lidí, kteří s Vámi na sraz dorazí. Pokud Váš doprovod hraje některou z InnoGames her, uveďte u něj také herní nick, věk a hru/světy, které hraje. Vaši zprávu zašlete nejpozději do 30. dubna 2020 na e-mailovou adresu:Sraz.Vsetin@gmail.comVaše přihláška je pro nás závazná a budeme rádi, když ji učiníte včas. Po jejím odeslání dostanete nejpozději do 5 dnů potvrzující zprávu, že jsme ji obdrželi.Přihlásit se předběžně včas je nutné z důvodu náročnosti organizace srazu, přípravy vizitek a také proto, abychom mohli včas restauraci oznámit předpokládaný počet účastníků, neboť restaurace je jinak v sobotu zavřena. Proto je i pevně stanoven konec srazu.Program srazuSraz oficiálně začíná v 17:00 h, pokud však na místo srazu dorazíte dříve, určitě nečekejte venku a přijďte se k nám usadit. Herní týmy budou na místě, takže se nemusíte bát, že byste zde byli sami. Po zahájení srazu pro Vás máme připraveny krátké prezentace a soutěže o prémiové body.Ti, kdo jezdí pravidelně, vědí, že bývá i soutěž v malování a znalostní kvíz - nezapomeňte proto vzít si s sebou i něco na psaní nebo malování.UbytováníOrganizátoři srazu nebudou pro hráče zajišťovat ubytování, pokud však se budete pokoušet sehnat ubytování, podívejte se například na tyto stránky - http://www.ic-vsetin.cz/hotel/.Jídlo, nápojeSraz se koná v restauraci vsetínského Domu kultury. O pití a jídlo tedy nouze určitě nebude. Pokud Vás zajímají ceny - podívejte se na jejich stránky, například http://www.restdk.cz/stale-menu.htmlMáte nějaké otázky?Máte ke srazu nějaké otázky? Chcete si sehnat jiné hráče na společnou cestu či společné ubytování na sraz? Neváhejte a zapojte se do diskuzní sekce nejen s ostatními hráči, ale také s organizátory srazu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.