• Nově připravovaná aktualizace 2.187 je naplánována na středu 22. listopadu. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, V divoké prérii jsme pro vás ukryly dýně plné překvapení! Najděte všech 100 dýni ještě před tím, než přijde zima a pokryje je všechny sněhem! Více informací najdete na herním fóru

Sraz hráčů The-West 2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Vážení hráči,

srdečně Vás zveme na sraz hráčů T-W, který se bude konat dne 5. června 2010 ve westernovém parku Boskovice nedaleko Brna. Najít nás můžete v Taverně (č.2) od 10:00 h a vyzvednout si svoji jmenovku.
Za účast samozřejmě dostanete odměnu v podobě několika nuggetek. Program Teamu začíná od 16:45 h.


Registrace hráčů probíhá na e-mailu: registrace.west@gmail.com. Zpráva by měla obsahovat: herní nick, věk, herní svět, město - přičemž jediným povinným údajem je herní nick.
Herní město pište pouze 1 - více se jich na jmenovku nevejde.


http://www.westernove-mestecko.cz/

16171617mapa.png

(1) Four Rosses Saloon (2) Taverna (3) Indiánský tábor (4) Divadlo v aréně (5) Sand City Saloon (6) Velký amfiteátr - vchod
(7) Mexico shop (8) Hotel U Tmavovlasé blondýny (9) Marshal Office (10) City Bank (11) Kassa


Program Boskovic:
10:00 h - Otevření
Otevíráme brány Western parku Boskovice. Jedinečné představení se odehrává v nádherné scenérii starého pískovcového lomu.

11:00 h - Zrození koně
Za zvuku vodopádu na vás dýchne to pravé kouzlo Divokého západu. Indiáni a kovbojové Vás nenechají v hledišti usnout. Hodinové vyprávění
o odvěkém přátelství mezi člověkem a koněm. Nenechte si ujít jedinečnou podívanou, kterou jinde neuvidíte.

13:00 h - Colt Show
Odhalení filmových legend divokého západu, interaktivní zábava pro děti a dospělé.

14:00 h - Main street show
Staňte se spolu s námi westernovými hrdiny z filmového plátna.

15:15 h - Laso show
Mexický způsob trikového lasování.

16:00 h - Šaman
Příběh inspirovaný tajemstvím indiánských kouzelníků. Divadelní představení přinášející zábavu i poučení . Akční podívaná, o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré. Napínavý příběh od začátku do konce. V hlavní roli Mario Kubec.

17:00 h - Animační program

20:00 h - Country bál
Country bály se zajímavými nejen country kapelami jsou pro vás připraveny vždy v sobotu a státní svátky během měsíců květen a červen. Během prázdnin budou country bály i v pátek. Začátek vždy v 20:00, nebude-li stanoveno jinak.
Podrobný rozpis kapel a doprovodného programu při country bálech najdete pod sekcí speciální akce, country bály.

19:30 h - Grande show
Úvodní slovo kabaretiéra, Představení menu šéfkuchařem, Servírovaná galavečeře, Originální krémová polévka z chřestýše a černého kořene, Kuřecí galantina s letitým balsamicem, Nadívaná křepelka masovou fáší s grilovanou zeleninou, Čokoládové profiterols s vanilkovou pěnou, Pivo 0,5l, víno 0,2l, káva 1ks, Stylová hudba – country dixiland Šumafuk, Hadí žena (Mongolsko), Kouzelnické duo New Absolon, Zazpívá Tornado Lou, Zatančí tanečnice na baru, na stole a samozřejmě na parketu, Zahraje flašinetář Jarouš, Ohňová show a tanec s hadem, Colt show a laso show Miss. Romanita, Barmanská show Mr. Pepino, 5 hodin zábavy se stylovou servírovanou večeří.Program Teamu T-W:
16:45 h - proslov Aministrátorky
představení hry a teamu, seznámení s novinkami a plánovanými změnami, prostor pro otázky

menší soutěže o nuggetky: nejvzdálenější hráč, nejbližší hráč, nejdélehrající hráč, hráč s největší duelovou úrovní, hráč s nejvyšší úrovní, uživatel fóra s nejdelší registrací, nejpočetnější městská skupina

další soutěže pro šikovné hráče: hod tomahawkem, hod oštěpem, hod nožem, střelba z luku, střelba z koltu, chytání do lasa
!! startovné si hráči platí sami!! - výhru obdrží nejšikovnější hráči v každé kategorii

cca 18:00 h - vyhlášení vítězů

Tawerna je zamluvena do začátku Country bálu, po zbytek času můžete poznávat spoluhráče, nebo zajít s námi pokecatDoprava na místo:
- svůj spoj, si můžete vyhledat na stránce www.idos.cz , vybraly jsme nejčastější směry hromadné dopravy
Praha - Brno (bus) - Letovice (bus) - Boskovice (bus)
Praha - Skalice nad Svitavou (vlak) - Boskovice (vlak)
Brno - Skalice nad Svitavou (vlak) - Boskovice (vlak)
Ostrava - Brno (vlak) - Skalice nad Svitavou (vlak) - Boskovice (vlak)
Plzeň - Praha (vlak) - Česká Třebová (vlak) - Boskovice (vlak)
z Brna dále jezdí přímý autobusový spoj v sobotu a rovněž doporučujeme při cestě Praha - Brno využít http://www.studentagency.cz/
z nádraží cca 30 minut pěší chůze

autem
dojet do Brna - dál po R43 do Bořitova - za ním sjet na 150 směrem na Boskovice
Navádíme po Boskovicích směrovými cedulemi až do Western parku.

+ přikládáme do spoileru (stačí rozkliknout) informace z letáčku Českých drah, kde jsou popsané různé slevy na jejich spojení:
[SPOIL]Sleva pro skupiny
Na ČD platí: Už dva jsou skupina. Naši "množstevní slevu" tak nezískávají jen organizované skupiny či školní výlety, ale i malá parta kamarádů nebo cestující pár. Sleva pro skupiny je poskytována ve 2. třídě a na jednu jízdenku může být odbaveno nejvýše 30 spolucestujících. První a druhý cestující ve skupině cestuje se slevou 25%, třetí a každý další cestující získává slevu 50% z obyčejného jízdného. Koupíte-li si rovnou zpáteční skupinovou jízdenku, ušetříte ještě více. Jízdné pro cestující ve skupině se v tomto případě počítá z již zlevněného zpátečního jízdného.

Cenový tip
Skupinová jízdenka pro 8 osob na 104 km (např. Brno hl. n. - Uherské Hradiště, Praha hl. n. - Pardubice hl. n., Jihlava - Brno hl. n. nebo Luhačovice - Olomouc hl. n.) stojí 612 Kč, což představuje necelých 77 Kč na jednu osobu. Koupíte-li si rovnou jízdenku zpáteční, zaplatíte za ni 1098 Kč a přeprava jedné osoby v jednom směru vyjde na pouhých 69 Kč.


Místenky pro skupiny
Při cestě ve skupině ušetříte nejen za jízdné, ale i za místenky. Jede-li vás 12 nebo více, zaplatíte za místenku pro každého pouhých 15 Kč. Výjimku tvoří vlaky SuperCity, kde tyto zlevněné "skupinové" místenky nenabízíme.


O víkendech SoNe+
Na jízdenku SoNe+ může v sobotu nebo v neděli kamkoli po republice cestovat až 5 spolucestujících, z toho maximálně 2 mohou být starší 15 let. SoNe+ prodáváme ve dvou variantách:
* za 150 Kč pro osobní a spěšné vlaky
* za 450 Kč pro všechny kategorie vlaků
Jízdenka platí ve 2. třídě a uznává ji i dopravce Viamont ve vlacích za území ČR. Cestovat na SoNe+ můžete i do prvních stanic sousedních železnic. Do povinně místenkových vlaků (např. spoje SuperCity) je třeba zakoupit místenku pro každého cestujícího.

Cenový tip
Sobotní výlet z Olomouce do Prahy a zpátky vaši peněženku nezatíží, cestujete-li s jízdenkou SoNe+. Např. dva dospělí a dvě děti do 15 let mohou jet pohodlně vlakem EuroCity tam i zpět a celkem zaplatí jen 450 Kč. To je pouze necelých 57 Kč za jednu osobu v jednom směru!


Kdykoliv a kamkoliv - ČDNet
Jednodenní nebo týdenní síťová jízdenka ČDNet platí ve 2. třídě všech vlaků Českých drah pro jednoho cestujícího. Bez omezení počtu ujetých kilometrů tak můžete vlakem cestovat po celé republice buď jeden den, nebo celý týden - podle zvoleného typu jízdenky ČDNet:
* jednodenní jízdenka stojí 600 Kč (450 Kč zákaznická a pro držitele karty ISIC)
* týdenní jízdenka stojí 1250 Kč (940 Kč zákaznická a pro držitele karty ISIC)
Na rozdíl od jízdenky SoNe+, která platí v sobotu nebo neděli, můžete s ČDNetem cestovat kterýkoliv den v týdnu. Obě jízdenky ČDNet jsou nabízeny bez ohledu na věk a všichni držitelé zákaznické aplikace na In-kartě/Rail plus (tj. In-zákazník, In-senior nebo In-junior) získají slevu 25%. Slevu 25% mohou uplatnit i držitelé studentské karty ISIC. Do povinně místenkových vlaků (např. spoje SuperCity) je třeba zakoupit místenku pro každého cestujícího.

Cenový tip
Kupte si jízdenku ČDNet za 600 Kč a vydejte se na výlet kamkoli po republice. Výběr vlaků, kterými pojedete, je pouze na vás. Cestovat můžete celý den.


Výhodné cestování v krajích - RegioNet
Krajská jednodenní síťová jízdenka RegioNet vám umožní cestovat ve 2. třídě osobních a spěšných vlaků po celém kraji. Vyberte si jednu ze 13 variant jízdenek RegioNet podle kraje, ve kterém chcete cestovat. Mapy se znázorněnými tratěmi, kde jednotlivé RegioNety platí, naleznete např. na www.cd.cz/regionet. Jízdenky RegioNet nabízíme bez ohledu na věk cestujících:
* za 150 Kč pro jednoho cestujícího
* za 300 Kč pro 2-5 cestujících


Zpáteční sleva
Pokud se z výletu nebo návštěvy vracíte nejpozději do půlnoci druhého dne, kupte si současně jízdenku pro cestu tam i zpět. Získáte tak slevu ve výši 10% z jízdného pro obě cesty. Máte-li In-kartu/Rail plus s aplikací In-zákazník, získáte slevu ještě dalších 25% z ceny zpáteční jízdenky. Se slevou cestují také držitelé aplikace In-junior, kteří získávají slevu 50% na zpáteční jízdné v 1. i 2. třídě. Kdo cestuje na In-senior v rychlících a vlacích vyšší kvality, získá slevu 25% ze zpátečního jízdného pro důchodce ve 2. třídě (v osobních a spěšných vlacích cestuje zdarma).

Cenový tip
Zpáteční jízdenka na 37 km (např. Praha hl. n. - Srbsko, České Budějovice - Nové Hrady, Olomouc hl. n. - Hulín nebo Brno hl. n. - Kralice nad Oslavou) pro cestujících nad 15 let stojí 97 Kč. S In-kartou/Rail plus s aplikací In-zákazník (pro cestujícíc nad 15 let) přijde tato jízdenka na 73 Kč, což činí pouze necelých 37 Kč za cestu v jednom směru. Oproti dvěma obyčejným jednosměrným jízdenkám celkem ušetříte 32%. Odjíždíte-li v sobotu ráno, je třeba se na zpáteční jízdenku vrátit do půlnoci z neděle na pondělí.
[/SPOIL]

Ubytování v Boskovicích:
Westernové luxus ubytování
Hotel Apoteka (wc+sprcha) - 2 lůžka - 1200 Kč obydlí/noc
Hotel Modrý (wc+sprcha) - 2 lůžka - 1200 Kč obydlí/noc

Western ubytování s vlastním spacákem
Candy levá - 2 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Candy pravá - 2 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Jerry Haus - 4 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Kulatinový srub A - 10 lůžek - 1200 Kč obydlí/noc
Kulatinový srub B - 10 lůžek - 1200 Kč obydlí/noc
Stan s podsadou / 10 ks - 2 lůžka - 160 Kč obydlí/noc
Tee Pee / 3ks - 4 lůžka - 350 Kč obydlí/noc
Chatka - 4 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Chatka - 4 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Chatka - 4 lůžka - 400 Kč obydlí/noc
Chatka - 4 lůžka - 400 Kč obydlí/noc

Stany a Tee Pee – 32 lůžek
Hotýlky a sruby bez soc. zařízením a s vlastním spacákem – 44 lůžek
Hotel s plným komfortem – 4 lůžka

Celkem kapacita 44 řádných lůžek a možnost 20 míst pro vlastní karimatky jako přistýlka.
Volné místo pro několik vlastních stanů - poplatek 60 Kč/stan - nutno domluvit předem na tel. čísle 739 000 259.
Sociální zařízení je v areálu na Main Street.

Máte-li rezervaci, nahlaste se nejpozději do 14 hod. v den nástupu. Nestíháte-li tento čas příjezdu, ozvěte se na rezervační tel. číslo 739 000 259. Na stejném telefonním čísle provádějte rezervace ubytování.Ceník vstupného:
Dospělí/děti - 200 / 100 Kč
permanentka dospělí/děti - 300 / 200 Kč
děti do 3 let - zdarma
rodinné vstupné (2 dospělí + 1-5 dětí) - 10% sleva
Sleva po 14:00 hod. - 20% sleva
ZTP dospělí/děti - 100 / 50 Kč
ZTP/P + doprovod - zdarma

Děti od 3 - 18 let, studenti (průkaz x potvrzení o studiu), důchodci platí dětské vstupné.

Platíte pouze jednu sumu a všechny divadelní představení, které se konají v parku jsou již v ceně vstupného do areálu.
Pernamentka je vstupenka na celou sezonu 2010. Vstupné platí jeden den, pokud areál neopustíte a budete u nás ubytovani, nemusíte platit další vstupné pro pobyt v areálu. Pokud budou chtít opět na divadlo, vstupenku si musí koupit.Ceník nadstandardních služeb (nejsou v ceně vstupenky):
hod tomahavkem - 20Kč/osoba
hod oštěpem - 20 Kč/osoba
hod nožem - 20 Kč/osoba
rýžování zlata - 30 Kč/osoba
střelba z koltu - 20 Kč/osoba
střelba z luku - 20 Kč/osoba
jízda na koni - 30 Kč/osoba
chytání do lasa - 20 Kč/osoba
půjčovna koz - 30 Kč/osoba
indiánské malování - 20 - 50 Kč/osoba
Ostatní služby jako parkování a kamery se neplatí.Stravování:
- menší saloony a rychlá občerstvení

Sand City Saloon
[SPOIL]Maso na fošně se vším-bizoní svíčková,hovězí, žebra uzená i pečená, vepřová panenka - 775,-
Ptactvo pro dva-křepelka, půl divoké kachny, kuřecí křídla, zelenina, brambor - 475,-

To, co jsme se naučili a rychle vám donesli
Kuřecí řízek s bramborem - 85,-
Mexické fazole - 80,-
Kuřecí rizoto - 95,-
Zapečená topinka s masovou směsí (2ks) - 75,-

Nejen pro malé indiány a indiánky
Plněné bramborové taštičky s cukrem - 65,-
Šišky plněné mákem - 65,-

Polévky
Chřestýší polévka - 200,-
Zelná s chlebem - 35,-
Vývar s křepelčími vajíčky - 30,-
Saloní hovězí vývar se zeleninou - 20,-

Předkrm
Hovězí tatarák 200g s topinkou - 190,-
Carpaccio s parmesanem,rukolovým olejem a toustem - 120,-
Jalapenos papričky se zakysankou - 110,-
Nachoz s tomatovou salsou - 40,-
Topinka se slaninou a sýrem - 25,-

Hlavní
Bizoní roštěná 200g s pečenou zeleninou - 350,-
Bizoní tagliata na pánvi s cibulkou - 160,-
Hovězí steak 200g z roštěnce s chilli papričkou - 160,-
Vepřová panenka špikovaná chilli papričkou - 130,-
Vepřová žebra - 85,-
Kuřecí křídla s kukuřicí a cibulkou - 90,-
Kuřecí steak 200g s bramborem a grilovanou zeleninou - 120,-
Křepelka nadívaná - 120,-
Půl divoké kachny - 200,-

Příloha
Přílohový talíř - 35,-
Pečené brambory - 35,-
Divoká rýže a tortila - 35,-

Pro neúspěšné lovce
Salát s marinovaným bizoním masem - 120,-
Grilovaná zeleninka s bylinkami - 100,-
Míchaný salát s cézar dresinkem a kuřecím masem - 75,-
Salát dle chuti a přání - 35,-
Topinka s česnekem (1ks) - 5,-
Chleba na slámě - 5,-

Dezerty
Pečené plněné jablko přelité javorákem - 35,-
Zmrzlinový pohár - 25,-

Nápojový lístek[/SPOIL]

Fotogalerie a videogalerie:
fotogalerie
videogalerie
virtuální prohlídka
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7836

Guest
Vážení hráči.
Tímto okamžikem jsou registrace na sraz ukončeny.
Jestli jste se registrovat nestihli, ale přesto chcete přijet, jmenovky vám napíšeme přímo na místě. Těšíme se na setkáni s vámi.
S pozdravem Váš West team. :klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru