• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Sraz hráčů TW - diskuze

DeletedUser13514

Guest
Zde můžete diskutovat o srazu hráčů TW, který se bude konat dne 14.7.2012 v Boskovicích. Více informací naleznete ZDE
 

DeletedUser13914

Guest
Ahojky loni jsem byla v Boskovicích a je to super pokud do toho nic nevleze tak přijedem :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Nezapomeňte se prosím registrovat včas, protože na základě počtu přihlášených účastníků a udaného věku bychom opět rádi zkusili vymyslet nějaký kvíz a přizpůsobit další akce.. :) Děkujeme..
 
mám jednu připomínku.

až budete plánovat sraz na příští rok, pokuste se vymyslet jiný termín, než první 3 týdny v červenci. nevim jak kdo, ale já již přes 12. let jezdím na tábory na první 3 týdny a dávám táboru přednost, takže mě tam opět neuvidíte.

Edai
 

DeletedUser12110

Guest
mám jednu připomínku.

až budete plánovat sraz na příští rok, pokuste se vymyslet jiný termín, než první 3 týdny v červenci. nevim jak kdo, ale já již přes 12. let jezdím na tábory na první 3 týdny a dávám táboru přednost, takže mě tam opět neuvidíte.

Edai

Bohuzel, nikdy nevyhovime s termitem vsem
 

DeletedUser

Guest
mám jednu připomínku.

až budete plánovat sraz na příští rok, pokuste se vymyslet jiný termín, než první 3 týdny v červenci. nevim jak kdo, ale já již přes 12. let jezdím na tábory na první 3 týdny a dávám táboru přednost, takže mě tam opět neuvidíte.

Edai

u mě je to stejný ..:zásek:
 

DeletedUser

Guest
Tak já bych srazy vyhlašoval na přelomy měsíce, protože to je podle mě nejvíce lidí schopných dorazit.
reputation_pos.gif
PŘIDAT REPUTACI
(za tento příspěvek, prosím kladnou! :D)​
 

Deleted User - 31870

Guest
Registrací zatím mnoho není, ovšem to je běžný stav. Největší počet se přihlašuje na poslední chvíli a z předchozích ročníků víme, že se právě ani nepřihlašovali a přijeli až na místo - letos však potřebujeme přesnější čísla kvůli žádání o nuggety a přípravu soutěží. Proto vás ještě jednou prosím, ať se opravdu zaregistrujete - odhlásit se můžete vždy, pokud byste si účast rozmysleli.

Tak za týden bych mohla uveřejnit statistiku věku, případně nicky přihlášených.
 

DeletedUser9371

Guest
Já razím dopoledne v sobotu. Takže Všem co razí taky, "Šťastnou cestu". :)
 

DeletedUser

Guest
..

Velmi pekne fotky, vyzera ze ste sa bavili:hoj:. Len dufat ze niecoho podobneho sa dockame na Slovensku...Darling hoci ma vytacas ze stale sedis za forom :mocking: si fakt sympaticka:indián:
 

DeletedUser9371

Guest
No, já jsem tedy dorazil Šťastně, ale řádně komplikovaně. Byl jsem z pátku na sobotu na chatě na Mácháči, vyrazil jsem asi v pět ráno do Prahy. Přesedlal jsem na motorku a vyrazil po dálnici na Brno asi kolem deváté ráno v sobotu. Od 120 km dálnice, jak je sjezd na Jihlavu mi v motoru začalo "šustit, cinkat, klepat". Prostě super zvuky, který má určitě rád každý řidič čehokoli.
Na sjezdu z dálnice, asi 31 km od Brna do obce "Ostrovačice" se mi vysypala převodovka. Takže jsem strávil asi hodinu marnou opravou a telefonováním. Odtlačil jsem ji asi 4 km do vesnice, kde ochotní, cizí lidé motorku strčili do garáže. Čučel jsem tam přes hodinu na autobus, dorazil jsem na kraj Brna, pak tramvají (šalinou) 8 do centra Brna na nádraží. Předtím sem jel ale špatnou, tramvají 5, kam mě jedna dobrá duše odkázala. 14:45 hodin jsem jel vlakem do Skalice, ale tam mi ujel přípoj (motoráček) do Boskovic. Zdatný Krosna v hromadné dobravě čučel na peroně a nevěděl, že ten motoráček je ten přípoj. Pak jsem se doplácal motoráčkem do Boskovic. Tam jsem to vzdal, zavolal jsem si Taxi a to mě dovezlo až do Westernového městečka.
Takže díky Všem za příjemně strávený večer s hráči Westu, super pokec a tak podobně.
Jen je škoda, že jsem tam neviděl některé známé tváře hry. Zejména "remcali, reptali, věčné kritiky" všeho.
Protože jsem měl všechny věci na motorce (spacák, převlečení, stan, karimatku), vedoucí v městečku mi zajistil stan s podsadou a peřinu na přespání.
Omlouvám se, že jsem v neděli ráno asi v půl šesté musel odjet a u nedělního programu jsem už nebyl.
Chtěl bych tímto poděkovat hráči Kojot, na srazu nebyl, ale bydlí okolo Brna, který mi zajistil odtah motorky do Prahy, a ještě pro mě ráno přijeli až do areálu Westernového městečka. Lidé, co mi uschovali motorku nic nechtěli, tak jsem jim hodil 500 Kč do schránky na poštu a odjel. :)
Protože jsem ale kliďas a jen tak mě něco nerozhodí, včetně některých expertů hry na světě sedm, na další sraz se nejen těším, ale vyrazím zase na motorce. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Hele Krosno,

pro příště bych doporučoval použít pro přepravu něco jistějšího a hlavně westernově stylového - třeba RAKETOVOU ŽELVU, k dostání v každém corralu.

A k tomu si pořiď titanové ostruhy :D
 

DeletedUser9371

Guest
No právě, já neměl kukuřici pro želvu, tak jsem razil na motorce. :D
Škoda že si nebyl chlape, fajn zábava. Udělám něco v Praze, na nějakém lepším místě, aby zase hráči co na srazy nechodí neřvali, že je to v Dejvicích palírna. :D
 

DeletedUser16403

Guest
Sraz Boskovice

Zdravím,
zajímalo by mě, kdy a kde bude umístěna Tabulka umístění hráču ze soutěží na srazu v Boskovicích a kdy jim budou připsány nuggety za umístění?

Přeji hezký zbytek dne. Cendakiller
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem tedy dorazil Šťastně, ale řádně komplikovaně. Byl jsem z pátku na sobotu na chatě na Mácháči, vyrazil jsem asi v pět ráno do Prahy. Přesedlal jsem na motorku a vyrazil po dálnici na Brno asi kolem deváté ráno v sobotu. Od 120 km dálnice, jak je sjezd na Jihlavu mi v motoru začalo "šustit, cinkat, klepat". Prostě super zvuky, který má určitě rád každý řidič čehokoli.
Na sjezdu z dálnice, asi 31 km od Brna do obce "Ostrovačice" se mi vysypala převodovka. Takže jsem strávil asi hodinu marnou opravou a telefonováním. Odtlačil jsem ji asi 4 km do vesnice, kde ochotní, cizí lidé motorku strčili do garáže. Čučel jsem tam přes hodinu na autobus, dorazil jsem na kraj Brna, pak tramvají (šalinou) 8 do centra Brna na nádraží. Předtím sem jel ale špatnou, tramvají 5, kam mě jedna dobrá duše odkázala. 14:45 hodin jsem jel vlakem do Skalice, ale tam mi ujel přípoj (motoráček) do Boskovic. Zdatný Krosna v hromadné dobravě čučel na peroně a nevěděl, že ten motoráček je ten přípoj. Pak jsem se doplácal motoráčkem do Boskovic. Tam jsem to vzdal, zavolal jsem si Taxi a to mě dovezlo až do Westernového městečka.
Takže díky Všem za příjemně strávený večer s hráči Westu, super pokec a tak podobně.
Jen je škoda, že jsem tam neviděl některé známé tváře hry. Zejména "remcali, reptali, věčné kritiky" všeho.
Protože jsem měl všechny věci na motorce (spacák, převlečení, stan, karimatku), vedoucí v městečku mi zajistil stan s podsadou a peřinu na přespání.
Omlouvám se, že jsem v neděli ráno asi v půl šesté musel odjet a u nedělního programu jsem už nebyl.
Chtěl bych tímto poděkovat hráči Kojot, na srazu nebyl, ale bydlí okolo Brna, který mi zajistil odtah motorky do Prahy, a ještě pro mě ráno přijeli až do areálu Westernového městečka. Lidé, co mi uschovali motorku nic nechtěli, tak jsem jim hodil 500 Kč do schránky na poštu a odjel. :)
Protože jsem ale kliďas a jen tak mě něco nerozhodí, včetně některých expertů hry na světě sedm, na další sraz se nejen těším, ale vyrazím zase na motorce. :D

freestyler:), klobouk dolu.....dorazils:pianista:
 
Nahoru