• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Státy USA

Líbí se vám návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    37
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Státy USA
- projekt bez sutěže​

Úvodem bych chtěl říci, že jsou tento nápad původně vůbec nechtěl prezentovat jako projekt, ale jen rozproudit na toto téma diskuzi.

Možná že nejen mě už se moc nezamlouvá, když třetina světa (mluvíme o sektorech) se jmenuje stejně a další třetina zase jiným stejným názvem. (Na s9 třeba "Land of Wild Turkey" nebo "Bláznův rajón", myslím si ale, že na všech světech je to stejné.) Proto zde mám nápad na přejmenování světa podle států USA. Na názvech sektorů lidem nezáleží tak jako na názvech měst nebo pevností a tak by se mohla celá mapa dohodnout na přejmenování celého světa relativně jednoduše. Nemuselo by to být navždy, třeba jen na týden, jako krátkodobé zpesření hry. Prospělo by to hlavně na starých světech, a tak to nehodnoťte jak by se to hodilo třeba na vašem světě, ale obecně.

Zde je můj návrh:
[SPOIL]
Návrh A:
[SPOIL]
bfi1332174503d.jpg

pokud se obrázek nenačte: LINK, sektor Indiana se má jmenovat Indiana a Michigan[/SPOIL]
Návrh B:
[SPOIL]
bfi1335611443z.jpg
[/SPOIL]
[/SPOIL]​

Přímo k mnou navržené mapě: Snažil jsem se rozvržení států na mapě vymyslet co nejlépe a umístit na ní ty nejznámější státy. Možná není pěkné to, že na mapě Nebrasaka je na okraji mapy nebo že na východě stát Massachusetts nesousedí s okrajem mapy, jak to ve skutečnosti je, ale toto je podle mě nejlepší kompromis.

Výhody:
+zpestření hry
+názvy sektorů nebudou tak "nudné"
+můžete se pár států časem naučit, bez toho abyste vědomě drilovali
+přiblížení Americe


Nevýhody:
-musí se dohodnout celá mapa
-nebude poznat, čí aliance ten sektor je (maximální počet znaků na jméno sektoru je 20, takže místy nezbývá místo ani pro iniciály aliance nebo města)


Nyní je na vás, abyste mi to pořádně zkritizovali ale i navrhli lepší řešení rozvržení států na mapě nebo řekli, že celý nápad je úplná blbost. Jak říkám, tento projekt ani zcela nesplňuje pravidla správného projektu, klidně odpojte anketu a vložte celé téma do salónu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mě to dobrý nápad není, takhle si každej majitel velké pevnosti a tudíš i sektoru může dát název podle sebe a né tam mít otrocky danej název, to už by tam mohlo být rovnou Sektor 1, Sektor 2 ...

Co bude příště? Určený název města? Za mě rozhodně NE
 

DeletedUser

Guest
Vždyť tady píšu, že to nemusí být navždy. Na začátku světa by se to asi nehodilo, ale teď, hlavně na starších světech by se to hodilo. Záleží na domluvě.
 

DeletedUser15737

Guest
Já jsem pro,docela zajímavá myšlenka.Klidně bych byl pro,aby se změnila i mapka.Mohla by mít tvar severní Ameriky( i s Kanadou) a sektory by se mohly jmenovat podle skutečných států.Přibylo by více pevností a možná by to hru oživilo.Ale to je otázka spíše pro INNO.Takže za mě ano a hodně štěstí v anketě:)
 

DeletedUser

Guest
Jsem pro, je to zajímavý a jak řekl silný panter, časem by mapa i mohla dostat tvar severní ameriky. Bylo by to opravdu příjemné zpestření:)

Poznámka SandroCZ si myslím že už je trochu přehnaná, města si snad budeme moci přejmenovávat pořád;)
 

DeletedUser

Guest
Zajímavý nápad, možná i na delší dobu, akorát by to možná chtělo něco udělat s dvěma Kaliforniemi. ;)
Myslím si, že když by byly takhle rozumné názvy, mohlo by se usadit ,,Dnes je bitva v Kalifornii". No a to by možná mohl být problém. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem na vaši žádost upravil ty Kalifornie a tím pádem jsem mohl sektor "Nebrasaka a Kansas" rozdělit na 2, ale teď zase Nebrasaka je na okraji mapy a tak to ve skutečnosti není.

[spoil]
bfi1335611443z.jpg

[/spoil]​

Ale to je druhotná záležitost, tady jde hlavně o to jestli ty státy přejmenovat a až druhotně jak.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru