• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Stávající posílení budou tímto nahrazeny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11464
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11464

Guest
Čau,
dodělavam si mstitele pomalu azajímalo by mě. Mam zadaných 5prací ke sloužit v armádě... Chci si aktivovat další hostinu pro gentlemany, ta mi dole červeně napíše Stávající posílení budou tímto nahrazeny
to znamená že mi to přičte k pracím co už dělam nebo že se mi znova ajtivuje +50 bodů a že můžu dodělat dalších 5prací Sloužit v armádě?

Díky
 

DeletedUser12110

Guest
Soucasne posileni stejneho druhu, jako to, ktere poskytuje produkt, ktery chces pouzit, zmizi. Aktivovano bude to, poskytovane pouzitym produktem.

V praxi - Pokud je hostina na pet pouziti a Ty pouzijes dve za sebou, budes mit bonus +50PB stale jen k peti pracim, bonusy se nesectou. Druhou hostinu musis zadat az po odpracovani peti praci, ke kterym Ti dava bonus ta prvni.
 

DeletedUser11464

Guest
Takze až odpracuju těch pět prací, až tehdy mám aktivovat další hostinu, jinak mi jakoby propadne, když ji aktivuju hned před doděláním všech 5 prací. Chápu to dobře?
 

DeletedUser12110

Guest
Hostina aktivovana napr. po trech pracech (Zbyvajici 2 bonusy) pri jedne pouzite /= 7 bonusu, ale 5 a 2 "propadle". Takze ano.
 
Ano některé věci se dají kombinovat (npř. bajonet a amulet) ale jiné jako tohle se ti to staré vymaže a nahradí se tím novým.

Pardon špatně jsem pochopil otázku, toho mího si nevšímej je to tak jak řekla Nortia.
Omlouvám se.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11464

Guest
A když už 5 prací pracuju, jen čekám, než se mi všechny dodělají, tudíž už nemám nahoře žádnou ikonu bonusu a když bych si teď hostinu aktivoval budu tam mít ikonu pro 5 bonusů a tudíž můžu zadat dalších 5 prací. Je to tak?!

PS: Nějak se ztrácím v těch odpovědích Nortii... :(
 

DeletedUser13667

Guest
Dáš hostinu, naklikáš 5 prací a můžeš vzít další hodstinu a naklikat dalších 5 prací.
Kdybys ale dal hostinu, naklikal 3 práce a vzal si další hostinu, tak pak nemůžeš 8 prací, ale jen 5 prací.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru