• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

střelná zbraň vs chladná

DeletedUser

Guest
ano, ale zase si vem, že je hloupost narvat vše na sú nebo vše na střílet, proto jsou důležité i schopnosti které přibalíš k tomu...
třeba střelcům snadnější reskill na pušku je výhodou oproti chladničce...


mimochodem, schopný duelant moc práce nepotřebuje a duely mu vydělají víc... ;-)

No jasně, ale většina lidí v dnešní době jezdí takzvaného DMG dealera (damage dealer) Na co největší udělené zranění. A ti právě dávají nejvíce střílet/síla úderu. (V těch ostatních mají daleko méně....)
Jak říkám, jde o to jestli hraješ DMG dealera, tanka, obraný build atd....

Jo ale pak je problém, že ti hodně stoupne duelovka.... A pak napadat o 40 lvl vyšší neni nic moc.... Takže je dobrý to těma pracema prokládat, ať nestoupá tolik.... (Neříkám, že je nemůžes porazit, ale často to je težkej duel co tě stojí dost HP a pak se ty práce hoděj....)
 

DeletedUser

Guest
ten vypadá dobře, ale proklikat se do tvého podpisu.... :D To vyžaduje notnou dávku trpělivosti :)
Mě už to smazali, takže na mé duelanty se nepodíváš :)
 

DeletedUser

Guest
Střelec - splníš si charakterové úkoly
Chlaďák - nesplníš si charakterové úkoly

Střelec je nejlepší uhýbač popř.: taktika/vystupování
Chlaďák zase jako odporovač (reflexy, houževnatost)

Vyber si sám...
 

DeletedUser

Guest
Střelec - splníš si charakterové úkoly
Chlaďák - nesplníš si charakterové úkoly

Střelec je nejlepší uhýbač popř.: taktika/vystupování
Chlaďák zase jako odporovač (reflexy, houževnatost)

Vyber si sám...

Jelikož se po dalším updatu sníží účinnost odporáků, tak bych si vybral střelce..
 
jestli toto udělaj, tak mám takovej pocit, že odpor nebude v duelech použitelnej a všechny duely začne vyhrávat pouze jeden jedinej charakter a to vojáci, díky bonusus taktiky, uhýbači maj momentálně strašnou zbraň vůči odporu, tu tady nebudu říkat a když na to přijdou, porazí 90% všech odporáků, nemyslím si, že je nutný něco zvyšovat a nebo snižovat, je to opravdu vyrovnaný momentálně, jen jsou hráči naprosto líný o tom uvažovat a prskaj tady na slabej úhyb, přitom o duelech neví nic, smutné :(

jinak tvrzení, že střelci jsou dobrý akorát na uhýbače je dost nesmyslné, rok a půl jsem hrál střelce na odpor a nemohl jsem si to vynachválit, to samý chlaďák uhýbač, není to nemožný, jen vědět kam s bodama a jak to rozdělit, nic víc, podle mě spíš záleží, jakou máte dostupnou zbraň a která se vám víc líbí, to je asi všechno :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem střelec, protože chci stíhat úkoly na vojáka.
PS:A mít mastičkářský set
 

DeletedUser13514

Guest
No, dost záleží do čeho vkládáš. Já jsem dobrodruh a vkládám do modré, tudíž by byla blbost mít v ruce chladnou :) a např. vojáci, kteří jedou na sílu, zas maj střelné zbraně na prd (když to napíšu takto zjednodušeně)
 

DeletedUser

Guest
No na s10 hraji odolňáka chladného duelanta, je to celkem silné, ale problém jsou občas ti střelci, nejsem nějaká super odolná hvězda, ale zase chlaďák si celkem může pěkně hrát s equipem a upravit si to na toho soupeře tak, aby měl proti němu větší šanci, přijde mi dost univarzální. Na s11 hraji střelce a to vám povím, to je síla :) v úplných začátcích někdy před rokem jsem hrál střelce, ale byl jsem lampa co měla asi 120 míření a 100 úhyby na levelu 45, a němel jsem prakticky nic jiného, celkem mě kosili, navíc jsem na s10 duelant, takže nic moc hp. Pak jsem teda šel na tu chladnou a byl to slastný pocit :) :D Teď jsem něco pochytil, přiučil jsem se a vrátil se na s11 teda k tomu pifpafovákovi. Hraji "uhybače". Snad pokaždé soupeře zasáhnu alespoň 4×, to je fakt minimum. Jsem voják a mám teda dostatek HP, pár bodíků se na ty hp obětovat musí. Závěrem této asi nesmyslné řeči, co chci vlastně říct; Chlaďák je skvělý pro ty co začínají, ovšem, ne pouze pro ně! Jistě každý známé dost lidi co se ohání šavli a skolí pomalu každého a opakuje to X roků. Střelec je pro lidi, kteří už o tom trošku něco vědí, ví přibližně, jak to v těch duelech chodí :) Střelec s uhybem je schopný porazit na levelu 70 chlaďáka na levelu 90 (odolňáka) ale obráceně to nefunguje. (Mýslím tím vysloveně duelující lidi..)

EDIT: Nechci vypadat, že ze sebe dělám krále duelanta po roce hraní :) jen můj názor
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3069

Guest
Na s9 se snažím také pravidelně duelovat. Chladná mě nikdy nelákala, já jsem byl vždy střelec :)
Ten "uhýbač" to má být jako co prosím?
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně doporučuji chladnou zbraň...
Ale je to na každém....
Když dáš atribut do síly tak máš:
ÚDER + HOUŽEVNATOST + ZDRAVÍ (+ VYTRVALOST NA PEVNOSTI)
Navíc i následně máš lepší oblečení pro chla´dáky,alespoň můj soukromý názor :-)
 

DeletedUser

Guest
Gulasiku vidět tohle Merkel,tak tě zabije.

Chladnou v žádném případě...
 
Nahoru