• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Statistika

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .
ahoj,
líbila by se mi Statistika dobrodružství. např. kolik jsem odehrál her, kolik vyhraných, kolik jsem nastřílel nejvíce dmg, kolik jsem měl úhybů atd. zkrátka stejné jako je statistika duelů, bitev, stavby a dalších, viz obrázek níže.
zBcCgpq.png


Výhody: Hráč hned ví jak je na tom s dobrodružstvím.
Nevýhody: Nenapadá mě nic.
 
Ano, s tím souhlasím. Statistika hodně chybí. Jediné co jsem dostal, byl úspěch, že jsem absolvoval 100 dobro.

Statistika se sice ukáže na 60 sec po dobru, ale oznámení do zprávy by bylo taky fajn.
Ale stále mám problém, že se mi nelze v některých případech hýbat se spodní lištou, abych se podíval, jak na tom jsou ostatní.
 
ten problém se spodní lištou mám také. první dny to šlo, nyní se nepodívám dál.
to oznamko je taky dobrý nápad, hodilo by se :)
 

DeletedUser

Guest
S tou statistikou moc nesouhlasím - jako líbí se mi, ale nejdřív by se hodilo udělat žebříček aliancí.
Oznámení mi přijde určitě vhod.
A navrhuji další tip - podobně jako na West Forts udělat nějakou záložku pro záznam dobrodružství.
 
Westforts je samostatný projekt s kterým vývojáři hry nemají nic společného.
Tohle jsou jen návrhy. Jestli nesouhlasíš jen proto že chceš aby vývojáři udělali něco jiného dřív .. no nevím, my v žádném případě nemáme šanci ovlivnit co se do hry přidá a kdy. takže návrhů může přijít milion a do hry se nedostane ani jeden. například.
 
Nahoru