• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Statistiky z duelů

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    2
  • Anketa uzavřena .
Měl bych návrh na zavedení nových statistik co se týče duelů:
moc by mě zajímalo a snad i další lidi, kdo koho nejvíckrát porazil, uspal a uspal na jednu ránu, potom zamozřejmě i opaky, nejvíc proher atd. Komu například celkově sebral v duelech nejvíce peněz, u koho jich nejvíce ztratil, získal nejvíce expů, nyní nově s kým jich nejvíce ztratil a tak dále...:mexikán:
Pište svoje názory a klidně i další nápady :-)
 

DeletedUser16057

Guest
No, to by mě taky zajímalo :) Přeci ne všichni se chlubí svými zisky zde na fóru v sekci rekordy. :)
Takže jsem pro :)

Přesto, že aktuálně v žebříčku světa lze i najít, kdo má kolik výher/proher. Jinak svým způsobem některé věci můžeš najít i osobně. Stačí si projít statistiky ostatních hráčů, jen tam není vše. :)
 
gryzli, to sice ano ale červ má na mysli trochu jiné údaje :)

například to, koho nejvíckrát porazil, s kým nejvíckrát prohrál atd, zkrátka konkrétní jména hráčů .. a to nikde nenajdeš. i mě se tenhle nápad líbí (ostatně jsme to probírali soukromě než to hodil sem :))
 

DeletedUser16057

Guest
Však jsem to pochopil a taky jsem to napsal ve svém příspěvku nad tebou. :)
Bylo to myšleno v posledních 4 slovech, co jsem nahoře napsal. :)
 
Mě by tokové statistiky taky potěšili, klidně z více věcí než jenom z duelů. Jenom by na tom museli v německu zamakat :blush:
 
Jediný pseudostatistiky jsou v náhledu aliance, kde je vypsaný hráč s nejvíc KO a největšími škodami plus účasti na bitvách... Avšak lepší statistiky z bitev má i westforts, přestože to jsou jen statistiky dmg.
 

DeletedUser17865

Guest
Mě by zase zajímalo,kdo je největší "expař v duelech" za 0 zkušeností?Tip na 1ho takového bych měla :P
 
To se všechno ví, ale určitě by je zajímalo na kterých konkrétních hráčích nastříleli nejvíce dmg, nejvíc kritických zásahů atd. :)
 

DeletedUser17865

Guest
Třeba se to neví-tak aby se to vědělo.Proto by to bylo aspoň vyvážené,kdo je nejlepší a kdo je největší lama-prostě protipol nejlepšího a nejhoršího.Možná by měl zajištěná obě prvenství :P
Proč dělat vždy je statistiku těch nejlepších?I statistika lam by spoustu lidí taky možná zajímala-mě určitě.I když vím,že po mých příspěvcích,bude dotyčná lama chodit častěji :P :P :P
 

DeletedUser18514

Guest
Super napad. Statistik z duelu neni nikdy dost. Urcite by bylo zajimave vedet: kolik dmg jsem celkove dal; kolik jsem dostal; atd... Jeste bych navrhl trochu prekopat zebrik duelu. A to tak, ze by sel seradit treba i podle vyher/proher a difference.
 
Nahoru