• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Status na chatu

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    1
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser17592

Guest
Zdravím,
dá se nějak udělat taková věc, abych nebyl vidět ve hře jako online, kdykoli se připojím, nebo odběhnu od hry a hodí mě to away?

Chtěl bych tuhle genialitu narušující mé soukromí nějak vypnout. Kolikrát nestíhám odpovídat všem, kteří se na mě sesypou, kdykoli mě vidí zeleného. Chci si kolikrát užít hru sám pro sebe, bez velkého bratra práskající ho na mě kdy hraju.

Pokud to nejde, šup anketa.
 

DeletedUser17592

Guest
Jaj...asi jsem se spatne vyjadril....jsem myslel status v toolbaru pratel hlavne...

Tu sipku zlusim, diky za tip. I kdyz nejvetsi problem mam s tim, ze jen co se prihlasim uz mi to pipa ze mi nekdo septa. A pak poslouchat a vysvetlovat ze nemam cas / naladu, mi prijde bezny u vsech status kanalu se dat invisible prave pro tyto pripady.


UPDATE: Hmm ... a nemám to ani v historii svých všech příspěvků. Tady zas někdo z modů mazal příspěvky ve velkém. Uz tak je tu obcas problem neco najit, natoz takhle :lovec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru