• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Stavění kostela

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17765
  • Vytvořeno

DeletedUser17765

Guest
Začal jsem po dlouhé době hrát a zajímalo by mě, jak je to s těmi xp a goldy za stavění kostela... Jestli je na to nějaká kalkulačka atd.



Díky :kobylka:
 
Ahoj,
za stavbu kostela dostáváš pouze expy. Peníze žádné.
Nějaký vzoreček tu asi fungovat bude, ale nám není znám. Osobně si myslím že to generuje expy náhodně. Dostával jsem v rozmezí 800-2500.
 

DeletedUser15301

Guest
ty xp taky dosti zavisej na lvl kostela... tusim, ze rekord mam necely 2k xp (kostel mel neco pres 100 lvl)... nekde jsem na nejakych strankach videla kalkulacku na tohle... zkus googlit... ale jak moc sedi netusim...
 
ve stavění jsem měl vše a jak píše acara, šlo o vysoký level kostela. ale jak je vidět, rozmezí je tam velké.
 
Nahoru