• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

stavba kostela

DeletedUser12649

Guest
Zdravím ,
Jaký je efekt výstavby kostela ?
Zatím vidím jen šanci jak se dopracovat ke splnění x bodů výstavby města.
Má to ještě nějaký význam
A co modlení je k něčemu ?

Díky za info.
 

DeletedUser4876

Guest
Ještě to přidáva doby městu, jinak o učincich se dá jen spekulovat.
 

DeletedUser

Guest
má to taký efekt, že pri vysokom leveli kostola to dáva neskutočné exp. rádovo aj 2k exp za 1h
 

DeletedUser

Guest
napríklad pri leveli 70 nám to dávalo od 1000-2200 exp za jednu hodinu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16495

Guest
pri leveli kostela nebo postavy?Mam level 70 a dostavam z kostela cca 600exp.
 

DeletedUser4876

Guest
Nevite kolik je potřeba PB na další levly kostela, neni to někde sepsane?
 

DeletedUser

Guest
ak ma pamäť neklame, tak každým levelom sa to zvyšuje o 15, takže nie je problém si to dopočítať
 
těm stavařům nezávidtě ty expy, musíte vidět i druhou stranu:

je to jednostranně zaměřená postava, klesající motivace, z výstavby mají přesně nula peněz/předmětů/produktů, je to moc velká zábava ..
 

DeletedUser4876

Guest
Tak ono stejně aby mohli stavět věči level kostela kde maji tak hodě xp tak to už budou na 120urovni a pak jim je xp k ničemu.
 

DeletedUser

Guest
Jde mi hlavně o rychloexpení na nových světech. Ideální by bylo, aby více cest vedlo k cíli (nebo aspoň blízko). Dřív byla cesta bitvy/práce/duely. Teď když kouknu do žebříčku dakoty, tak duelanti jsou v čudu.
 
by voko mi přijde, že první čistokrevný stavitel je až na druhé stránce pořádí - tj. těch cest vede k cíli stále více. To, že tam chybějí duelanti je podle mě tím, že duelování je náročnější a hlavně k němu potřebuješ mít k němu dostatečně plný rybník (což na novém světě v rámci topky prostě není).
 

DeletedUser9350

Guest
To je o tom, že já třeba jedu na nulovou duelovou motivaci a nejsem sám :D
 
Nahoru