• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Stránky

DeletedUser

Guest
Když je to tak jednoduchý pro firmy, proč to tak nedělá Coca-Cola, Milka, Nestlé a spol? Protože je jednoduší si najmout profesionáli a ne se učit třeba 3 roku něco aby jsi měl web...
 

DeletedUser8870

Guest
Když je to tak jednoduchý pro firmy, proč to tak nedělá Coca-Cola, Milka, Nestlé a spol? Protože je jednoduší si najmout profesionáli a ne se učit třeba 3 roku něco aby jsi měl web...

Máš pravdu já pouze říkám svoje názory a jestli se ty jazyk chceš naučit tak proč nezkusit udělat vlastní projekt. Víš jak to myslím ne? :)
 

DeletedUser

Guest
Já nemluvím přímo o mě. já se HTML a CSS učím. Ale pro firmy je tot akhle jednoduchý...
 

DeletedUser

Guest
Hm máš hodně systémů které stáhneš přes ftp dáš na web a nainstaluješ podle návodů a máš k tomu administraci tak žádnej problém. :D

no ano ale aby to malo nejaku tu uroven .. si predstav ze by mala stranka microsoftu uroven jamesovich pomocnych stranok..
 

DeletedUser

Guest
A si představte, že by majitel nebo pracovní microsoftu, měl úroveň chlapika5551 :D , to je hrozné :D
 

DeletedUser

Guest
jamesi nebo jamesy? Podle mě má chlaipk i s tou kvalitou pravdu... kdyby byl zaměstnanec mrkvosoftu, nevadilo by to. Starat se o servery by se mohl
 

DeletedUser

Guest
Já vůbec nechápu, proč začal srovnávat mrkváč s pomockama, když je to jako nebe a dudy, asi protože je urýpaný, že ano, ale já už jsem si zvykl ;)

A jiank jamesi, aby o bylo pravopisně ;)

Html nebo Css se určitě dá naučit, když je na to čas :D
 

DeletedUser

Guest
Haxedusi, jak to se stránkama dopadlo? Rád bych se podíval... :)
 
Nahoru