• V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru

Sudy v Dobrodružství

Včera hráč HIV- před sebe postavil vlastní sudy a střílel do nich. Za každý sud se mu připočetlo KO - KO určuje pořadí v tabulce Dobrodružství. Krom toho, že je to opravdu trapné, tak je to asi BUG. ;)

No to nenechám:

https://wiki.the-west.cz/wiki/Pravidla_hry

§6) CHYBY
• Hra není konečným produktem a prochází neustálým vývojem a vylepšováním, proto se ve hře mohou vyskytnout různé chyby. Jedná se zpravidla o nestandardní chování hry oproti předchozímu stavu. Je zakázáno těchto chyb úmyslně využívat ve svůj nebo cizí prospěch. Hráč je povinen hlásit veškeré chyby herní podpoře.

.

No to nenechám:

https://wiki.the-west.cz/wiki/Pravidla_hry

§6) CHYBY
• Hra není konečným produktem a prochází neustálým vývojem a vylepšováním, proto se ve hře mohou vyskytnout různé chyby. Jedná se zpravidla o nestandardní chování hry oproti předchozímu stavu. Je zakázáno těchto chyb úmyslně využívat ve svůj nebo cizí prospěch. Hráč je povinen hlásit veškeré chyby herní podpoře.

.
Nemyslím si že práve toto je chyba o tých sudoch sa vie dlho a nejako to neopravuju.. bolo to tu, na sk aj na anglických serveroch už pekne dávno..vyskúšali sme to viacerí ale ak si HIV nevie nabrať KO inak asi mu len toto ostáva :D

"KO sudy" jsou u vývojářů už nějaký ten pátek. Dobrá zpráva je, že je veden jako jeden z nejvíce nepříjemných bugů. Tím se dostává do popředí před jiné "chyby", které by měly být opraveny.
PS: tento bug hlásím každý týden.

Počkej,ty myslíš HIVeho?Pokud jo tak on už není člen týmu ne?

Ale jinak s tebou souhlasím a teď nemám na mysli dobro ale jiné věci,škoda že miko jisté věci přehlíží..Ale člověk si tak nějak zvykne..

Ano, přehlížím spoustu věcí, hlavně na fóru. A zrovna VY! máte co nejméně kritizovat, vzhledem k tomu, jaká je Vaše minulost. Moje trpělivost má také své hranice a pokud chcete, abych začala dělat pořádky, začnu u Vás!

Pro ostatní:
Nadáváte na fóru, osočujete HIV- a jiné členy týmu, ale když má přijít žádost o převody itemů nebo jiných "speciálních" žádostí, to se můžete roztrhnout samou chválou.

Dobrá zpráva:
Od 1.6. 2019 bude mít fórum nového moderátora.

No v první řadě by jste mněli jít hráčům příkladem,pokud se tak neděje nemůžeš od hráčů čekat nic jiné než stejné chování.;-)
BTW mně osobně je to tady naprosto šumák co se děje a jen se bavím,jak jsem psal v jiném příspěvku,až mně to bavit přestane tak skončím.
Moc dobře sama víš že tato hra už má dobré časy za sebou a pomalu jen umírá,já už jen čekám kdy to přestane pro INNO být natolik ziskový že to uzavře nadobro..

No v první řadě by jste mněli jít hráčům příkladem,pokud se tak neděje nemůžeš od hráčů čekat nic jiné než stejné chování.;-)
BTW mně osobně je to tady naprosto šumák co se děje a jen se bavím,jak jsem psal v jiném příspěvku,až mně to bavit přestane tak skončím.
Moc dobře sama víš že tato hra už má dobré časy za sebou a pomalu jen umírá,já už jen čekám kdy to přestane pro INNO být natolik ziskový že to uzavře nadobro..
party u mna doma 1.6 na oslavu noveho moderatora