• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Surový smaragd v řemeslných brašnách

Dnes mi v sedlové brašně padly 2 surové smaragdy (a nic jiného) v minulosti mi padl 1 kus z mastičkářské. Všichni víme, že je ta brašna k ničemu, ale, že z ní padají produkty, které nejsou v řemesle použitelné, to už mi přijde fakt vrchol. Žádám proto nápravu:
Konkrétní návrh:
Produkty obsažené jsou opravdu jen ty, použitelné v konkrétním řemesle.
Produkty mají v součtu fixní hodnotu: navrhnul bych 100 nebo 200 nugetů (hodnota produktu při koupi za nugety) s nějakou max 20% odchylkou od průměru.
Druhá varianta je rozdělit na běžné, neobvyklé a vzácné a padly by třeba 3:2:1 případně 5:2:0 / 5:1:1 zkrátka aby se nestalo, že někomu padne třeba 1ks dřeva (za 125 UPD fakt výsměch) nebo právě ony smaragdy (které ani v žádném řemesle nejsou potřeba).
Edit: padá jen v brašně sedláře (ze dvou brašen mi padlo 8 produktů - z toho 4 smaragdy)
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Jestli jsem se dobře díval (na calcu do obsahu), tak v brašnách jsou následující nesmysly:
- kovář: hrnec (když nepočítám formu na řemeslnou událost...), kraví roh
- kuchař vše potřebuje
- mastík: rum, hrnec, lodní zvon, mírová květina, lístek na vlak, zlatá figurka (ty poslední 2 jsou zastoupeny minimálně)
- sedlář: patrony, aztécké zlato, losos, surový smaragd

Jo, bylo by hezký, i kdyby se realizoval jen tvůj nápad - ale pořád si myslím, že na současné devs je to moc složitý, a že jde jen o polovičaté řešení, které by mělo být spojeno s přeceněním (ideálně celého Šrotu, protože ceny jsou zastaralé/nastřelené - neposoudím, jestli se někdy z té instituce dalo nakupovat).
 

DeletedUser11928

Guest
Ano, dalo. Když shop přišel, každý se hnal za duelantovo vázankou a kalhotami. Protože v té době byly použitelné.
 
Vím, že se řešilo množství (a cena), můj hlavní cíl byl poukázat na předměty, které by vůbec padat neměly ;)
 
Nahoru