• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svíčky - úspěšnost hledání

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser1318

Guest
Jak jste úspěšní při hledání položky "Kerze"?
Otročením na pomerančových plantážích jsem zatím po 40-ti pokusech nenašel zatím ani jeden (jednu).
Takový druh "oslavy" jsem tedy doposud zatím neabsolvoval :D
Uvítám jakoukoliv radu, která povede k jiné práci, kde se kýžené předměty dají získat.
Něco mi říká, že nutnost bude sedět u toho jako vořech u boudy a klikat a klikat - po minutě po dvou, vesele až do neděle.

edit: tak je to trošku jinak než v oznámení, je potřeba udělat postupně pět prací v určitém daném pořadí.
Kdo nemá zásoby, má to snazší.

EDIT 2: PO MINIUPDATU UŽ JE POŘADÍ LHOSTEJNÉ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem si nasadil to posílení na hledání pomerančů a dostal jsem svíčku hned na druhý pokus.
 

DeletedUser

Guest
Jak jste úspěšní při hledání položky "Kerze"?


edit: tak je to trošku jinak než v oznámení, je potřeba udělat postupně pět prací v určitém daném pořadí.
Kdo nemá zásoby, má to snazší.

na cukru, obilí, bobulích, mouce a pomerančích - na všech světech to padlo na první pokus
 

DeletedUser11313

Guest
Problém je v tom,že je třeba hledat v určeném pořadí - cukr,obilí,bobule,mouka,pomeranč, pak to padá na první pokus ;-)
 

DeletedUser1318

Guest
Já jsem si nasadil to posílení na hledání pomerančů a dostal jsem svíčku hned na druhý pokus.
No jasně, já udělal totéž, jenže ty práce, co byly třeba udělat předtím, jsem přeskočil, protože potřebné věci jsem měl v batohu.
Tudíž je to o tom, že je třeba dodržet správný postup, samotné pomeranče i s posílením jsou na nic, jak správně píše Johny the 5.
 

DeletedUser9371

Guest
Tentokrát jsem spokojený, svíčky padají. Než jsem byl poučen, že se musí práce dělat v pořadí po sobě a ne na přeskáčku. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je to hra, je to West, je to jen a jen o náhodě. Asi se Inno zželelo nad Krosnou a dalo mu taky ochutnat úspěch.
Na Dakotě a na světě sedm jsem to opravdu splnil, včetně obálek s dluhopisy a to komplet , celé.
:)
 

DeletedUser

Guest
Delal jsem to v nahodnym poradi a napadaly mi svicky 4, jen z cukru mi zatim zadna nepadla.
 

DeletedUser9371

Guest
Jestli to není právě tím, Ramonessi, že jsi to dělal náhodně. Jak jsem psal, dělal jsem to v pořadí prací a naprosto v pohodě a vpodstatě celé za dopoledne splněno. Komplet set i obálky. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Je to hra, je to West, je to jen a jen o náhodě. Asi se Inno zželelo nad Krosnou a dalo mu taky ochutnat úspěch.
Na Dakotě a na světě sedm jsem to opravdu splnil, včetně obálek s dluhopisy a to komplet , celé.
:)
Není to o náhodě ve hře, nýbrž o náhodě v tom, jak dlouhá je prodleva mezi zavedením změny do hry a následnou opravou chyb, které jsou už pravidelným průvodním jevem.
Faktem je, že jsme se tentokrát dočkali opravy rychle.
Smutné je, že nefukčnosti a chyby někteří z nás chápou jako běžný standart.
Nutnost dodatečných oprav takovýchhle prkotin je průšvih, nikoliv důvod k pochvale.
Zvlášť, když se naprosto stejná situace opakuje po několikáté.

Jestli to není právě tím, Ramonessi, že jsi to dělal náhodně. Jak jsem psal, dělal jsem to v pořadí prací a naprosto v pohodě a vpodstatě celé za dopoledne splněno. Komplet set i obálky. :)
Pokud jsi to dělal po včerejším poledni, tak na pořadí nezáleží.
Na pořadí záleželo od půlnoci do miniupdatu někdy před včerejším polednem. Pak už to šlo i na přeskáčku. (tedy pokud se nestala další nepříhoda, že?)
 

DeletedUser16557

Guest
Všechno na poprvý,ale teď jsem se zadrhl u cukru a bobulí.
 

DeletedUser

Guest
Tak nevím, já ty svíčky našla, aniž bych dělala uvedené práce v daném pořadí. Asi 2 mi padli při sběru bobulí, další 2 při mletí mouky a jednou při obilí :D
 

DeletedUser1318

Guest
Ano, po miniupdatu už to šlo normálně.
Bylo by možné toto téma ukončit a přesunout do archivu případně do koše?
 
Nahoru