• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Svět 7 zaniká

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14277
  • Vytvořeno

DeletedUser14277

Guest
Tento vzkaz je pro adminy této hry. Tím že jste uzamkli svět 7 jste zpečetili jeho osud. Počítám že po Vánocích nám dáte na výběr. Buď přejít na neuzavřené světy nebo zrušení účtu. Já osobně mám tuhle hru opravdu rád. A celou dobu co hraju jsem poznával svět 7 a poznával se s hráči. A teď, ( počítám že tak do půl roku ) bych měl jít na jiný svět a začít úplně od znovu ? to je jak mít nový účet akorát v mém případě mám hotovou většinu úkolů a nemusím sbírat XP. Neřeším že INNO GAMES se rozhodlo ze hry udělat klikačku pro malé děcka. V nové verzi 2.0 se totiž nemusí vůbec přemýšlet. Člověk si k tomu sedne, klikne na práci, za 2 minuty klikne 4 krát znova. a tak to jde třeba 15 minut až do té doby kdy člověk nemá energii. Navíc naprosto nepřijatelné rozmístěný prací. Překousnu update 2.0, jakžtakž překousnu i uzamčení světa. Ale alespoň ho nerušte. I kdyby tam mělo být jen 200 lidí. A uzamčení světa byla chyba. Teď už nás jen ubývá. Prosím, neberte nám náš svět 7
 

DeletedUser9371

Guest
O svět sedm nepřijdeš "parde". Přenese nás to jen na novou mapu s novou verzí 2.0.
Hráče i města, kdo si třeba rezervoval město na mapě. Třeba i na místo, které je pěkné co do krajiny a "kořky" zdarma. :D
Takže to nevzdávej.
Nehledě ? Tohle téma zůstane a tady se můžeme najít Všichni. Ať přátelé, či nepřátelé (soupeři) staré, dobré, srdeční sedmičky a pokecat.
:)
 

DeletedUser14277

Guest
Vím že update 2.0 nebude konec světu 7 ..ale počítám že až budeme mít než 500 hráčů tak nás zruší a dají nám na výběr: buď jiný svět nebo nic..A krosno, my nejsme nepřátelé ...:D to doufám víš
 

DeletedUser9371

Guest
Neboj, vím kdo jsi. Uvidíme chlape. Oni se Ti hráči, co jsou fajn s námi stejně spojí. Tady anebo někde na světech, po mobilu, skype anebo na srazech hráčů . :D
Kvůli nim hraji a rád.
A Ti co nás nesnáší ze hry na sedmičce ? Neumí prohrávat ? Anebo si jim "cvrnknul" o jejich ego ? Tak Ti ať si kleknou do kostela a trhnou si levým uchem a malíčkem na pravé noze a najednou.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak se nám otevřela nová verze sedmičky a dokonce i síň slávy. Koukl jsem do ní pozorně a nostalgicky jsem zavzpomínal na hráče, kteří tam jsou a už smázli účet.
Takže v podstatě síň slávy je jak byla. Vím, že Ti hráči jsou tam vyryti na věčné časy a jsou už ve věčných lovištích. Ale proč ?
Jsou tam jiní hráči i od soupeřů (aliance SP), kteří by si to zasloužili, vyryti nejsou a dále hrají (tím nemyslím sebe, ale i hráče co mě nemají rádi ve hře).
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pár dní jsem tu už nebyl :D ,ale west k zániku směřoval.Co si budeme nalhávat ale majitelé to měli jako zlaté prasátko.A tak tam cpali věci navíc a k ničemu,než aby se raději zabývali hráči a způsobem jak tuto hru udržet při životě.Začal jsem tu v roce 2009 a hra byla super,ale v určité fázi při stálém otevírání světů to šlo pak už z kopce.A ty update ... pche :D
Každopádně všichni co to vydrželi do dnes obdivuju :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, držíme se. Jsme tam uzamčeni jak v kriminále, noví hráči se už přihlásit nemohou. Uvidíme, co s námi ještě zamýšlí. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Bude se rozdávat chleba a voda ? Při deportaci do basy ? Ighasi ? Ale aby to nebylo v truhlách, to by jsme pošli hlady. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Konečně jsem našel soubor, kam jsem si ukládal kdysi hráče z aliance SP, dříve jen spojenecká města, od roku 2009. Muselo se to vždy vypisovat na profily měst. Pamatujete ?
Tady je malý vzorek, Ti nám dávali zdatně za uši.


wibi, r kr, stelon2, voriseka, VAKS, APO, Mek, Rozenfilc, petard, warlock123, Sir Jery, Kontador, trun, petard, Hrochocho, Bazuk ..........

Škoda jich. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Co třeba já?:D

Nop nop, počkat za jakým účelem vlastně ty servry stáhly??
 

DeletedUser1318

Guest
...počkat za jakým účelem vlastně ty servry stáhli??
No, to má právě souvislost s těma nugetama. Konkrétně na sedmičce je aktuálně 942 hráčů. Otázka je, kolik z nich je "nugeťáků", ale asi jejich platby nestačí na pokrytí provozu serveru.
Proto asi bude výhledově snaha počty světů snížit.
 
Nahoru