• Nově připravovaná aktualizace 2.149 je naplánována na úterý 11. května. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Svet 1 - vyhozeni ze hry pri posilani srdicek/rachejtli/vlocek apod

Pri posilani srdicek vice jak 8 hracum za sebou hra prestane reagovat, po obnoveni stranky naskoci chyba "server neodeslal data" a do hry se da pripojit az za nekolik minut.
Predchozi akce hlasila hra fatalni chybu (pri jakekoliv akci, hadam ochrana proti DDoS) pri posilani vice jak 30 hracum.

Bud prosim udelejte u tech banu vyjimku pro akce nebo pridejte tlacitko ktere posle srdicka/vlocky/susenky a dalsi blbosti vsem hracum na seznamu pratel.
 
Ahoj,
INNO již nepočítá s tím, že bude na jednom světě aktivních víc než 5 lidí najednou - proto nejsou dostatečně výkonné, aby ustály tento obrovský nápor, když chceš poslat více požadavků za sebou. Kapacita byla omezena a nyní je využívána ke hraní online tetrisu.
 

Pawn

Člen týmu
Je to kampaň!
Tak se získává aktivita a čas do tabulek co lidi jsou na westu když jen na poslání srdíček tam sedíš hodinu.

A pochybuji že se udělá nějaká vyjímka, anti flood ochrana je tu už nějakej pátek a buďto si zvykni jako všichni ostatní to nějak dávkovat postupně, respektive těch 25+- pak kratší pauzu ať předejdeš "fatální chybě/rukavičkám" a pak další, nebo prostě buď neposílač.