• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Svet 6-návrat

DeletedUser

Guest
Zdravím, dnes som sa chcel konečne po dlhej dobe vrátiť k westu, ale nepodarilo sa mi prihlásiť na môj server, cz6. Potom som čítal tu na fórku že cz6 je už jedným z uzavretých serverov. Preto by som sa rád spýtal ako sa tam môžem ešte dostať (ak sa to ešte dá):D a dúfam že mi ešte nezmazalo účet. Strávil som na ňom veľa času a aj by som sa tam rád stretol s pár ľudmi, ktorých som roky nevidel. Tak pekne prosím, ak mi ho zmazalo, či sa to nedá nejakým spôsobom vrátiť, bol by som veľmi vďačný. :angel: Názov účtu: Blaziken

Vopred ďakujem za odpoveď.

Blaziken
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud se ti tam nedaří přihlásit, tak se ti pravděpodobně smazal účet z důvodu neaktivity. Můžeš zkusit napsat ticket na support, podívají se ti.
 
Nahoru