• Nově připravovaná aktualizace 2.144 je naplánována na úterý 2. března. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Srdíčka z úkolů splněných před začátkem akce se nebudou započítávat do počtu získaných srdcí. Doporučujeme vám splnit Valentýnské úkoly po zahájení akce, která začne 17.2.2021 ve 12:00

Známý bug Týden od 22.2. - 28.2.

Opět se nejedná doslova o chybu, ale ocenil bych, kdyby úkolové předměty, které jsou z úkolu (nemyslím tedy dražitelné itemy z koulí, klasů apod.) zase skončily v úkolech. Takto se mi postupně plní inventář nepotřebným smetím, které se bojím prodat. Co kdyby náhodou bylo potřeba. Na Indianě jsem za 2 roky nasbíral 20 předmětů, které jsou čistě z úkolu a nedělají vůbec nic - nepřidávají schopnost, není možné je dále použít, část z nich není možné ani prodat. Nepředpokládám, že by se teď mazaly staré zbytečné předměty. Byl bych rád i za to, kdyby v centrále dávali pozor na to, aby úkol "nezasvinil" inventář.

https://ctrlv.cz/aPz7

Už se to vícekrát řešilo. Že existuje něco, jako ochrana před vypsáním odměny. Problém, který s tím mám je následující: 1. není to nikde uvedeno, natož vysvětleno proč tomu tak je. 2. je to zcela proti smyslu hry, navíc když se jedná o ochranu s takhle dlouhým trváním a vím, že jsem viděl i ochranu ještě delší. Pochopil bych trvání třeba v době, kdy má daný hráč mdloby, ale proč takhle dlouhá...