• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Týden přátelství - Henryho náramek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, zkoušel jsem snad všechny práce, které souvisí s vývěskou, ale Henryho náramek jsem stále nenašel:radní:, nevíte někdo, ve které práci ho mohu najít? Ostatní náramky už mám, zbývá jen tento. Zkoušel jsem i googlovat, ale žádný návod jsem nenašel.
 

Deleted User - 31870

Guest
Update 2.08

Veškeré časové úkoly (včetně herních událostí) mají stanoveno nové časové období. Úkoly bude možné znovu přijmout a dokončit v tomto stanoveném časovém omezení (upozornění na časové omezení je zobrazeno u úkolů). Důvodem zavedení této změny je technická záležitost, kterou bylo nutné provést, aby bylo možné mít všechny verze časově omezených úkolů (tj. pro každý rok). To znamená, že již nebudete moci po updatu více dokončit všechny časově omezené úkoly, které máte v tuto chvíli přijaté a již měly být dokončené.
 

DeletedUser

Guest
Aha, myslel jsem, že se úkol odemkne úrovní. Úkol si teda smažu a počkám až se znovu odemkne. Nebylo by od škody udělat systém, který automaticky zruší dočasné úkoly. Můžete zamknout téma.
 

DeletedUser1318

Guest
...Nebylo by od škody udělat systém, který automaticky zruší dočasné úkoly...
To by moc optimální nebylo, v případě, že už máš část některého úkolu "rozpracovanou", by se restartem úkolu už provedené akce nepočítaly za hotové a muselbys začít od nuly.
Takhle si můžeš vybrat sám, jaký zvolíš přístup.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru