• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Taktika duelu.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18471
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Nejlepší je podle mně nastavení, když míříš na hlavu (bere nejvíc zdraví - záleží na Přesnosti) a jsi ve skrčené pozici (nepřítel má menší šanci tě zasáhnout záleží taky na Uhýbání). Pokud by to ale měli všichni potom zřejmě rozhodují tvé schopnosti, které jsou důležité pro duely (Síla úderu - chladná zbraň, Houževnost - kolik vydržíš proti útoku chladnou zbraní, Reflexy - výdrž proti střelné zbrani, Střílení - střelná zbraň). Taky záleží na tom jestli útočíš (je dobré mít vysoké Vystupování) nebo se bráníš (na to je dobrá Taktika). Rozhodující je kolik škod působí taky tvá zbraň a nakonec i záleží na štěstí (to už ale v schopnostech není). :)
 
v zásadě neexistuje univerzální nejleší nastavení schopností a míření (úhybů)

obecně jsou 2 buildy
odporák - jedeš reflexy, houževnatost a přesnost - dostáváš hodně zásahů ale za málo dmg
úhybák - jedeš úhyb a přesnost - odporák tě trefí maximálně 1-2x a ty ho trefíš vždy, pak záleží na tvé schopnosti střílet/síla úderu.

obecně lze říci, že odporák je na chladné zbraně a úhybák na střelné.

co se týče míření, tak neexistuje nejlepší výběr.. jediné co mohu doporučit je často měnit. né každej to dělá a jde toho dobře zneužít.
 
Taktika?
Děláš si srandu?
Mně mlátí někdo s levlem o 14 více...taktika ti je v tom případě na houby. Rád se budu držet bitev ale pár chytráků,co nemají v životě lehko a nejspíš ani kou*e si tady nemusí léčit mindráky. Rád bych někoho jen tak potkal,jako chlap.

Tady jsem se regnul v určitém roce...hraji od S3. Už bych měl mít nervy na uzdě ale vždy se najde exot,co mi dá s nervy zabrat :-(
Sry všem za jen negativum....hra je to fajn,jen někteří lidé jsou....nechci BAN :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
víš vrbaa... takhle ti to řeknu :D někdo je na bitvy, někdo na duely :D (někdo na mindráky)

když někoho zastřelíš v bitvě, tak je to něco jiného, než když tě někdo zastřelí v duelu? :)

dle mého je to stejné. samosřejmě do bitvy jdeš dobrovolně a na duel si nemůžeš vybrat (pokud jsi ty duelovaný) nicméně mělo by se tak trochu ctít to, že pár hodin před bitvou se nedueluje.. (což v případě, že jsou bitvy denně je velmi obtížné), ale to je na svědomí každého.. :)

bohužel v dnešní době se přehodit na duelanta není takový problém. sadu CB má prakticky polovina lidí a cca 1/4 má doolina. těžko říct, co je lepší, nicméně když byli ty časy, kdy se platilo za přehoz prachama hodně velkýma. žádný usmiřování šamana.. a pak si každeji rozmyslel, jestli bude přehazovat nebo ne.

teď stačí být měsíc aktivní a máš přehoz prakticky zadarmo.

pokud tě někdo mlátí s lvlem o 14 dní víc, tak buď v pohodě.. až tě budou duelovat hráči o 80lvlů méně a budou tě dávat s jednou rukou za zády, tak se teprve budeš rozčilovat...
 

DeletedUser16407

Guest
edai má pravdu , TY si "vrbaaa" zbytečně drásáš nervy.
Nevím proč Nás duelanty tak zavrhuješ :-o .jedním z hlavních cílů této hry jsou právě duely!Nemá to nic společného s tím že bychom byli zakomplexovaný a nějak narušený v reálném životě :-D Občas mi ale přijde, že naopak někteří lidé nemají kou*e na to aby Westy hráli a neuvědomují si, že je to jen hra !
Jinakk taktice:
Nemyslím si že by byla jen 2 základí nastavení edai ....
1.) ubyb ,přesnost a střelba (v poměru dle soupeřů) nejlépe Doolin set
2.)reflexi,houřevnatost , přesnost (v poměru dle soupeřů) nejlépe Cullen
3.)uhyb,přesnost,reflexi (v poměru dle soupeřům)
4.)houževnatost,síla uderu , přesnost (v poměru dle soupeřům)
druhů nastavení je mnoho a né jen 2 základní ;-) jóó bejvávalo před několika lety,to tu ještě nebylo tolik setů a bodů k rozdělení
 

DeletedUser

Guest
Nevim proč se pořád do někoho navážíte řekl si svuj názor chováte se jak pubertáci.A můžete mne kamenovat.
 
Nahoru