• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Taktika/Vystupování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
koupit 25 atributů a 50 schopností? no to se panečku pěkně plácneš přes kapsu - víš vůbec o tom že s nákupem schopnosti (nebo atributu) její cena roste? a ne zrovna málo ;) (vždy 2x víc než předchozí hodnota)

jinak souhlasím s Johnnym the 5, pokud si něco o fungování duelu přečteš, nebudeš se zde ptát (dobrý duelant ti svůj skill stejně nedá, pokud nebudete kamarádi nebo aspoň dobří známí).
 

DeletedUser18530

Guest
koupit 25 atributů a 50 schopností? no to se panečku pěkně plácneš přes kapsu - víš vůbec o tom že s nákupem schopnosti (nebo atributu) její cena roste? a ne zrovna málo ;) (vždy 2x víc než předchozí hodnota)

Jo,podle toho vzorce na wiki by to celkem mělo stát cca 34000 nugget,teda pokud jsem to dobře spočítal.. :)
 

DeletedUser18530

Guest
No,jo i ne,jasně člověk si řekne je to jen hra na zabití času,ale tak zase já to beru i jako koníček,odreagování když přijdu utahanej z práce...Někdo chodí do hospody,nebo hraje bedny,nebo má zálibu v nákupech značkového oblečení,někdo dává peníze třeba do sportu pokud nějaký dělá a hold někoho baví The West.Ne že bych si nezašel na pivko nebo se podívat na fotbal ale hold mezi mé koníčky patří i tato hra...Jo samozřejmě je možné že mě za nějakou dobu přestane bavit,nebo vývojáři pro malé zisky s hrou skončí ale tak zatím vše běží,mne to baví tak proč ne.A navíc,nejsem zas tak bohatý abych si to dovolil najednou,to je spíš taková vyhlídka na cca 5 měsíců pokud jak jsem psal,mně hra bude pořád bavit a pokud pořád poběží...No myslím že celkem dost odbíháme od původního tématu tak bych klidně dal lock.Nějak zběžně jsem projel forum co se týče duelů a mám už nějakou představu kudy se budu ubírat,zkusím to i to a co bude pro mne nejlepší u toho zůstanu... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru