• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser7117

Guest
hravate stale este niekto ??
ale ano hraju stále............ted jsme měli patch0.8.1 a brity v 0.8.2 budou udajně čínani.......no eventy pěkný stále-jen to Noobikům pomáhá dostat se rychle na vyžší tier-to je sakra matroš-kde WG ty hráče verbuje......- ve většině psychiatrických zařízeních nejen v Evropě...........
pak se vůbec nelze divit že včera na mě přišli mdloby,hral jsem s kolegou četu,já dal 6 killů a kolega 3 killy,což je dohromady 9,bohužel i tak to na vítězství nestačilo,protože: przijechal Jaciek,Maciek,Gregorz i Darek i poszukame,poszukame bardzo fajnowu grupu......a wygraná wojna bola w pizdě.......:explosion:
 
Nebuďte tak odměření vůči nám podprůměrným hráčům. Někdo hraje skvěle hry, ale v občanském životě je to kolikrát nula, či nějaký uťáplý a nevalný studentík. Tak si občas někdo zahraje hru, však o nic nejde.

Já si počkám na ty číňany, britové jsou příliš vlažní, jejich stroje jsou k ničemu. Nejvíce mi sedli němci, po pár marných pokusech ani nic jiného nehraju. Je to takový zlatý střed. Číňani budou nejspíše namakaní, vidím že jejich výroba je čistě převzatá/okopírovaná.

Vyznáte se někdo v těch nových německých prémiových tancích. Chtěl bych si pořídit ten PzKpfw IV Schmalturm, akorát má chabé dělo. Ten druhý o třídu výše má to samé, tam je to vyloženě zabité.
 

DeletedUser

Guest
na tier 4 docela dobrý :)
[SPOIL]
6e6dc05f92e53d587adef3dcb08dffee82fc33e5.jpg
[/SPOIL]

mohlo být i víc, kdybych na začátku neřešil poláky :D
 

DeletedUser4088

Guest
Já si počkám na ty číňany, britové jsou příliš vlažní, jejich stroje jsou k ničemu. Nejvíce mi sedli němci, po pár marných pokusech ani nic jiného nehraju. Je to takový zlatý střed. Číňani budou nejspíše namakaní, vidím že jejich výroba je čistě převzatá/okopírovaná.

Chtěl bych si pořídit ten PzKpfw IV Schmalturm, akorát má chabé dělo. Ten druhý o třídu výše má to samé, tam je to vyloženě zabité.

S příchodem Čínských strojů určitě ořežou Type 59, toho prémiového což je velká škoda :(
Osobně číňanky pojedu - už se na tě těším protože když si představím co všechno vydrží Typešek tak neprémiový tanky budou ultimátní :)

Ohledně prémiového Pz IV alias PzKpfw IV Schmalturm - Schmalturm má to dělo, co měla před updatem Pz IV... to poslední tu dlouho, silnou rouru s dobrým DMG...

Jinač KV-4 na kterou jsem se nedávno dostal je ve stocku utrpení :P Pomalý, neohrabaný a nepřesný...
T-50-2 - potom co jsem dodělal T-50 přinesla T-50-2 novou dimenzi scoutování... Zcela nové možnosti. Jsem okouzlen tímto super scoutem. Dnešním dnem jsem ho dostal na Elitní stav.... Bohužel jsem se dozvěděl, že T-50-2 budou nahrazovat jiným tankem a to z důvodu že T-50-2 je moc rychlá apodobně.
Grille - super artylerye! Není problém dát zásah za 563hp! Mám jí v Elitě ale už se těším na Hummela.
M4 Sherman - zajimavý tank... Potom, co jsem si vytrpěl s M3 Lee to byl krásný odpočinkový tank.. S metačem popelnic (tj. 2 lauf) dáte tier 5 někdy bez problému na ránu.
Pz IV - po jejím upravení ve nedávném updatu jsem s ní v podstatě přestal hrát... Mám jí v Elitě v garáži ale už mě moc nebere. Kanon který dostala je nic moc... Přídavný pancíř svou práci jakštakš udělá.
A13 Covenanter - (tier IV, britové) zajimavý tank.. Mám ho v elitě a kanon mám tzv. Pom Pom... Osud stejně jako například Pz 38nA... Scout. Už se těším na Crusadera.
Tiger II - tento tank mám konečně v Elitě... S posledním kanonem přichází zcela nové možnosti hrání.... Dobrý dmg, zaměření kanonu je velké +... pokud umíte úhlovat tak vás vše dingne...

Jinač má garáž obsahuje tanky: Type 59, Tiger II, KV-4, KV-3, AMX 12t, Pz IV, T-25, T-50-2, M4 Sherman, Grille, A13 Covenanter, LT vz. 35 takže pokud chcete a někdy mě potkáte on-line můžeme dát Četu :)

Zatím adios amígos... Barbarrossa
 

DeletedUser4088

Guest
Hra je to velmi zdařená, o tom žádná akorát má čím dál tím větší požadavky na počítačové vlastnosti... To co jsem kdysi hrál s počítačem starým 10let (verze 0.6.0) teď ani nespustím... Celkem naprd :/
 
Přes noc jsem stáhl zkušební verzi 8.2 s číňanama, no a stroje jsou velice našlapané. Akorát nejde spustit bitva právě s těma číňanama, anebo nižšími tiery. Takže jsem si nezahrál.
 

DeletedUser16495

Guest
Stáhl jsem jsi to všechno ok.. chci jse přihlásit, ale dělá mi to error, Jméno či heslo mám asi špatně, a mail mi to též nebere :(
 
Tak jsem vyzkoušel ten Schmalzturm a můžu říct, že to je řádný stroj. Vypadá to jako nákupní vozík, ale když to chrání, tak proč ne. Jezdí to celkem slušně, no do kopce to zázraky nedělá. Dělo je slušné a co je vyloženě perfekntí je krytí. Stál jsem s tím v křáku a šil jsem to do tanků jen se z nich prášilo. S dělem jde hýbat velice dobře, to je zrovna u něměckých tanků slabé záležitost, taktže to rozhodně potěší. Věž je dobře obrněná, když stojím v dolíku a pálím, tak mám výhodu. Zkrátka když se s tímto tankem někde "nachystáte", tak je radost hrát.

S těma číňanama nejde zahrát, nevím čím to je. Tak snad to brzo spusí naostro a pak to pojede. Po anglánech to bude příjemné zpestření.
 

DeletedUser

Guest
já si na testserveru vyzkoušel ty nové amíky(do číňanů se mi nějak nechce), snad je do udpate nějak nezhorší, protože to je opravdu něco(nabíjení je jako u francouzů, dobrá rychlost, ovladatelnost)

P.S. dnes jsem zjistil, že mě můžou zabanovat i na testserveru :)
 

DeletedUser4088

Guest
Nevím, zda-li jste si toho všimli ale nakonec Čínské stroje dají až příští update...
 

DeletedUser

Guest
A já mám na world of tanks takový...VELKÝ problém...hru jsem si stáhnul, ale ty aktualizace jsou strašně pomalé třeba 13 mb za 10 min nevita jakto?
 

DeletedUser

Guest
Tak som začal znova parit tanky a hneď som prevetral T 46

[SPOIL]
2itras8.jpg


2cf0k5.jpg
[/SPOIL]
Pridajte si ma prosím, nick MichoSVK :-)
 

DeletedUser4088

Guest
A já mám na world of tanks takový...VELKÝ problém...hru jsem si stáhnul, ale ty aktualizace jsou strašně pomalé třeba 13 mb za 10 min nevita jakto?

Poslední dobou je toto celkem trend. Stahoval jsem si poslední aktualizaci a rychlost také nebyla nikterak závratná. Povypínal jsem vše a jedině co jsem mohl nakonec vypnout byla sama hra. Nevím proč, z jakého důvodu je to tak moc pomalé. Zkus se podívat na oficiální fórum WoT.eu (nevím, jestli se sem může dát odkaz na fórum, abych nedostal upozornění).

to nevím1:
Moc pěkná práce, zrovna se jdu podívat na replay ;) Každopádně pokud ještě nemáš T-50-2, máš se na co těšít :indián:
EDIT: tak jsem se podíval na replay... viděl jsem, že ze začátku na tebe střílel nějaký nespokojený spolubojovník :P Musím uznat, že se scoutování vůbec nebojíš a jak se říká, někdy je risk i zisk... Pak jak ti ta artylerie, to AMXo napsalo to slovíčko - velmi milé... Mě to vždycky povzbudí protože vím, že svou práci dělám alespoň dobře. Nakonec bych řekl, že jsi měl setsakramentský štěstí že bitva skončila protože by jsi mohl říct "Adióz" s pomocí toho Stuga... Takže to bylo obrovský štěstí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dík, ano, už jsem si říkal, že 100% u obsazovábí základny je už nějak dlouho :)

a toho scoutování se nebojím, protože opravy jsou 3.000, buďto to vyjde a dostanu cca 15.000, nebo nevyjde a dostanu 5-8.000 :) to s vk2801, kde jsou opravy 10.000 a za povedenou bitvu dostanu 9.000 to už vypadá jinak :)
 

DeletedUser4088

Guest
S T-50 to byla ještě hračka... Celkem dobrý výdělky. Jediný co se mi na ní nelíbilo je to driftování... Na mapách typu Dálnice a jiných mapách s podobným terénem mi neskutečně driftovala což je velká nevýhoda... S T-50-2 se mi to v podstatě nestává, leda že se řítím 72km/h a snažím se vybrat šílenou zatáčku... To potom jo :P

S T-50-2 musím říct, že 4 ze 7 bitev jedu proti X.tierům. Většinou jsem i rád protože tanky jsou neohrabané a dá se při troše štěstí dobře proklouznout až na bázy popřípadě artylerie. Jak jsem podotýkal již výše, T-50-2 přinesla absolutně novou dimenzi scoutování... A jelikož se stále učím těším se na další vydání dílu Tanková akademie 5 – Vyhledávání nepřátel

Prozatím LOVU ZDAR :)
 
Toťkaj čuju na portálu prosincovou nabídku v šopu. No jak to vidím, tak zase asi půjdu koupit PSC. Jsem zvědavý co tam v průbehu prosince přidají, avízují tanky které normálně nejsou k mání, ty ludry vědí jak na mně.
 

DeletedUser4088

Guest
Očekávám KV-5, Type a tanky slevněné jako hrom... O KV-5 bych možná přemýšlel jenže to jsem měl udělat předtím, než jí vyšópli z gift shopu.... teď bude o hromadu dražší :/
 
No 6-tého si koupím za 20euro ten balík s měsíčním prémkem a nějakými zlatými. Pak začnu plet, a to teprve uvidíte ty "sváteční" tankisty. Jsem zvědavý co bude pak, vypadá že nabídku budou měnit po týdnu. Oni mě nejspíš ososají o celý přesčas za listopad. To zase budou letos vánoce...
 
Nahoru