• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser

Guest
Zdravím,

tak začalo sa aj mne celkom dariť, len ma štve, že stále chodím proti vysokým tierom a väčšinou si ani neškrtnem. Ale niekedy mám šťastie a idem proti seberovným. Poslednú dobu sa mi celkom darí. Rozhodol som a ísť nemecké stroje ale trošku neobvyklú cestu. Ako asi väčšina čo som sa dozvedel chodí cez Pz38 atď. až ku PzIV, ale ja som sa rozhodol tú spodnú cestu a to cez PzIII/IV. Ako asi každého môj sen je Tiger II. Ale musím sa priznať, že som bol ohromený aká presná je PzIII. Stačí len dobre namieriť a aj dajaký dmg to napácha len väčšinou nízke čísla a to ma štve.

Tak pár screenov:
[SPOIL]
2nqyu69.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
2gsj020.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]a tu je ten spomínaný PzII
e9bz3r.jpg
[/SPOIL]


heh. a tu si nás krásne obkľúčili ale bolo im to prd platné :D
[SPOIL]
2hpuiqg.jpg
[/SPOIL]

Možno pre niekoho nič moc ale pre mňa to naj. :)

MichoSVK
 

DeletedUser4088

Guest
Aha ... Micho... Já si říkal, kdo to sakryš je :P

Tak snad jsem ti trochu poradil a kdyby něco, až mě potkáš online, klidně se ozvy :)
 

DeletedUser14619

Guest
ja s tim začal pak mě to přestalo bavit a teď po 3měsicich začinam znovu ale nějakou vybavu už mam
 
Tak co, tankáni, hrajete o volnu co to dá ?! Sám něco málo odehraju, když jsou ty sváteční výpomoce a taky nakupuju ve slevách. Hodlám si pořídit výbavu na Pantera 2 a Kingtygra, ale nevím co tam dát. Co na takových tancích máte za doplňky vy??


Včerejší dobrý tah
[SPOIL]
2a9txs7.jpg
[/SPOIL]​
 

DeletedUser4088

Guest
Hraju, hraju co to dá....
Na KT nemám zatím nic protože se ho chci už zbavit. Mám ho na elite ale nic tam nemám... Můžu se během dneška podívat na kolegovýho KT co tam má. Na Panthera II nevím páč ho nemám...

Jinač planuje někdo koupit nějaký ten prémiáček? Přemýšlím nad doplnění své sbírky (Typ 59, T-25) o SuperPershinga nebo KV-5...
 

DeletedUser7117

Guest
jo,jo stále bojujeme na východní frontě.............premiačky jsem si pořídil na ještě lepší a rychlejší expení posádek.........o letošních vánocích to byl KV-5 a Škodovka T-25.........a s oběma jsem zatim spokojen.............aspon mi pomohly našporovat další milionky:pianista:.....budou se hodit na opětovné zásobení spotřebákama+vybavení..........
jinak co se týče KT -já bych tam hodil asi klasiku-nabiják,ventilace----------na pantera II bych k těmto dodal asi ještě stabik........ono hodně závisý na tom jestli tyto tanky hodláš osadit novými posádkami či přeškolíš již zkušenou osadku už s nějakými skilly,perky(BIA,šestý smysl,opravy,klidná jízda,král bažin..........).........
 

DeletedUser4088

Guest
Jo jo, Škodovečka :) To je zlatej tank... Sice bych si stihl udělat večeři než by otočila věž o 360° ale to je jen detail... Krásně se s ní hraje ale na vyšších tierech nemá s tím laufem nic poškodit... Maximálně z boku/zádu
 
Pánové podradte mi se stroji PzKpfw IV Schmalturm a Dicker Max, oplatí se. Dnes je poslední šance pořídit je za levněnjší peníz. Mám do toho jít??

Ps: zítra to všechno osadím posádkou zkušenou posádkou i vybavením a vozový park bude jedna báseň
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7117

Guest
to záleží čistě na tobě s oběma se dokáže dobrý hráč slušně zahrát.:hoj:............vyhoda premiaku je nejen ve slušném vydělávání,ale také v expení posádek............já mám třebas pro 1.posádku 4.tanky a průběžně je přehazuji(t-127,Tetrarch,A-20,Valentine) no ruských heavy mám taky dost k tomu 2.premiaky(CHurchill,KV-5) a posádkám to jde velmi k duhu..........ještě když WG dá akci na 3x růst posádky-posádka potom přímo letí.............momentálně mám nejhorší posádku na KV-1S-má teprve 1,75 skilu.........zbytek se pohybuje někde okolo 90% 3 schopnosti.,no nejlepší mám na 85% 4.schopnosti a přes 20000 exp. k postupu o 1% na 1.člena je již celkem dost............no a to se pak s těmi tanky hraje přímo žůžově............:radní::pianista:,co se týče Škoda T25 tak stále mě překvapuje-úžasná rychlost,kanonek celkem přesný,celkem dobrá deprese kanonku......a MM+-2 tiery se též dá.......už jsem sundal i pár vyžžších tierů KV-1S,IS,Panter........myslím že na Oskinovu medal tento tank má, no a když to dá MM 5,4,3tier tak si připadám jak štika v rybníce ........škoda té malé dmg,ale alespon to střílí rychle,pokud se též snažíte trošku úhlovat tak i hodně odrážíte.........
jinak co se týče těch 2. jmenovaných premiačků-já si oba zkusil na testu a nehrálo se s nimi špatně...........
to že jsem si místo pz IV schmallturm pořídil Škodovku T-25 lze přičíst již jen mému mírnému šetřílství......i díky tomu že jsem o pár dní dříve přídil KV-5 za více jak 800Kč........,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4088

Guest
Pánové podradte mi se stroji PzKpfw IV Schmalturm a Dicker Max, oplatí se. Dnes je poslední šance pořídit je za levněnjší peníz. Mám do toho jít??

S tím i tím jsem hrál... Dicker je celkem dobrý na dmg ale má setsakramentsky málo střel!!! Je relativně pomalý a pancíř je slabý. Někde je nedostatek pancíře kompenzován vynikajícími úhly které by umožňovali dingat ale tady nic není...

Pz IV Schmalturm - v podstatě stará dobrá Pz IV s vynikajícím laufem. Představný pancíř funguje spíše v nižších tierech. Při souboji s T29 to snížení obdržené dmg není tak extrémní...
 
Tak jsem si koupil akorát Schmalturma, nemohl jsem se rozhodnout, neměl jsem dost indícií. A zrovna dali do provozu večer před koncem akce, zkušební test nové verze, tak jsem to prubnul. Ten dicker-max není špatný, ale je tak na tři zásahy. Já moc se stíhači neumím a s těmi otevřenými je to o cosi horší. Ale jinak to nebyl tak špatný stroj, jezdilo to schopně, dělo velice slušné a neslo to daleko, navíc jsem měl i dobrý výhled.

Nasadil jsem na hlavní stroje výbavu, jde poznat že to má co do sebe. Ještě musím dovybavit Tigra 2, mám tam standartní dělo a nejde nic sestřelit. Před tím jsem zoufale hrál s Pantherem 2, desetkrát jsem střelil do jednoho tanku a škody minimální. Jak mám potom ten tank vypiplat?!
 

DeletedUser

Guest
tak to mě dostalo :D (to je ten inteligentní matchmating pro scouty tier 5)

[SPOIL]
0a213436c3b482ceccdb372edb17b786683e2370.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tak dnes jsem zjistil, že když kvalitu textur dám z nízké na maximální, tak to s fps nic neudělá :)

tady trochu náhled, jak to vypadá:
[SPOIL]
26bcae05c6c1c7b14134064b664cfbfb69c0ecb9.jpg
e6cc93ebc81ad517f1077728a18b599f228fad67.jpg
92784534825b0df3d0adc2a75d6681ab1a350591.jpg
46274165cf2aefd44e9be1abf20c7a70040687ac.jpg
0240b8843a7f65916214033e4cb7aea350a3fbdd.jpg
3e9893b68648e6eb5cdad3461a97787e9748c3be.jpg
f6ed98275cd7876c2ed3188553a908b3aaef6fb0.jpg
[/SPOIL]

pokud máte nastavenou vylepšenou grafiku a ne standartní, tak možná nepoznáte rozdíl, ale ti se standartní určitě ano :)
 

DeletedUser

Guest
Co říkáte na ty číňany? Zatím mám druhý tier a celkem dobré
 
Tak s těma "čajnísama" ja fak prča. Ten první pluve náboje jak strhaný, mám dojem že to snad ani nemá dělo ale samopal.

Ps: a že už jsem trochu zkušenější, tak si k tej čínské větvi pořídím hned ze začátku alespon bino a sít..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4088

Guest
Nasadil jsem na hlavní stroje výbavu, jde poznat že to má co do sebe. Ještě musím dovybavit Tigra 2, mám tam standartní dělo a nejde nic sestřelit. Před tím jsem zoufale hrál s Pantherem 2, desetkrát jsem střelil do jednoho tanku a škody minimální. Jak mám potom ten tank vypiplat?!

Na KT rozhodně podvozek... dále se rozhodni mezi motorem a věží... Osobně jsem šel do motoru a posléze do věže. Dále kanón... Na rádio jsem trošku nemyslel...

Tak s těma "čajnísama" ja fak prča. Ten první pluve náboje jak strhaný, mám dojem že to snad ani nemá dělo ale samopal.

Ps: a že už jsem trochu zkušenější, tak si k tej čínské větvi pořídím hned ze začátku alespon bino a sít..

I. tier u Číňanů je předělaná FT-17 s -mám dojem- kanónem z LTraktora... Jinač jsem skončil u Chi-Ha a je to hrůza... Uvidíme co bude dále...

Otázka - jdete med nebo heavy linii?
 

DeletedUser7117

Guest
rejžáky nejedu vůbec ,přestože je mi jasný že v momentální chvíli jsou hodně OP -hlavně vyžší tiery...........ta úžasná pene u všech CHina děl,rychlost a pohyblivost..........mnozí šikmáči jsou dokonce lepší než jejich předlohy v sovětském stromě...............tak počkám WG je za 3. měsíce ponerfuje a bude...........nerf artyn se mi líbí.........bojuje se ted snáze.......nejvíce se mi líbí snížení splasch damage......včera mě honily splaschem 3. artky(Hummell,Wespe,GW panter) a já s KV1S kličkoval jak zajíc-nedostali mě ..........jinak se stále daří náramně...........momentálně jsem si nejvíc oblíbil škodověnku T-25.......ůžasné hry a zábava a když mě to nalosuje rozptyl MM max tier V-tak jsem jak žralok v rybníku kachen-v těchto bitvách je mou povinností sundat alespoň 2ks a nastřílet 1000dmg-zatím se daří......:zásek::pianista:
 
Na KT rozhodně podvozek... dále se rozhodni mezi motorem a věží... Osobně jsem šel do motoru a posléze do věže. Dále kanón... Na rádio jsem trošku nemyslel...

Já mám ale vylepšené všechno, akorát dělo je v základu...

Dneska mně rozesmála hláška, když mně kdosi trefil do děla. Že prý ted bude hodně nepřesné, dyk ty čínské tanky jsou snad nejmizernější co do míření vůbec. Kruh je roztažený přez celou obrazovku a snad i mimo ní.
 

DeletedUser

Guest
Ty číňani nic moc, dobré dmg, ale ostatní hrůza, vyzkoumám tier 4 a končím. Jen se k nim možná časem vrátím, ten tier 8 light mě láká :) jak píše RDjango o té T-25, to je úžasný tank. Většinu bitev jsem s tiery 5, kreditů mám téměř vždy víc než 25.000, takže na E-75 kredity budou hned, stačí vyzkoumat. Také jsem vyhrál v soutěži PzB2, dělo teda nic moc, ale zatím jsem byl všechny bitvy jen s tiery 4, které nemají moc šance ho prostřelit :) Jinak zatím asi nejzábavnější tank co jsem hrál je T71, na 2 zásobníky si s ním dáte všechny tiery 8 a níže, navíc opravy 8k a průměrný výdělek 20k, takže to není tak složité na výdělek jako Vk2801 a T-50-2 :)
 
Nahoru