• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser

Guest
a nieje to tak ze kazdy narod ma nieco specificke lebo ja hram za amerikanov a ty boli na zaciatku dobre ovladatelni (to vozidlo) rusi boli pomali ale mali vydrz a nemci zase asi presnost
 

DeletedUser13138

Guest
a nieje to tak ze kazdy narod ma nieco specificke lebo ja hram za amerikanov a ty boli na zaciatku dobre ovladatelni (to vozidlo) rusi boli pomali ale mali vydrz a nemci zase asi presnost

jo je to tak zrobene rusi rychlost,nemci presna dela a amici zas velka raze del
 
nahore jak je bitva tak pod tim je standartni bitva tak na to kliknes a vyjede ti nabidka bitev a pak jen posles pozvanku hraci

A jak je to svolbou partáka, když si vyberu někoho, tak už pak nemůžu s nikým jiným tvořit četu, pokud tu současnou rozpustím, pokud je to možné. Myslím tak že to je volba nastálo, která je neměná.
 
Potřeboval bych zase poradit, bo proběhl update a výročí, no s tím přišlo zase pár nových věcí. Chtěl bych si pořídit prémiový střední tank české výroby T-25 a nevím jestli udělám dobře. Je tam u něj taky nějaké vylepšení, tak jako o klasických tanků? Vydělává více kreditů, než běžný tank?
 

DeletedUser7117

Guest
no ano více peněz za bitvu a free expů...ale nejlepší prém. tank je asi Lowe.zatím jej sice nevlastním,ale uvažuji o něm
 
No já chtěl mít nějaký "československý" tank a tenhle by byl v tom ohledu dobrá volba. Ani nechci prémiový těžký tank, to by mě moc nebavilo, už bych měl práci hotovou. Ten Löwe nemá vůbec špatné charakteristiky, akorát není zrovna můj typ, mám raději pohyblivější střední tanky. Do takové svižnější bitvy, nejlépe se stroji ve stejné kategorii.
 
Mastný koulošťouch se mi povedl dnes. S panzerkampfwagen IV, jsem zneškodnil čtyři protivníky najednou, získal nejvíce bodů za misi (797) a také nejvíce peněz 20529, plus nějakou medajli. A bitva sqělá, ještě mi tam přizvukoval náhodný sparinktanker, no dost jsme si navzájem pomohli.

To zase jsem dnes absolvoval jiné bitvy, kdy do mě střílel spoluhráč, jiný do mne zase narazil a pak ještě vystřelil. Další bitvu jsemtaky nepochopil, nějac amatéři, hned ze startu jako na povel začli bláznivě jezdit a ničit všechno okolo. Tak jak malé děcka, samozřejmě že nás beze zbytku vystříleli.
 

DeletedUser13138

Guest
Mastný koulošťouch se mi povedl dnes. S panzerkampfwagen IV, jsem zneškodnil čtyři protivníky najednou, získal nejvíce bodů za misi (797) a také nejvíce peněz 20529, plus nějakou medajli. A bitva sqělá, ještě mi tam přizvukoval náhodný sparinktanker, no dost jsme si navzájem pomohli.

To zase jsem dnes absolvoval jiné bitvy, kdy do mě střílel spoluhráč, jiný do mne zase narazil a pak ještě vystřelil. Další bitvu jsemtaky nepochopil, nějac amatéři, hned ze startu jako na povel začli bláznivě jezdit a ničit všechno okolo. Tak jak malé děcka, samozřejmě že nás beze zbytku vystříleli.

je fakt,že někdy neni nic lepšího než si od srdce zanadávat,protože demence některých hráčů je abnormální.
 

DeletedUser7117

Guest
to je pravda-někdy se nestačím divit co mí spolubojovníci ve hře vyvádějí...napočítat do 3,zanadávat si a hrajeme dál...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Musím říct, že v posledních dnech se mi začalo velice dobře dařit. S tanky Pzkpfw 3/4 a Pzkpfw 4, docela obstojně bojuju. Včera jsem sundal s Pzkpfw 4 v jedné bitvě pět tanků, což je můj rekord. Dneska jsem zase dostal se stíhačem čtyři tanky, což je taky slušné na tento typ vozidla. Pořád se objevují hráči co do vás bezděčně střílí. Na druhou stranu jsou tací co se obětují a pracují v týmu. Sám jsem dnes v bitvě prchal zpátky na základnu abych zneškodnil tank který ji chtěl obsadit, už byl na padesáti procentech. Ono v tom týmu je to hned jiná akce.
 

DeletedUser7117

Guest
též se mi poslední dobou obstojně daří-vše záleží na souhře teamu,dobrý scout základ uspěchu... není nad pravý boj pancíř proti pancíři či klidné snajprování z více jak 450m...poslední dobou mě ovšem hru celkem dost znechucují artyny:tom:5 ks těžké arty na každé straně je opravdu dost těžko hratelné...naštěstí těchto her zatím nezažívám mnoho...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dneska jsem měl docela úspěch. Pořídil jsem si nový tank Vk 3601H, je dost náročný na užívání, jak v bitvě tak na provoz. Oproti tomu jsem s ním dneska zaznamenal ve dvou bitvách po třech sestřelech a nebyl prodělečný.

V bitvách jsem zaznamenal jakousi národnost, co vyvádí nějaké nesmyslnosti. Ještě před startem se kontrolně zkontaktují a pak začnou vyvádět blbosti. A všechny ostatní při tom ignorují. Začne to nějak takto, kdy někdo napše cosi takového; "tataři, jste tam"? A pak se ozve "igen" a už po sobě startují a vrážejí do sebe. Nejspíše nějaký národní sport. Mezi tím střílejí nazdařbůh kolem sebe, bez ohledu na cokoli.

Pešek je když někam vjedu a je tam hafo nepřátel a hned ze startu mi sestřelí pásy. Vyloženě mám rád bitvy, kdy zároveň s ostaními vystřílíme 2/3 nepřátel a pak se rozjedem dorazit ten zbytek k nepřátelské bázi. Prochorovka je na to jak dělaná.
 

DeletedUser7117

Guest
Vk 3601H-aneb malá heavy,také s ním často jezdím,kompletně vyzkoumal,nasdil 88 mm kanon, vymazlil výbavičkou za více než 1.mil kreditů,vyškolil posádku na 100% a je radost s ním hrát,...
o inteligeci hráčů Wot raději pomlčím...opticky se mi to zdá čím dál horší...velice negativní a špatné zkušenosti mám zejména s poskými hráči....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7117

Guest
ovšem abychom nehaněly pouze hráče-hra též obsahuje několik chyb a nedodělků a můžem jen doufat,že team WG se jimi začne důkladně a intenzivně věnovat....dle mne nestačí pouze do hry přidávat nové typy tanků (mnohdy premiových) a pár map....
uvedu pouze několik nejpalčivějších:eek:bčas dost zvláštní balance system(při jednom již od oka zvláštním losu jsem si zapsal typy strojů na obou stranách a došel k zajímavému závěru,že můj team je 1000 Hp slabší-a to již je sakra znát!!!!),jednou za čas arty party-5. a více těžších arty na každé z bojujících stran,spoting občas vyvádí psí kusy-jak mi může zmizet stojící kolos typu Tiger II na rovném a ničím nestíněném výhledu 200m. ode mne-když posádku mám na více jak 130%+ bino?????,kritical hit za 0. damage....atd...
PS: vytvoření nového polského serveru-SIEMKA,pšonci již mne sakra štvou....
 

DeletedUser13138

Guest
ovšem abychom nehaněly pouze hráče-hra též obsahuje několik chyb a nedodělků a můžem jen doufat,že team WG se jimi začne důkladně a intenzivně věnovat....dle mne nestačí pouze do hry přidávat nové typy tanků (mnohdy premiových) a pár map....
uvedu pouze několik nejpalčivějších:eek:bčas dost zvláštní balance system(při jednom již od oka zvláštním losu jsem si zapsal typy strojů na obou stranách a došel k zajímavému závěru,že můj team je 1000 Hp slabší-a to již je sakra znát!!!!),jednou za čas arty party-5. a více těžších arty na každé z bojujících stran,spoting občas vyvádí psí kusy-jak mi může zmizet stojící kolos typu Tiger II na rovném a ničím nestíněném výhledu 200m. ode mne-když posádku mám na více jak 130%+ bino?????,kritical hit za 0. damage....atd...
PS: vytvoření nového polského serveru-SIEMKA,pšonci již mne sakra štvou....

je fakt ze polaku tam je požehanně :)
 

DeletedUser7117

Guest
ano,až příliš z mých zkušeností pokud se v jednom teamu sejdou více jak 2.polští hráči vzejde z toho na 60% procent porážka...ale abych jim nekřivdil po dnešních trpkých zkušenostech se velmi předvedli maďaři....hrůza a děs...neříkám že já jsem nějaký super hráč-spíše hooodně průměrný,ale takové děsivé taktické chyby( viz Malinovka,kde 6. heavy/ KV-5,2X IS 3,2X Tger II,KV-3 hned po začátku bitvy vjedou na otevřené pole a rychlý scouti se schovávají v lese co dnes předvedly mí spoluhráči to již je i na mne moc.)..vracím se zpátky k lt 35-tam si aspoň užiju srandy....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dneska jsem měl mastný den, s hetzerem jsem právě sestřelil sedm protivníků, a( i s ostatními tanky jsem exceloval). Bohužel jsme nevyhrali, protivník měl velice dobrého hráče, taky s hetzerem, který sestřelil deset našich tanků, včetně mne. Získal jsem ocenění rozparovač, to potěší. Stejně jako ocenění kamikatze v předešlých dnech, jsem kontaktní bojovník. Musím si pro sebe najít vhodný tank na tyto boje.
 
Nahoru