• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser7117

Guest
no A-20-alias IV tier sovět. lehký tank-je to holt scout,a proto má občas dost brutus MM potkáte i 8.tiery.............a jste prostě potrava, mnohé tanky nepoškodíte ani zezadu už KV-1 dělá tomuto tanku problém..........já sním hraji takzvaně hlavně ze začátku pasivního nasvěcovače-ideální mapy Prochorovka,Malinovka i Step se dá......jinak jezdí celkem rychle,točivost krapet horší......
nejradši mám MM max. 6.tier tam občas i něco uklovu tím pididělíčkem,ale nabíjí a střílí rychle....a když potkáte osamělé Heavy(ideálně BDR,CHurchill) tak si ho v pohdě povozím na kolotoči.........a bezvěžové TD to je pro mě pochoutka , pěkně ho uklovete zezadu-ideál(Stug,SU85,Hetzer......),a artynky to je pohodička......
výbava-nabiják,bino,optika
spotřební doplnky-omezovač výkonu,málá lékárna,malé opravy někdy tam i šoupnu olej......
posáku mám velmi zkušenou (momentálně dělají 4.schopnost,stav 86%)jelikož ji šoupu sem a tam momentálně do4.tanků(A-20,Tetrarch,T-127,ValentineLL)
momentální cíl odehrát do rovných 300.bitev prodat a pořídit T-50.........:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
tak dnes hned druhá bitva a pěkný výsledek :)
[SPOIL]
3db8197880758c285c7859a7f8167cb0eebcf396.jpg
[/SPOIL]
 
Zlaté německé tanky, ty jsou tak akorát. U ostatních národností kromně britů, jsou dobré tanky, ale dostat se knim je někdy hrůza. Mnoho strojů je vyloženě za trest.
 

DeletedUser4088

Guest
Každý tech strom má tanky které jsou za trest, to je pravda ale mě může jako tank za trest přijít například Tiger a Tobě, Mc, třeba AMX12t... :P

Tak zase tu trošku rozjedeme debatu... Co říkáte na nové britské TD? Zkoušeli jste test? Osobně se NEtěším, až s nějakým mým tankem potkám Tortoise... čelně to bude hrůza, tuším 200-více mm čelní pancíř ale slabinou je pomalé otáčení... Co vy? Dlouho žádné screene tak jeden nahodím.



Zatím vše, LOVU ZDAR tankáni
 

DeletedUser7117

Guest
test jsem zkoušel.........nové britské TD mi přijdou celkem dost OP..........zvlášt ten 10.tier............aneb klasika patch by WG-nové tanky budou mírně OP aby po nich každý hráč toužil a chtěl je mít rychle v garáži-tj. aby se konvertovaly exp. o 106......
naopak nové německé tanky pěkně zařízly(pzI,..).........a to i ty stávající posunem o 1.tier výše(Luchs,Leopard.VK)-nejvíc to odnáší zatím VK.........to by se měl vyjádřit hráč Nevím-jak se mu to líbí...........ale je to zatím test-2.fáze testu..........tak snad to nebude tak horké........i když nevím ,nevím.............WG je schopno všeho...........
jinak mě se celkem daří..........včera i když byly 5násobky tak 25. výher v řadě..........zaplnil sklad spotřebními dopnky...a stříbrnáčky rychle vydělal zpět-KV5 se nezastavila-5.her v řadě přes 100tisíc stříbnáčků-rekord zatím 140tisíc za 1.hru.....nyní přemýšlím nad koupí toho Panther-M10(když je ve slevě)..........:pianista:
 

DeletedUser

Guest
co já říkám na chystanou 8.5? Radši se k tomu ani nevyjadřovat...
S VK2801 mám odehraných 600 bitev, což je nejvíc ze všech mých tanků, posunutí na tier 6 mu ještě víc podělá MM, takže nejspíš většina bitev s tierem 10, kde se s tou jeho ovladatelností (s t-50-2, t71... se jezdí mnohem lépe) nebude dát nic uhrát ani s houfnicí. Je (za pár dní nejspíš ,,byl") to jeden z nejzábavnějších tanků ze hry, když v četě 3 lidi vezmou VKčko, tak každou bitvu cca 800expů a nikdy je to nepřestane bavit... Kdyby mu alespoň zvýšili hp nebo zlepšili manévrovatelnost, ale ve WG místo přemýšlení radši dělají Harlem Shake
Ještě více jsem zvědavý na leoparda u luchse, tuto větev už nejspíš nikdo začínat nebude.
Na testserveru jsem nehrál, ale co na fóru píší o britských TD tak to vypadá, že jsou dost OP...
Takže jediný plus co u této verze vidím je odstranění Klidného pobřeží, nic jiného mě nenapadá
 

DeletedUser4088

Guest
VK mi na 5tier přijde velmi OP s tou jeho houfnicí... Nedávno jsem jel s nějakým tankem -už si nevzpomenu s jakým- a to zlobivý VKčko mě kousalo a kousalo... Hrůza děs... Nevím, jak se s ním jezdí protože jsem skočil u Luchse ale určitě to nebude taková paráda jako s T-50-2 ale počítám s tím, že mu 100% zvýší počet HP ikdyby o minimum.
VK bude na tieru 6 velmi neobvyklým tankem protože všechny čistokrevné scout linie končí na tieru 5.

Oni oddělali Klidné pobřeží? Kdyby tak aspoň zase zprovoznili Bažiny nebo Komarin... To by byla aspoň sranda :)
 

DeletedUser

Guest
Komarin a Bažinu zprovozní :) ještě oddělají dragon ridge

A VKčko podle mě není moc OP, ta houfnice je jediné, kvůli čemu jsem ho ještě neprodal, t-50-2 má o hodně lepší pohyblivost
 

DeletedUser4088

Guest
Jupíííí :) Bažina! Komarin! Moje oblíbené! Na těch mapách jsem začínal :P

Samozřejmě že VK a T-čko nejde srovnávat kvůli pohyblivosti ale oba dva tanky mají své výhody a pokud se umí tak nadělají paseku
 

DeletedUser4088

Guest
Zdravím, tankáni!

Tak co říkáte na britskou větev TDček? Už jí zkoušíte? Já jsem teprve u Valentine AT jelikož nemám moc času jezdit a pocit mám zatím dobrý. Dnes ráno jsem se zděšením zjistil, že od tieru 5 tedy AT 2 mají po většinou přední pancíř 203mm :D celkem joke :D
 

DeletedUser

Guest
já jsem je nezkoušel, ty nové tanky mě už nějak nezajímají, radši by mohli přidat nové mapy...
teď potřebuji doexpit na E-75 a pak hurá E-100 :D
 

DeletedUser4088

Guest
nevím1, tak to pro Tebe mám dobrou zprávu :)

http://biaclan.cz/index.php?topic=2716
I. Patch 8.5
1. Mapy
- Měly by přijít asi 3 nové mapy, podle informací:
1. městská zimní mapa (Stalingrad, Moskva, Berlín,...)
2. Mexico // http://wot-news.com/main/post/10262011/1
3. Čínská mapa "Pearl river", město "Chengyang" (čínsky: 程阳) z provincie Guangxi (čínsky: 广西) // https://www.facebook.com/media/set/?set=a.553965427968929.1073741825.369595286405945

- Vrácení map...do hry:
1. Komarin
2. Bažina // http://wot-news.com/main/post/03062013/1/Topi-vozvrashhenie-085

+ zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.493142867418934.1073741832.101260996607125&type=3

Dočkáš se :indián:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hurá, dokonce i městská :)

poprvé v životě jsem dal 10 killů(2. bitva s M3 stuart :D), ještě jsem nekoukal na replay(kdyby někdo měl zájem, nahraju), ale myslím, že tak 2 nebo 3 mě ještě vyžrali :/
[SPOIL]
b63f654981365218c0279b3f7a1a2afdbd758457.jpg
[/SPOIL]

Edit: koukám, že se na Bažině dost změnilo osvětlení a obloha :) snad to nebude jako Lakeville, to staré se mi líbilo víc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7117

Guest
no dobrá práce Nevím........10.kousků je supr výsledek navíc s velmi nezkušenou posádkou(79%):D-Gratuluji.......já takové pedobear tanky hraji rád (Tetrarch,T-127...) v těchto nižžších tirech dokáže zkušený hráč s vybavením,zkušenou posádkou tyto bitvy výrazně ovlivnit a mnohdy i otáčet bitvy ........
jinak britské TD nejedu...stejně některé z nich dostanou v budoucnu nějaký ten nerfík...nejžhavější kandidát pravděpodobně Tortoise.......
na nové mapy v 8.5. se celkem těším vypadají zajímavě.......
no musím nějak vykoumat jak se sem vkládají obrázky......a pochlubím se i já... pěkných screenů mám hafo......
momentálně přemýšlím že prodám VeKu 3601H a jeho velezkušenou posádku přesunu do PantheraI-spousta hráčů tento tank haní ale přeci jen je to Legenda WWII a láká mne ....
jinak v poslední době jsem si velmi oblíbil 6.kové roty....to je úplný balzám- ta spolupráce,taktika,sranda :pianista:....s tím bahnem který nyní na pabliku vládne se to nedá srovnávat......hráčská kvalita je čím dál tím horší.........
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, mám malý problém :(
Stáhl jsem si World Of Tanks, a po dlouhé instalaci to hraji, tedy skoro. Vyberu Svět, vyplním e-mail a Heslo, a vždycky mi to napíše že je Asi server nedostupný, nevíte co s tím,
 

DeletedUser7117

Guest
no já tedy zkusím pár drobných rad.....zkontroluj zda registrace souhlasí se serverem na kterým chceš hrát(už bylo hodně případů kdy se hráč registroval na RU,US server a snažil se přihlásit na EU server-samozřejmě marně)..zkontroluj zda splnuješ alespon minimální PC požadavky...pokud jsi se snažil přihlásit a hrát ve všední den mezi 7:00-8:00 -většinou probíhá udržba serveru...kontaktuj suport WoT-ticket můžeš vyplnit i česky...zkontroluj zda máš správně stáhnutého klienta v PC-už bylo hodně případů kdy si hráč stáhl nekompletního klienta(nedostatek paměti) a pak se divil že mu to háže Eror,zkontoluj zda nemáš od svého provozovatele internetu blokované některé porty a zda internet běží bezchybně...no to by mohlo být asi všechno...
 

DeletedUser4088

Guest
......já takové pedobear tanky hraji rád (Tetrarch,T-127...) v těchto nižžších tirech dokáže zkušený hráč s vybavením,zkušenou posádkou tyto bitvy výrazně ovlivnit a mnohdy i otáčet bitvy ........

Kolegové, mám takový dotaz :mocking: Zkoušel někdo emerické TD tier II. ? T18 :mocking:
Doporučuji! Tank na jednu ranu? No neber to :pardon:
 

DeletedUser

Guest
Kolegové, mám takový dotaz :mocking: Zkoušel někdo emerické TD tier II. ? T18 :mocking:
Doporučuji! Tank na jednu ranu? No neber to :pardon:


dík za tip, s 50% posádkou 2. bitva 5 killů, 3. 6killů :) v 8.5 má být trojčlenná četu i bez premia, takže jen vyexpit posádku, chytat himmelsdorf a medaile Zásadní přínos se jen pohrnou :)
 
Nahoru