• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser

Guest
tak dneska jsem si konečně koupil KV-1, první bitvu (ve stocku, 75% posádka) jsem měl 7 killů a stejně jsme prohráli... ale stáhnul jsem si xvm, ale zatím jsem to jen někam rozbalil a ,,nerozjel" to, jenom mi to ve statistikách ukazuje E, což doufám, že je effi nebo něco podobného, protože mám 3600 a místo čísla X (barva růžová)... takže se s tím teď asi budu bát hrát, abych to nezhoršil :D
 

DeletedUser7117

Guest
právě naopak nevim-ty bys měl co nejvíce hrát jelikož tvé staty jsou hodně průměrné-a zejména i nižší tiery tanků(I-VII)....ostatně to potvrzuje i NOOBmeter.com,WOT-news..........každopádně já po více než 6000bitvách jsem atakoval hranici 1000efr.......ty jseš zatím jen ten bídný průměr....
 

DeletedUser

Guest
máte někdo zkušenosti s T6 prémiákem? díky soutěžím od WG mám momentálně 3100goldů, takže už jen nějaké umístění v jakékoli soutěži a budu na něj mít. ToGa bych asi nechtěl, než někam dojede (až na cca 20% map ve hře), tak je po bitvě a vždycky když potkám PZ IV S., tak v T8 bitvě, takže se asi budu rozhodovat mezi SU-100Y a Dicker Maxem
 

DeletedUser

Guest
tak co říkáte na 8.6? já jsem kromě méně arty v bitvě nenašel žádné pozitivní změny... ty nové zvuky jsou strašné, KV-1S zní skoro jako vzduchovka, lepší přesnost pomohla hlavně rusákům, ale já hraji spíš za němce a ti už hodně dobrou přesnost měli... a T7 arty v T7 bitvě? to mi Tigra P dá na jednu ránu!
 
Teda já už na to dlouho nesáhl, takže nemůžu nic řict. Jestli přidali přesnost rusákům, tak to se nelze divit - další malá domů, to už je kolorit. Posledně co jsem zavadil o Wotko, byl článek na JPM, report z webu nějaké feministky, coby její mínění právě o této hře. Co vám mám povídat, ta žena byla duševně chorá a schovála to za nějaké rádobyušlechtilé pohnutky.
 

DeletedUser11063

Guest
No já v tancích posledních pár dnů jezdím jenom s americkým stíhačem T18 - jako zbraň buď houfnici nebo rychlopalný kanón a krásně to slouží jako "otvírák na konzervy" :-D

Po 8.6 jsem odehrál jenom pár map, takže zatím změnu nepozoruji :-)
 

DeletedUser

Guest
tak co říkáte na 8.7 ? nejdřív mě p****** VK2801, pak PzIV a teď i T-50(takže najít nový tank na T4 ESL) a T-50-2... toto byli moje asi nejzábavnější tanky, navíc poslední scout, co mi zůstal v garáži je T71, že by ho taky nerfli ?
 

DeletedUser

Guest
zdravim vespolek koukam ze tady se hraji tanky no ja se taky priznam ze je jezdim (uz dva roky) prosel jsem si uzavrenou betu, garazi mam uz par X tieru (Maus,E-100,GW-E 100,IS4,IS7,T110E5,Obj. 268)

pokud me tam budete hledat tak pod nickem westhope jinak klany jako BIA,CSA,DIM,CSOB patri nebo patrivali mezi evropskou spicku v CW (klanove valky) tri z techto klanu jeste funguji ja byl v tom poslednim co uz tak nejak nefunguje,ale klan tag a nazev klanu zustanou navzdy v hlavach klanu CSA zvlast kdyz jsme je na dva mesice vyhnali na globalni mape z evropy ;) byl jsem polnim velitelem u CSOB v dobe jejich nejvetsi slavy, ted jsem velitelem klanu Odpadlíci (ODPAD)

tak to bylo neco k me historii ve hre WoT.

s pozdravem a pranim presnych děl a méně zásahů za 0 se s vama loucim
 

DeletedUser

Guest
Ahoj taky hraju někdy od února(napamatuju si přesně). Jsem v klanu CZJ jsme tam češi a je tam super kolektiv takže kdyby měl někdo zájem napište na krtek700CZ . V garáži mám Hellcat, T71, T29, T25/2, M4, KV-1, ELC AMX + prémiový tank B2 (naprostá ****** tier IV dělo II- mám ho ze soutěže)
 

DeletedUser3208

Guest
Zdravím

Taky hraju pod stejným nickem ;)

Tanky mám : Pěkné
 

DeletedUser4088

Guest
V garáži mám Hellcat, ... + prémiový tank B2 (naprostá ****** tier IV dělo II- mám ho ze soutěže)

B2 je dobrý tank. Má omezený MM jen na IV tiery tudíž pokud tam občas loadneš gold tak nic nepokazíš páč ten tank podingá, IV a nižší tiery určitě propálí (a pokud ne, stáhni si weakspoty) takže neproděláš.. Pro srandu dobrý tančík. Taky bych ho chtěl :)

Jinač novinky z garáže.
Jsem hrdým majitelem E100. Artyny jsem ukončil GW Tigrem protože je naprosto ehm ehm. TDčka rozjíždím německé.
Typ 59 stále dobře slouží no a co víc? Snad kdyby jste někdy chtěli zahrát, klidně se ozvěte.
Nick jak jsem již říkal - Barbarrossa
 

DeletedUser

Guest
Ahoj taky hraju někdy od února(napamatuju si přesně). Jsem v klanu CZJ jsme tam češi a je tam super kolektiv takže kdyby měl někdo zájem napište na krtek700CZ . V garáži mám Hellcat, T71, T29, T25/2, M4, KV-1, ELC AMX + prémiový tank B2 (naprostá ****** tier IV dělo II- mám ho ze soutěže)

souhlasím s tankpaem, je to skvělý tank, pořád střílím goldy a neprodělávám... a na akce, jako že když každý den v srpnu zničíš 30 tanků a dostaneš za to 300.000kreditů to je myslím nejlepší tank :)
 

DeletedUser

Guest
Koukám že je tady o tom zajímavá debata. :) Také to hraji, začal jsem nedávno. Jedu Sovětský tanky, je s nima prča :D. Zatím se můžu chlubit KV-1, 100% posádka, speciální schopnosti u všech členů posádky 65% + - 2%, skoro eliťák, už jen chybí vyzkoumat KV-2. Jinak teď šetřím na T-150ku, pak se chci pustit i do KV-1s. Zvažuji i KV-2, kvůli dobrým dělostřelcům, které pak mohu vyzkoumat. S tankem jsem velmi spokojený, mohu ho jen doporučit :).
 

DeletedUser

Guest
Koukám že je tady o tom zajímavá debata. :) Také to hraji, začal jsem nedávno. Jedu Sovětský tanky, je s nima prča :D. Zatím se můžu chlubit KV-1, 100% posádka, speciální schopnosti u všech členů posádky 65% + - 2%, skoro eliťák, už jen chybí vyzkoumat KV-2. Jinak teď šetřím na T-150ku, pak se chci pustit i do KV-1s. Zvažuji i KV-2, kvůli dobrým dělostřelcům, které pak mohu vyzkoumat. S tankem jsem velmi spokojený, mohu ho jen doporučit :).


každému sedí něco jiného, ale než T-150 ti spíš doporučuju KV-1S ;) a KV-2 může být s houfnicí zábavná, ale na dělostřelce bych po nerfu nepokračoval ;)
 

DeletedUser

Guest
No, tak každopádně se k tomu tanku dostanu, protože chci jet obě dvě dráhy, chci mít totiž v garáži jak IS4 tak IS7 :). Jinak děkuji za typ.
 

DeletedUser4088

Guest
Ajajaj derbaci, užij si KV-4 :unknow: Zrovna ji jezdím a je to o nervy... nejhorší tank - zlatá KV-3!
 

DeletedUser

Guest
úžasné, tak mi po*erou další dva tanky, tentokrýt E-75 a T69...

EDIT: a KV-1S má v 8.9 přijít o dělo (to jediné, co je na něm dobré)
 

DeletedUser

Guest
e-75 seberou topový motor, takže než s tím někam dojedu, bude po bitvě a vycouvávat se s tím bude taky špatně... a T69 snížili průbojnost goldůz 300 na 250, takhle se s ním dalo prostřelit všechno, teď to už pude špatně (s AP nejde nic ;))
 
Nahoru