• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

Ten beze jména

Jaktože dnes zmizel úkol Ten beze jména? U toho úkolu nebylo ve hře napsáno, že má omezenou platnost. Žádné přesýpací hodiny ani vykřičník. Ona ta úkolovka je docela náročná jak na duely tak na suroviny nebo deset hodin prací. Nevím jak vy, ale já ji nemám hotovou ani na jednom světě.

Wiki je mrtvá, oznámení jsem na foru nenašel, takže se ptám adminek: Proč tato úkolovka dnes skončila? A kde jsme se měli dozvědět o jejím omezení? Děkuji.

Jaktože dnes zmizel úkol Ten beze jména? U toho úkolu nebylo ve hře napsáno, že má omezenou platnost. Žádné přesýpací hodiny ani vykřičník. Ona ta úkolovka je docela náročná jak na duely tak na suroviny nebo deset hodin prací. Nevím jak vy, ale já ji nemám hotovou ani na jednom světě.

Wiki je mrtvá, oznámení jsem na foru nenašel, takže se ptám adminek: Proč tato úkolovka dnes skončila? A kde jsme se měli dozvědět o jejím omezení? Děkuji.
Je pravda, že ve hře žádné omezení ohlášeno nebylo, ale na německé wiki to ohlášeno je.
V situaci, kdy se to hráči neměli možnost dozvědět ze standardních zdrojů (hra a česká wiki), bych považoval za fér, aby jim bylo umožněno úkol dokončit i po termínu.

ale na německé wiki to ohlášeno je.
Jo, pravidelně chodím na německou wiki...
Spíš proč ta naše je v takových výkalech (slušně řečeno) v jakých je, to je ta správná otázka.. ;)
V situaci, kdy se to hráči neměli možnost dozvědět ze standardních zdrojů (hra a česká wiki), bych považoval za fér, aby jim bylo umožněno úkol dokončit i po termínu.
Jo, souhlas.

z3l1

Člen týmu
Dobrý den,
tento úkol byl časově omezen.

Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 18.12.2020 00:01 hodin do 31.12.2020 23:59 hodin. nebo Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 01.01.2020 00:01 hodin do 09.01.2020 23:59 hodin.

Prosím omluvte zpoždění ale dřív jsem se k PC nedostal.

z3l1

Dobrý den,

Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 18.12.2020 00:01 hodin do 31.12.2020 23:59 hodin. nebo Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze od 01.01.2020 00:01 hodin do 09.01.2020 23:59 hodin.

z3l1
Pavlík1834 poukazuje na to, že hlášení, které cituješ, bylo sice u úvodního úkolu (nebo možná několika úkolů), ale pak u dalších už ne. Šlo se tedy domnívat, že časově omezený byl jen první úkol (úkoly), ale už ne ty další. Podobně, jak je to třeba u Independance Day. Tam nejdřív všichni šíleli, aby to stihli, kvůli kamarádovi jsem chvíli před půlnocí kopal Awe, aby poslední den lhůty stihnul úkol vyhrát bitvu, ale pak vyšlo najevo, že na to má ještě půl roku nebo kolik - protože ty další už omezeny nejsou, včetně výhry v bitvě.
Na Dakotě se teď taky prost2 diví, proč Toho beze jména prošvihnul, když u zadání nebyly hodiny.

Opravdu byste měli ten úkol ještě prodloužit pro ty, co to nestihli, a pokud je to opakovací, tak pro příští opakování upravit popis.

Dobrý den,

z3l1
Prosím, kde to bylo oznámeno? A taky hlavně kdy to bylo oznámeno? Děkuji za odpověď.

Je streda, to je docela solidni vykon... Navrhuji tymu at si da pauzu a treba hodinu nepracuje, taky si muzete odpocinout........

Symphie

Člen týmu
Úkol budete moci opět splnit od 18.12.2020. Bohužel není možné každému manuálně "dovolit" plnit úkol dodatečně. Situaci s nezobrazením časového úkolu jsem nahlásila.