• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

The Hobbit: An Unexpected Journey

DeletedUser

Guest
Tákže pre milovníkov pána prsťenov tu mame jedno z dalších Tolkienovych poviedok :D

Neviem jak vy ale ja sa na to teším :D


[YOUTUBE]eM--4UklaL4[/YOUTUBE]
 

DeletedUser13514

Guest
Na Hobita se moc těším (knihu zbožňuju), akorát se bojím, že nepřekousnu trpaslíky, hlavně Thorina :D (ale nic není dokonalé :)) Jsem dost zvědavej na Šmaka a na mého oblíbeného miláška Glumíška. Trailer vypadá dost dobře, tak snad Jackson nezklame :)
 

DeletedUser8423

Guest
Že by už konečně. Pomalu jsem už přestával věřit, po té době co to slibovali a stále nic, ale tak jasně že se těším. Asi nejvíc co jsem se kdy na nějaký film těšil. Až mam z toho trošku strach, jestli od toho nečekám moc, abych pak nebyl zbytečně zklamaný, ale to k tomu asi patří. Trailer vypadá slibně, tak snad to bude dobrý.
 

DeletedUser2814

Guest
Konečně... Pána Prstenů jsem několikrát přečetl a nespočetněkrát viděl. Hobita jsem také četl a tak jsem zvědavý, jestli tentokrát znovu skvěle naloží s dílem J.R.R. Tolkiena, podobně jako v případě Pána Prstenů.

P.S. Jsem zvědavej, jak udělají Šmaka :D
 

DeletedUser

Guest
O Trpaslíky se nebojím, pod tímhle odkazem se můžete kouknout na videa z natáčení co udělal Jackson, je to celkem pěkné. (ačkoliv Thorin je "bezfousáč")

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/produkcni-vlog-hobita-1-zacatek-produkce

Dost mě ale zajímá, jak si poradí se ztvárněním elfů jakožto zlejch hochů co pochytají trpaslíky, když celýho Pána Prstenů je prezentovali jako unverzální svaté. ;)

No ale obavy mám trochu ze zpracování Esgarothu, doufám že si s tím vyhrajou, jako třeba s Gondorem a Rohanem a ne že to odfláknou nějakou bandou vesničanů. S tím souvisí i zpracování B5A. :-)
 

DeletedUser

Guest
Mně se ti trpaslíci hrozně moc nelíbí, já si je všechny představuju, jako Gimliho a prakticky si myslíšm, že by tak i vypadat měli. Přeci jen, většině bílých taky připadají všichni číňané stejní a vice versa a tohle mi přijde dost podobné.
 

DeletedUser

Guest
Taky se na něj těším....knihu mám přečtenou asi 4x.....
miluji vše od tolkiena .....
 
Drak bude určitě zajímavy. No ale kdyby zfilmovaly dění prvního věku, tak by to bylo mega-nabouchané. Snad se do toho někdy pustí...
 

DeletedUser

Guest
Drak bude určitě zajímavy. No ale kdyby zfilmovaly dění prvního věku, tak by to bylo mega-nabouchané. Snad se do toho někdy pustí...

to by bolo super :) alebo by bolo super kebyže natočia natočia film o vzostupe černokňažného krála Angmaru (Witch-King) to by bolo tiež super :D
 
Nahoru