• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The west aneb cesta tam aneb zase zpátky

DeletedUser5540

Guest
dobrý:cheers::lol2::lol2::lol2: doufám že tam budou přestřelky:killer::killer::killer:
 

DeletedUser

Guest
pěknej příběh, ale část 4. nějak nefunguje (ten odkaz) ale jinak super pokračuj
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za spam, (Ale to je podle mého názoru většina příspěvků v tomto tématu) klidně to potom smažte, ale rád bych se vyjádřil. Když vás nebaví čekat, pište si svojí vlastní povídku. Ničemu nepomůžete psaním: "Chceme pokračování!".
Inspiraci může člověk hledat hodně dlouho (Znám z osobních zkušeností), nebo jsou tu i jisté věcí, kvůli kterým autorka nemůže psát (Např. Kvůli škole nebo prostému nedostatku času atd.).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jé lidi já se strašně omlouvam ale v poslední době jsem PC přestala hrát ,abych se trošku léčila (byla jsem fakt PC maniak) ...nebojte se ,pokračování bude lidi =o)
 

DeletedUser3706

Guest
Tohle je snad nejlepší ,,povídkování" co jsem tu kdy vůbec čet!!!
Fakt super. Už se těším na pokračování..
:yes:
 

Deleted User - 32331

Guest
super příběh těšim se na pokracovani nezaskodilo by i uverejnit druhou verzi ty jedny casti nebo pokracovat druhou verzi po tom co skonci prvni kdyz se ti bude chtit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ach jo, copak se stalo? June už tu není? Zapomněla heslo? Zapomněla na The West?
 

DeletedUser

Guest
presne na to se zapomene snadno.vykaslala se na to.ale byly to super pribehy
 
Nahoru