• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

The-West Calc (Script)

32898ad979c745ae8bd025c.png


The-West Calc - script

DOWNLOAD
Priamy odkaz

Obrázky:
[SPOIL]
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
large.png
[/SPOIL]

Postupne pridám daľšie funkcie starého (.exe) West Calcu.

So scriptom pomohol aj Petee, ktorému ďakujem za pomoc :)

Chýba mi tam ešte jeden údaj, konkrétne bonus veže na úrovni 1, ak by mi niekto zistil ten údaj, bol by som mu velmi vďačný :)
A potreboval by som pomoc s prekladom scriptu do angličtiny, lebo momentálne je to na úrovni Google Translate :D

Viac na SK fóre
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Čemu nerozumíš ? Vždyť je to jen ugrofinský jazyk (maďarština). lol
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak si ty slovíčka překopíruj do translatoru nebo vyhledej v jiném slovníku ;) Přeložený to bohužel nemám..
 
TW Calc Bol úspešne aktualizovaný! Každý kto má nainštalovanú verziu scriptu dostane upozornenie do hry o novej verzii.
Čo je nové?
- Budík
- TW Battle stats [SPOIL]
  • Jméno hráče: MarcusJohnyEvans
  • Herní svět: sk7 Buffalo, (sk7.the-west.sk)
  • Úroveň hráče: 120
  • Charakter postavy: soldier
  • ••••••••••••••••
  • Útok
  • Šance na zásah
  • 45.2112373544841
  • Šance na úhyb
  • 30.97377328837389
  • Obrana
  • Šance na zásah
  • 43.751846760707544
  • Šance na úhyb
  • 29.514382694597337
  • Zdraví:7890
[/SPOIL]


Script bol preložený do češtiny vďaka trampovy, ktorému za preklad ďakujem.

Ak nájdete nejaké chyby tak mi ich prosím ohláste, ďakujem! :)

Stiahni tu

Obrázky:
[SPOIL]
f5f564b6b7104d72b421843.png

c25b8b3f90e64a60ae9b5cb.png

95db4db509374519ac45fe2.png

148994561da94520a701eec.png
[/SPOIL]​
 
TW-Calc v 0.4.1
Práve som uploadoval novú verziu scriptu. Odteraz je možné zverejňovanie bonusu v boji o pevnosť. ukážka: http://tw-calc.net/import.php?x=736b372d313937393538
Ako na to?
1. Otvorte TW-Calc
2. Kliknite na kartu My Battle stats
3. Na pravej strane je taký (podla lakiho škaredý) obrázok pre import na ktorý kliknite
4. Otvorí sa vám nová karta, počkajte 30s a import je hotový

Nový web
Taktiež som urobil web pre tw-calc, nájdete ho na doméne: http://tw-calc.net/index.php. Sú tam zatiaľ len dva online kalkulátory (Battle Calc a Duel Calc), ale neskôr tam toho pridám viac. Ak by mal niekto nejaké nápady ohľadom scriptu alebo webu, tak mi napíšte, díky :)

Obrázky:
[SPOIL]
1.png

2.png

3.png

4.png
[/SPOIL]

PS: Dúfam, že sa vám nový web bude páčiť, ale pri jeho prezeraní nepoužívajte explorer, dnes som zistil, že tam nejak nefunguje :D

 
TW-CALC verzia 0.4.5
Po zmenách v hre vo verzii 2.03 som musel script trochu upraviť. Bohužiaľ v hre nedostanete upozornenie o novej verzii (Zmeny v hre), preto je script potrebné aktualizovať ručne.

Najnovšiu verziu stiahnete tu.

 
Nová verzia je už takmer celá hotová. Chýba mi doplniť už iba plovicu úloh, inak script je plne funkčný.

Nová verzia bude obsahovať:
- Zoznam všetkých úloh aj s ich riešeniami
- Grafické úpravy scriptu - už sú všetky komponenty v štýle hry (tw2.gui)
- Samostatná poznámka k budíku (nápad od Feas)
- Upozornenie na premeškaný budík (nápad od Feas)

Screeny:
[SPOIL]
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png
[/SPOIL]

Čo môžete robiť priamo z okna úloh?
- Vyhľadávať práce na mape
- Vyhľadávať zadávateľov úloh na mape
 

DeletedUser

Guest
:klubun: Ahojky MarcusJohnyEvans, :klubun:
no zrovna jsem to stáhla, a docela povedený hlavně na Ty úkoly ale chybí tam všechny lvl ne? :angel: díky.
 

DeletedUser

Guest
Tak to je super budu se na to těšit :)
Nebylo by to pěkné kdyby to nebylo dodělané :D
 
Nová aktualizácia (0.6.5) je dostupná

Čo je nové?
- Remeselné okno s komplet spracovanými remeslami (Poľný kuchár, Mastičkár,Kováč,Majster Sedla)
- Pridané nové série úloh [Questlist] - Duše zvierat, Pomoc pre otca Browna, Kmeň
- Animácie okien pri prepínaní medzi kartami
- Po kliknutí na produkt v remeselnom okne/okne s úlohami Vám nájde vhodnú prácu na nájdenie daného produktu
- Rôzne menšie opravy chýb a iné malé vylepšenia

Obrázky:
[SPOIL]
11.png

10.png
[/SPOIL]
 
Nová grafika webstránky!
logo.png

Komplet prerobená webstránka aj import, nové jazyky (Maďarský, Švédsky). Import upravený pre nové vzorce. (Bojový kalkulátor ešte nieje hotový).
fu6.png

PS: Hľadám niekoho na preklad webu do češtiny. Preklad je velmi jednoduchý, web sa prekladá cez takýto nástroj odkaz.Kto má záujem tak nech napíše na podpora@tw-calc.net
 
Nahoru